MEN IN BLACK

Strela

Elita
Poruka
17.244
mib1qv5.jpg


Британска влада отвара архиве о ванземаљцима

Блиц - Пре сат и 24 минута

Британско министарство одбране планира да отвари архиве о неидентификованим летећим објектима (НЛО), које ће засигурно изазвати велико интересовање јавности, будући да је влада у Лонодну до скоро демантовала постојање обавештајне службе DI55, чија је дужност да испита извештаје о виђењима летећих тањира, сазнаје лондонски "Обзервер".

Документи са детаљима истраге о 7.000 случајева везаних за виђење НЛО током последњих 30 година биће од пролећа отворени за јавност, преноси BBC.

"Обзервер" наводи неке од најпознатијих досад нерасветљених случајева, од којих највише пажње привлаче они везани за британске пилоте који су пријавили виђење неидентификованих летелица.

Иако Министарство одбране отварање архиве најављује као потпуно, остају пак питања да ли ће заиста све доступне информације бити предочене јавности.

Стручњаци предвиђају да ће нагласак бити на инцидентима који нуде доказе да је реч о војним вежбама из доба Хладног рата, као и да ће многи досијеи бити претходно "припремљени", што ће многе разочарати.

Има доста и оних који верују да су ови досијеи спремни за објављивање, али да постоји читав низ других, скривених.

mibun1.jpg


_____________________________________________

Шта мислите, постоје ли "људи у црном"? И колико ће релевантних информација о овоме "процурити" у јавност?
 
Шта мислите, постоје ли "људи у црном"? И колико ће релевантних информација о овоме "процурити" у јавност?

Naravno da postoje!!! Jedan čiča sa trećeg sprata stalno se fura na crninu samo što nisam baš uvjeren da je taj nešto posebno interesantan za javnost!!!:lol::lol::lol::lol::wink:
 
Ja znam za "Žene u crnom".:lol:

I ja volim da nosim crno. Odsustvo svetla, iliti boja koja to nije, ne mora nužno da znači nešto loše.
Crno je boja elegancije; takođe i boja monaške halje. Ona je, dakle, u isto vreme: simbol duhovnosti, tuge i smrti. Strašna ali i zavodljiva.
Ljudi u crnom možda postoje, a možda i ne postoje. Šta nas, uostalom, briga?
Odavno smo mi zakoračili u Orvelovu 1984. godinu; dolazi vreme Ekvilibrijuma. Živećemo onako kako nam dozvole.
 


Под пуном материјалном, кривичном и форумском одговорношћу, и апсолутно присебна изјављујем
(тврдим) да Стрела и Мр. Џонс, нису иста особа! 8-)

Исто тако тврдим да неки који су умислили да су форумски Херкул Поаро, би могли у најбољем случају
да се пореде, једино са инпектором Клузоом, под условом да су барем духовити. :wink:

П.С. Мада их можда неким случајем и приме у неку специјалну јединицу, попут MIB-а, ко зна... 8-)
 

Back
Top