SC NET

G

galija

Gost
Koristi li neko SCNET provajder i zasto? 1o sati kod njih kosta na primer 250 din. a kod VERATA 120???? Kako se odluciti? Sta to SC net nudi vise? Mozda zastitu od virusa? Hvala unapred...
 
Ne znam za SCNET,ali mislim da treba obratiti pažnju na neobee.net posebno sada kad preko SMIN 042 možete iz cele Srbije koristiti ovog provajdera po ceni lokalnog poziva.Mislim da su cene iste kao kod Verat-a 690 din. ceo mesec,490 din. od 19-07 noću i 390 din. od 07-19 sati.
Odlično im radi presretanje virusa u e-majlovima,a i možete proveriti poštu na njihovom serveru dakle bez zamornog prebacivanja 33 poruke od kojih su 32 spamovi i smeće.


http://www.neobee.net/
 
Ne znam za razliku, ali verat sam nekada mrzio prvenstveno zbog toga sto za mesec dana nisam mogao da potrosim ni 10h jer je stvarno bio uspeh nakaciti se kod njih, medjutim sad (da li je do modema ili neceg drugog ne znam) sve radi OK, ali za svaki slucaj drzim 50h u rezervi kod poste.
A sto se tice tehnicke podrske, bar u mestu u kojem zivim oni su i sad kreteni ko i pre, treba ti 100 godina da ih molis da ti daju 10 sati kad nestane vremena a hitno treba...
Sto se tice protoka on ti je sa nasim kvalitetnim telekomom isti bez obzira ko ti je ISP.
Znaci pri izboru ISP-a gledaj:
1.Cenu
2.Tehnicku podrsku, ako su baksuzi dosadjuj im non-stop i zaje*bavaj ih,
ostalo ti je manje vise nebitno, jer kod vecine ISP-jeva mozes pregledati Mail na njihovom sajtu tako da ti je to nebitno, a i da ne mozes imas programa koji (Magic Mail) to rade (tj. pregledaju mail sa servera, pa ti biras da li da ga propustis ili ne)
 

Back
Top