Dva decka...

Tasha444

Ističe se
Poruka
2.212
Sta je sad ovo?!Vidite,ljudi...u pitanju su dva decka koja mi svidjaju...
Ih,de mene zadesi...:-?Obojici se svidjam.Obojica su skoro najbolji drugovi.Obojica su stariji od mene godinu dana.Di me nadje?!
Faca1:Ima viska lepote:lol:,tj. lepsi ne moze biti,a ni zgodniji.Malo je cutljiv,ali ok,mozda je u pocetku stidljiv.On nije onaj tip da,ako mu posaljes poruku i on nema krede,trci odmah da uplati.Kul se ponasa8-).

Faca2:Ima viska smisla za humor:lol:.Nije debeo,ali je malo "krupniji".Jako je simpatican,sa njim ne mozes da prestanes da pricas.Stalno pokusava da me zadivljuje,a ja ga ispalim:lol:.Komunikativan je,lako se upoznaje sa ljudima.

E,nemojte me samo bombardovati porukama tipa:Duso,slusaj svoje srce!!,jer ja sam tinejdzerka (sto bi onda i pisala na ovom podforumu),nemam srce:lol:,i ne radi se ni o kakvoj ljubavi,samo one uglavnom bzvz teen simpatije.
I,da.Faca2 me je muvao od pocetka,a ja glupaca njemu "uzvracala",dobro,bar samo nekoliko puta.Ali nije mi nesto...a Facu1 sam malo kasnije muvala jer mi se jako svidja.
I,u cemu je sad fora?Pa,oni su drugovi.Mislim da jos ne znaju za sve ovo.A Faca1 pocinje da se prima,i pitao me je da izadjemo.Pih...samo mi jos to treba pored napaljenog Face2,koji mi stalno govori kako sam lepa,i ostalo.Oduvek sam mislila kako je super kada se dvojica muvaju oko tebe,ali nisam kontala da je zapravo jadno...:xA i fora je u tome sto ja nisam iskusna sa "ispaljivanjem",pa i kako da rascistim sa jednim od njih...?Sta ce reci kad skontaju da ih obojicu,kako da reknem,obradjujem:lol:,sta,nije valjda da cu u njihovim ocima biti neka ku.rv.aja?!Jer,zelim jos da upoznam obojicu,da vidim sve njihove "kvalitete",ali oni ce do tada sve skontati,i ode sve u tri prelepe...:???:...
[Sta biste vi uradili u ovoj situaciji?
Sta ste vi (ako ste to nekad doziveli) uradili?
 
Sta je sad ovo?!Vidite,ljudi...u pitanju su dva decka koja mi svidjaju...
Ih,de mene zadesi...:-?Obojici se svidjam.Obojica su skoro najbolji drugovi.Obojica su stariji od mene godinu dana.Di me nadje?!
Faca1:Ima viska lepote:lol:,tj. lepsi ne moze biti,a ni zgodniji.Malo je cutljiv,ali ok,mozda je u pocetku stidljiv.On nije onaj tip da,ako mu posaljes poruku i on nema krede,trci odmah da uplati.Kul se ponasa8-).

Faca2:Ima viska smisla za humor:lol:.Nije debeo,ali je malo "krupniji".Jako je simpatican,sa njim ne mozes da prestanes da pricas.Stalno pokusava da me zadivljuje,a ja ga ispalim:lol:.Komunikativan je,lako se upoznaje sa ljudima.

