Sta da kupim decku za 18.............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nešto toplo i praktično.
Džemper, šal, kapu, rukavice...:wink:

1s1qw1.png
 
e ladno sam prochitala da ti u lokaciji pishe "ni na nebu ni na zheni"......

a shto ti dechq ne qpish paket toalet papira.. to mu sigurno treba, sigurno je originalno i secjacje te se sve dok mu i papir bude trajao.. sad to zavisi koliko *****.... al ti qpi onaj veliki paket od 30es komada..... budi romantichna pa kroz jednu rolnu probodi i crvenu ruzhu... to ima bash da ga obori s nogu....
ja da sam na tvom mestu ja bih to uradila.... sad... ja nemam dechka...... problemi su to..
 
razmishljala sam neshto..... shto mu onako originalno ne poklonish sebe? ili ako ti je to malo ofucano... neq drugaricu? medu? mashu?
ne.. zezam se.... i dalje mislim da je ideja za toalet papir super....
al ako ti se ne dopada.. mozhda... mozhda mu poklonish domacji dzhem.. ili mu napravish sarmu? ja bih volela da meni neko uvije sarmu.... ja bash volim sarmu....
ok... mozhda... uradish neshto.... ono sredish mu ormar.... definitvno napravi tortu... ja uvek svima pravim torte i onda ako se jednom posvacjamo ja samo iznesem prichu o torti i trudu koji sam ja ulozhila... i sve....
i torte su super... svi vole torte.... mozhesh lepo da je ukrasish....
ja sam jednom dobila dizlicu.... za kola... ne onu dizalicu.... mislim da te dizalice nisu za javnu prodaju... svejedno.... bio je to glup poklon al se ispostavio korisnim.....
razmishljaj korisno... koristi kondome i bicjesh ok.... sve to ako smislish neki dobar poklon... u suprotnom ti kondomi ne trebaju i mislicjesh samo na to kako nisi mislila na vreme shta bi tvoj dechko hteo za reodjendan......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top