Gutanje ochima

Poruka
4.650
Jako mi smeta ..

To je neki poseban izraz lica i poseban pogled, nekako pohotan, neprijatan, koji iskljucuje svaku drugu emociju .. a 'gutach' je kao zapeta puska, spreman na 'skok' u svakom trenutku. On se primiche 'plenu', dodiruje kao nehajno, pa se odmakne, pa opet primakne .. ocekujuci nekakav znak sa druge strane, valjda .. a ako zena to sve iskulira onda postaje agresivniji.

Mozda bi muskarac takvo ponasanje predstavio kao kompliment zeni, ali ja to dozivljavam kao igru machke i misha :)

Nemam nikakvo pitanje, nego se setih nekih 'pogleda' pa sam se stresla od neprijatnosti.
 
Hmmm .. sada me ovo vraca na moj stav prema muskarcima i vidish ti to .. i kroz sasvim bezazlene komentare mozemo da dokucimo nesto o sebi .. elem, ja volim nejake muskarce, odnosno slabe u odnosu na zenu (ne mislim na telesno slabe, nego mentalno) i bice da mi onda smeta iz tog razloga .. ako ti smatras da je pohotan pogled odraz 'jachine'.
 
Hmmm .. sada me ovo vraca na moj stav prema muskarcima i vidish ti to .. i kroz sasvim bezazlene komentare mozemo da dokucimo nesto o sebi .. elem, ja volim nejake muskarce, odnosno slabe u odnosu na zenu (ne mislim na telesno slabe, nego mentalno) i bice da mi onda smeta iz tog razloga .. ako ti smatras da je pohotan pogled odraz 'jachine'.

Da, to jeste istina, shto si napisala. Barem u mom sluchaju....
Ja sam totalna suprotnost. Trazim i ochekujem od mog mushkarca da bude jachi od mene.
 
Hmmm .. sada me ovo vraca na moj stav prema muskarcima i vidish ti to .. i kroz sasvim bezazlene komentare mozemo da dokucimo nesto o sebi .. elem, ja volim nejake muskarce, odnosno slabe u odnosu na zenu (ne mislim na telesno slabe, nego mentalno) i bice da mi onda smeta iz tog razloga .. ako ti smatras da je pohotan pogled odraz 'jachine'.

E pa sad....kako onda očekuješ da takvi muškarci briljiraju u sexu i da od njih dobiješ ono što očekuješ.
Nije ni čudo što ti svršavaju u kondom još pre nego što i počnu i što si uglavnom nezadovoljna kakvi su u sexu.
I što biraš takve...da potvrdiš sliku o sebi kako si moćna ili da budeš sigurna da takvi ne mogu da te povrede
 
Jako mi smeta ..

To je neki poseban izraz lica i poseban pogled, nekako pohotan, neprijatan, koji iskljucuje svaku drugu emociju .. a 'gutach' je kao zapeta puska, spreman na 'skok' u svakom trenutku. On se primiche 'plenu', dodiruje kao nehajno, pa se odmakne, pa opet primakne .. ocekujuci nekakav znak sa druge strane, valjda .. a ako zena to sve iskulira onda postaje agresivniji.

Mozda bi muskarac takvo ponasanje predstavio kao kompliment zeni, ali ja to dozivljavam kao igru machke i misha :)

Nemam nikakvo pitanje, nego se setih nekih 'pogleda' pa sam se stresla od neprijatnosti.


I tebi je bilo neprijatno od takvog pogleda? ;)

Eee to ti pricaj nekom drugom... :)
 
U pravu si...samo nase devojke padaju na to da ih posmatras kao ''droljo odvalio bi te''..;)

Tu je zastrasujuce to sto taj gutac dobro zna da je uradio sve kako treba jer to je koliko on zna normalno i on zna da od kad je sveta i veka muskarci tako gutaju devojke ocima i one na to padaju, to im stvara samopuzdanje, i kad neka devojka ne padne na to, to im povredi sujetu i nemaju sistem za dalje sta da rade, obicno hoce da se osvete.
 
O da, ima raznoraznih pogleda
koji odaju stanje

nadmenih
polupijanh
pijanih
odlutalih
shmekerskih
intrigantnih
zainteresovanih
.........

desavalo se da imam utisak da gleda jer se kladio sa nekim u nesto i pitanje je da li će da dobije opkladu
 
O da, ima raznoraznih pogleda
koji odaju stanje
desavalo se da imam utisak da gleda jer se kladio sa nekim u nesto i pitanje je da li će da dobije opkladu

Ima i toga..tema je gutanje ocima,ali reci cu jedan 'pad'..muskarac kaze ribi..zelim da te kar am..ne zato sto mi se dopadas..vec zato sto hocu da se ispraznim...(upalilo je);)
 
upalilo je ... a možda je bilo i repriza
malo neverovatno, ali ako ti kažeš - onda verujem
i tako se sve svede na isto ma kakav da je uvod

a još malo o pogledima
nisu pogledi krivi - no vlasnici istih
 
upalilo je ... a možda je bilo i repriza
malo neverovatno, ali ako ti kažeš - onda verujem
i tako se sve svede na isto ma kakav da je uvod

a još malo o pogledima
nisu pogledi krivi - no vlasnici istih

Da svodi se na sex..ali nikad ne bi postovao takvu devojku.ili bio sa istom duze..odnosno nijednu koja pada na izlizane fore..
 
Pa plašim se mnogo čega. Ne volim neprijatnosti bilo kog tipa. Ako nisam dala povod da me tako gleda, a sigurno nisam, ako ga en želim, onda znači da je on ili toliko drzak da ga baš briga za povod, što je manijakalno ili da je nešto pogrešno protumačio, što je takođe grozno, jer onda ne znam šta da radim, da dalje ne tumači pogrešno. Sve u svemu, neprijatna situacija, a ja ih ne volim i izbegavam koliko god mogu. Smaraju.
 

Back
Top