E,nemojte me samo bombardovati porukama tipa:Duso,slusaj svoje srce!!,jer ja sam tinejdzerka (sto bi onda i pisala na ovom podforumu),nemam srce:lol:,i ne radi se ni o kakvoj ljubavi,samo one uglavnom bzvz teen simpatije.
I,da.Faca2 me je muvao od pocetka,a ja glupaca njemu "uzvracala",dobro,bar samo nekoliko puta.Ali nije mi nesto...a Facu1 sam malo kasnije muvala jer mi se jako svidja.
I,u cemu je sad fora?Pa,oni su drugovi.Mislim da jos ne znaju za sve ovo.A Faca1 pocinje da se prima,i pitao me je da izadjemo.Pih...samo mi jos to treba pored napaljenog Face2,koji mi stalno govori kako sam lepa,i ostalo.Oduvek sam mislila kako je super kada se dvojica muvaju oko tebe,ali nisam kontala da je zapravo jadno...:xA i fora je u tome sto ja nisam iskusna sa "ispaljivanjem",pa i kako da rascistim sa jednim od njih...?Sta ce reci kad skontaju da ih obojicu,kako da reknem,obradjujem:lol:,sta,nije valjda da cu u njihovim ocima biti neka ku.rv.aja?!Jer,zelim jos da upoznam obojicu,da vidim sve njihove "kvalitete",ali oni ce do tada sve skontati,i ode sve u tri prelepe...:???:...
[Sta biste vi uradili u ovoj situaciji?
Sta ste vi (ako ste to nekad doziveli) uradili?

Probajte ono 2 na 1,ako već ne možeš bez jednog od njih :D
 
Nasla bih im obojici po 3 devojke a ja bih i dalje bila sa njima u vezi kao i do sad.

To su moderna shvatanja koja meni baš i ne idu u glavu.Tako jedna devojka II godina ima 2 momka i oboje znaju da se ona zabavlja i sa jednim i sa drugim,a ona zna i da i jedan i drugi pored sebe imaju još po jednu devojku...Na šta će sve to da ispadne...Svet se izopačuje...
 
Mnogo ti birash, vidim ja... I ne znam shta ochekujesh, da ti mi kazhemo sa kim da se smuvash?
:?

Pre svega, mislim da bi bilo pravedno da obojici kazhesh da se onaj drugi takodje prima na tebe, i to zarad njih i njihovog prijateljstva.
Bez uvrede, ali nemoj da izigravash pozheljnu, da ne ostanesh daleko nepozheljna. ;)
 
To su moderna shvatanja koja meni baš i ne idu u glavu.Tako jedna devojka II godina ima 2 momka i oboje znaju da se ona zabavlja i sa jednim i sa drugim,a ona zna i da i jedan i drugi pored sebe imaju još po jednu devojku...Na šta će sve to da ispadne...Svet se izopačuje...

To ce da ispadne na frustriranu devojku koja "odrzava trudnocu" (pretrudnocu, spremna da zatudni) kod kuce jer nije u stanju da prati to izopacavanje sveta nego je ipak tradiocionalno vaspitana.
 
Daj bre...swakakwe gluposti se pisu ovde.Pazi,problem oko dva decka..pa valjda nisi debil da ne znas sa kojim bi zelela da se smuvas:shock:?Ne znam sta da kazem,pravis problem gde ga nema,a na kraju ima da ostanes bez obojice,bolje se odmah odluci..:|
 
Da znate da je baš bezveze tema...Obojica joj se sviđaju,pa izaberi bre dete onog koj ti se sviđa za makar 0.00000000000001% više,a ne da teraš nekog iz Kirgizije da ti daje savet za koga da se odlučiš.Bolje da si otišla nad podforum Astrologija.
 
Izadji sa oba i vidi koji ti se vise svidja,znam da si rekla da su ti oboje super drugari, i t.d.

