Pijane ili... shta wetj... ribe...?

Зоки

Legenda
Poruka
51.422
...ono, zzurkica, alkohol, tabletice ili ko zna shta, riba odwaljena od zziwota, ne prowaljuje koliko si losh frajerchitj, napadne te, nemash kud, odete u sobu, ugasite swetlo i pochinje....posle kratkog wremena, zwukowi k'o iz horor filma, koshmar u glawi , palite swetl, prizor sledetji: " nije za osobe sa slabim zzelucem !!!" http://img149.imageshack.us/img149/1729/01qg5.jpg
..shta sad?
pitam mushki deo zato shto me ne zanima kako izgleda sa pijanim tipowima ( mada ne kazzem da nisam jedan od njih) shto ne znachi da zzenka ne mogu da pishu o iskoostwima sa istim:)
 
...ono, zzurkica, alkohol, tabletice ili ko zna shta, riba odwaljena od zziwota, ne prowaljuje koliko si losh frajerchitj, napadne te, nemash kud, odete u sobu, ugasite swetlo i pochinje....posle kratkog wremena, zwukowi k'o iz horor filma, koshmar u glawi , palite swetl, prizor sledetji: http://img149.imageshack.us/img149/1729/01qg5.jpg
..shta sad?
pitam mushki deo zato shto me ne zanima kako izgleda sa pijanim tipowima ( mada ne kazzem da nisam jedan od njih) shto ne znachi da zzenka ne mogu da pishu o iskoostwima sa istim:)

Jao, dete, gde nađe ovu gadost? :shock: Samo što sam večerala.... Bljak.
 
Što se mene tiče dva puta sam se smuvao pijan sa devojkama, i obe su bile ok,
takođe pijane do jj. :mrgreen: Ali primera ima...
Mom drugu se desilo da se smuva pjan sa nekom lujkom do jj.
Plus je očajno izgledala. Opreosti mu bože nije znao šta radi... :roll:
Beše to na žurci, i tako su se ljubili po'' sata pred svima, a meni bilo gadno,
posle ispred lokala oboje peglali, on hteo da je isprati kući, ludnica neka bila,
i ja sam bio dsota pijan od neke vodke ali toliko da se zeznem, nikadaaa i ne hvalaaa...
E' da, i još jedan drug mi se zeznuo, stvarno devojka izgleda neprivlačno, opet
hajneken efekat, on se baš napržio, sutradan je izbegavao umesto da joj kaže lepo da je
posredi greška. Moje društvo je bilo malo alko-nastrojeno pa ima takvih dešavanja puno. (:
 

Back
Top