Propali prevoznik

krupac

Početnik
Poruka
10
Pre tri godine sam razmisljao sta da radim sa 4000 jura.Razmisljao i resio da kupim kamion i da se bavim prevozom.Prve godine i nisam bas bio srecan sa novim poslom ali sam bio u plusu.Druge sam vec razradio biznis tura po tura pomislio sam to je to,i onda bum kao da je posao stao u zadnjih 6 meseca nisam presao 2000 km a troskovi ostaju. Ako neko ima neki predlog savet bio bih veoma zahvalan.Ako na prolece bude ista situacija prodajem kamion i ponovo sam na pocetku.
 
Pre tri godine sam razmisljao sta da radim sa 4000 jura.Razmisljao i resio da kupim kamion i da se bavim prevozom.Prve godine i nisam bas bio srecan sa novim poslom ali sam bio u plusu.Druge sam vec razradio biznis tura po tura pomislio sam to je to,i onda bum kao da je posao stao u zadnjih 6 meseca nisam presao 2000 km a troskovi ostaju. Ako neko ima neki predlog savet bio bih veoma zahvalan.Ako na prolece bude ista situacija prodajem kamion i ponovo sam na pocetku.

Moras da se kreces nikako da stojis ,ture su tu oko tebe ali ti si se izgleda osmio. Pronadji kolege sprijatelji se ...ima nesto sto ti ne bi vozio a oni bi ,i obrnuto ..Uvek mozes da vozis pivo recimo, kablove...
 
To bi mozda i bilo da sam u Zajecaru dok je kod nas u Pirotu sve stalo konkretno vozio sam za nekoliko jaca privatnika kojima je posao stao a ja se nisam na vreme organizovao po tom pitanju. Na parkingu gde sam ja parkirao stoje jos tri kamiona i jedan prikolicar ljudi kazu nema posla pa nema
 

Back
Top