Jbt. nije to degustacija, pa tjesh malo ovo, pa ono, pa da vidish shta ti se najvishe svidja... :shock:
I zashto koji moj hotje da izadje sa njima ako ne osetja neshto posebno?! Al' to je, jelte, druga tema, kompleksi danashnje omladine... :roll:
 
@Ben_Adam
O,Boze...ne pravim se pozeljna,zaboga...ljudi shvatite da smo mi tinejdzeri,prvi put nam se desavaju neke stvari,nemamo blage sta da radimo u ovim situacijama,to sto vi imate po 20,30,100 godina,to je super,brate,vi ste to prosli (ili niste),pa shvatate kao problemcic ili nesto sto je sve,samo ne problem.
@Ostali...hvala na idejama da budem sa obojicom ili nekim trecim likom,ali...ne :lol:
 
E pa sve zavisi od toga kakvu vezu hocesh.
ako bi neshto za duze kontam da je bolji ovaj drugi,mislim ono ne treba ti frajer koga cesh samo da vucesh po gradu i na kome ce ti drugarice zavideti i tako u nedogled...
A ako je u pitanju kratka veza,onda vataj ovog prvog(ako je vec toliko lep) :)
 
Ako previse budes cekala ili ih previse budes zavlacila ostaces bez obojice.Prelomi na jednom,nadji nesto zajednicko sa jednim od njih(neku glupost cisto da bi mogla da prelomis) i budi s njim.Kao sto si sama rekla to nece biti ljubav nego cisto neka teen-veza.

P.S.
Nadji treceg i opusteno...:-)
 
Sta je sad ovo?!Vidite,ljudi...u pitanju su dva decka koja mi svidjaju...
Ih,de mene zadesi...:-?Obojici se svidjam.Obojica su skoro najbolji drugovi.Obojica su stariji od mene godinu dana.Di me nadje?!
Faca1:Ima viska lepote:lol:,tj. lepsi ne moze biti,a ni zgodniji.Malo je cutljiv,ali ok,mozda je u pocetku stidljiv.On nije onaj tip da,ako mu posaljes poruku i on nema krede,trci odmah da uplati.Kul se ponasa8-).

Faca2:Ima viska smisla za humor:lol:.Nije debeo,ali je malo "krupniji".Jako je simpatican,sa njim ne mozes da prestanes da pricas.Stalno pokusava da me zadivljuje,a ja ga ispalim:lol:.Komunikativan je,lako se upoznaje sa ljudima.

E,nemojte me samo bombardovati porukama tipa:Duso,slusaj svoje srce!!,jer ja sam tinejdzerka (sto bi onda i pisala na ovom podforumu),nemam srce:lol:,i ne radi se ni o kakvoj ljubavi,samo one uglavnom bzvz teen simpatije.
I,da.Faca2 me je muvao od pocetka,a ja glupaca njemu "uzvracala",dobro,bar samo nekoliko puta.Ali nije mi nesto...a Facu1 sam malo kasnije muvala jer mi se jako svidja.
I,u cemu je sad fora?Pa,oni su drugovi.Mislim da jos ne znaju za sve ovo.A Faca1 pocinje da se prima,i pitao me je da izadjemo.Pih...samo mi jos to treba pored napaljenog Face2,koji mi stalno govori kako sam lepa,i ostalo.Oduvek sam mislila kako je super kada se dvojica muvaju oko tebe,ali nisam kontala da je zapravo jadno...:xA i fora je u tome sto ja nisam iskusna sa "ispaljivanjem",pa i kako da rascistim sa jednim od njih...?Sta ce reci kad skontaju da ih obojicu,kako da reknem,obradjujem:lol:,sta,nije valjda da cu u njihovim ocima biti neka ku.rv.aja?!Jer,zelim jos da upoznam obojicu,da vidim sve njihove "kvalitete",ali oni ce do tada sve skontati,i ode sve u tri prelepe...:???:...
[Sta biste vi uradili u ovoj situaciji?
Sta ste vi (ako ste to nekad doziveli) uradili?

Znachi ti nisi normalna :D
Nisam se smejao ovako, ne secam se :D
Jebachki, nema shta, moja preporuka: smuvaj se s obojicom
Faca1: prepodne
Faca2: popodne

Ovu shemu je radio moj ortak (akhm), al kad su provalile, jebale su mu sve po spisku....
 

Back
Top