Maturski rad iz psihologije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...na temu Izmenjena stanja svesti.Daklem trebala bi mi još literatura o Trans-meditaciji i uticaju droga na stanje svesti...(p.s.vidim populrno to da se stavljaju teme na forum,pa ajd i ja,pa ako uspe,uspe)

i u jedno i u drugo dolazi do kardinalne promen "osecaja za vreme". On se gubi. To je glavno. A sad... neznam kako da ti pomognem u vezi ta 2 stanja, da si stavio koja vise "psihicka" nego "fizioloska" "fizioloskim putem postignuta" onda bi mozda i znao. Sve jedno, ta 2 stanja nemaju veze sa parapsiholoskim pojavama, a valjda si o tome hteo da pises? ESP i neprirodne stvari nemaju veze sa fiziologijom tela... mozga i cega li vec.
 
o dobro je
mislila sam da opet neko kupuje :lol:

Imam ja neku knjigu, ali se zasniva vise na socijalnim posledicama i uzrocima, ,manje je medicina, ali ima opise stanja.
To je takozvani Obiteljski savetnik, mislim da je knjiga broj 7.
Ako ne uspes nista drugo da nadjes, javni mi se, u svakom slucaju, ima doooobrih fotki :P

(da imam skener, IH! :D)
 
o dobro je
mislila sam da opet neko kupuje :lol:

Imam ja neku knjigu, ali se zasniva vise na socijalnim posledicama i uzrocima, ,manje je medicina, ali ima opise stanja.
To je takozvani Obiteljski savetnik, mislim da je knjiga broj 7.
Ako ne uspes nista drugo da nadjes, javni mi se, u svakom slucaju, ima doooobrih fotki :P

(da imam skener, IH! :D)

Fotografije psihickih stanja?:D :roll: to je nesto do sad nevidjeno... davaj te fote beti
 
ma ne.
ima shimpanza koji pusi nargile, u 3 slike
pa neka alkoholicarka razvratna, ali kao da je Lotrek uzimao da mu pozira
pa BuSHmani uduvani i sve tako.....
btw. knjiga je pozajmljena, bogami nikad vracena sto se meni desilo u zivotu ukupno 2 puta....!
 
ma ne.
ima shimpanza koji pusi nargile, u 3 slike
pa neka alkoholicarka razvratna, ali kao da je Lotrek uzimao da mu pozira
pa BuSHmani uduvani i sve tako.....
btw. knjiga je pozajmljena, bogami nikad vracena sto se meni desilo u zivotu ukupno 2 puta....!

znaci, nesto ti se tu svidelo u tu knjigu, ako se samo 2 put desilo a 1000 put si pozajmila...

sve nesto u vezi pusenja:shock: dobra knjiga dete moje...prouci ti to dobro.8-)
e pa ti mu onda pisi o stanjima svijesti, ja neznam u vezi toga alkohola i toga... skidam odgovornost sa mene samoga, koju sam sam sebi nicim izazvan htio da nanesem.

btw. koje je to stanje svijesti kad se neko banuje na dozivotan ban? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top