1000 EURA

Z

Zagor Bg

Gost
Da li se kod nas može kupiti i gde auto do 1000 eura? Koji bi to oldtajmer ili tip automobila bio? Stanje automobila je relativna stvar, ali šta bi vi kupili? Bubu, rekorda, kadeta, mazdu 626, citroena GS, fiat regatu, 132 ili imate neku drugu ideju? Uzmite u razmatranje delove, održavanje, plin itd. znači sve.Kaži narode, jer narod je najpametniji!!!! :D
 
Zagor Bg:
Da li se kod nas može kupiti i gde auto do 1000 eura? Koji bi to oldtajmer ili tip automobila bio? Stanje automobila je relativna stvar, ali šta bi vi kupili? Bubu, rekorda, kadeta, mazdu 626, citroena GS, fiat regatu, 132 ili imate neku drugu ideju? Uzmite u razmatranje delove, održavanje, plin itd. znači sve.Kaži narode, jer narod je najpametniji!!!! :D
Ako uzmeš u obzir najvažniji faktor za oldtajmera, rasprostranjenost i cenu rezervnih delova, onda je svakako u najvećoj prednosti FIAT.
 
Espanol, da li imas podatak do koje godine u FIAT-ova vozila po modelima je i kod nas ugrađivan italijanski motor a od koje DMB rađen po licenci?
Recimo čuo sam za keca do 1978 godine je bio italijanski a posle nas sa licencom. Isto tako za 132, 125 itd. Drugim rečima, interesuju me modeli i njihove serije koje su sa italijanskim motorom a prodaju se još uvek na domaćem tržistu kao naravno oldtajmeri. Unapred hvala!
 
Zagor Bg:
Espanol, da li imas podatak do koje godine u FIAT-ova vozila po modelima je i kod nas ugrađivan italijanski motor a od koje DMB rađen po licenci?
Recimo čuo sam za keca do 1978 godine je bio italijanski a posle nas sa licencom. Isto tako za 132, 125 itd. Drugim rečima, interesuju me modeli i njihove serije koje su sa italijanskim motorom a prodaju se još uvek na domaćem tržistu kao naravno oldtajmeri. Unapred hvala!
U 132 i 125 ugrađivani su isključivo italijanski motori (ako misliš na originalni 125 a ne na 125P). Za keca ne postoji nikakva evidencija. Čim DMB posustane motori su uvoženi iz italije a ima ih dosta i sa Argentinskim!
 
ja bih uzeo starog tristaca i restauriro bi ga. spustio bih ga i stavio bi mu hromirane felne...moze 15" i vise...on bi bio u nekoj metalik boji(crna) a na plin bi mogao pristojno da se fura...ali bi u njega najradje ubacio neki drugi motor.
mislim da bi ovako nadrkan privukao poglede.. 8)
 
mario80:
ja bih uzeo starog tristaca i restauriro bi ga. spustio bih ga i stavio bi mu hromirane felne...moze 15" i vise...on bi bio u nekoj metalik boji(crna) a na plin bi mogao pristojno da se fura...ali bi u njega najradje ubacio neki drugi motor.
mislim da bi ovako nadrkan privukao poglede.. 8)

i zatamnjena stakla!
 
mario80:
ja bih uzeo starog tristaca i restauriro bi ga. spustio bih ga i stavio bi mu hromirane felne...moze 15" i vise...on bi bio u nekoj metalik boji(crna) a na plin bi mogao pristojno da se fura...ali bi u njega najradje ubacio neki drugi motor.
mislim da bi ovako nadrkan privukao poglede.. 8)
Nedavno sam video Janeza iz Kranja u "tristaću" koji izgleda kao da je upravo izašao iz fabrike. Teget a uglancani hrom samo puca. Sve do poslednjeg detalja je na njemu originalno, kaže da još ide kao mećava i nema vozila za koje bi ga zamenio. Inače je iz 1963!
 
Ako vam odgovara pik ap vozilo,ja prodajem Zastava Yugo skala poly pik up 55,kraj 1988 godine,motor kompletno generalno sređen i prešao 3000 km posle generalne,ako se normalno vozi i redovno menja ulje,može bar još 60 000 km do narednog generalnog servisa.Limarija solidna,ali bi dobro došlo nešto radova na limariji i farbanje.Registracija istekla polovinom maja 2012 godine,auto u voznom stanju tehnički ispravan,nalazi se garažiran na mom imanju kod Zaječara,tehnički pregled možemo uraditi 500 m od moje kuće,a probne tablice ako ih sad ne izdaju u servisu,možemo uzeti u MUPu u Zaječaru 30 km od mene. Cena fiksna 550 e. peric1966@gmail.com
 

Back
Top