NVIDIA DUAL VIEW???

ohmygod

Obećava
Poruka
77
...posle nkog vremena provedenog za kompom...malo neta, malo igrice, neki programcic... (uglavnom neta)...meni grafika uspori...tj ne izrazavam se dobro...jednostavno kao da zabaguje na pet sest sekundi...i to JAKO nervira...i ponavlja se...

posto je jedino resenje iskljuciti komp i ponovo ga upaliti, ja to ucinim i pre no sto se komp ugasi izbaci ono da neki program josh radi i da mi opcije end now i wait i sta vec...a taj program je NVIDIA DUAL VIEW ili NVIDIA TWIN VIEW...sta god to znacilo??

nvidia mi je graficka...pre neki dan sam skinuo noove drajvere sa neta i instalirao...al nije pomoglo

to se deshava vec duuugo...i chini mi se sve chesce

imam graficku nvidia geforce fx 5200...

zna li neko u cemu moze biti problem??

hvala vam puno unapred...
 
Na sajtu proizvodjaca nadji model graficke i skini drajver koji preporucuju, najnoviji ti neznaci nista jer ti je graficka 5XXX, a posle nje su dosle 6,7,8...shvatas. Samo moze problem da ti napravi.
 
Ne bi trebalo.Ako sad radi kako valja onada je verovatno ok.
Evo ja na drugoj masini imam inst. drivere za dve razlicite graficke.Moja i neka od drugara sto je doneo pre petnestak dana.Radi sve ok.
Mada se to nepraktikuje iz raznih razloga.
 
Ne bi trebalo.Ako sad radi kako valja onada je verovatno ok.
Evo ja na drugoj masini imam inst. drivere za dve razlicite graficke.Moja i neka od drugara sto je doneo pre petnestak dana.Radi sve ok.
Mada se to nepraktikuje iz raznih razloga.
Upravo tako, uvek se preporucuje deinstalacija starih, pa instalacija novih drajvera za graficku.
Ali ako tebi sada radi a imao si probleme-mozda je bolje nista ne dirati.....bar dok radi;)
 

Back
Top