igrice za Sega Mega

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.685
znate li neki link za skidanje igrica za sega mega konzolu? mnogo sam voleo kad sam bio mali da igram to i zahtevam da ovo bude lepljiva tema kao i ona za mobilne telefone i nedo Bog da se zaključa ili da ja budem banovan inače sečem ruke :P
unapred hvala
 
Ja sam oduvek voleo Contra serijal, ne znam tačno za koje je sve konzole izašla ali ja sam je imao za Nintendo (NES), pa onda stari dobri Street of Rage serijal, njega smo mlatili na onim arkadnim aparatima pa kad poginemo onda ga pošteno išutiram:mrgreen: Street Fighter II, ma bila su to neka bolja vremena...
 
Ja sam oduvek voleo Contra serijal, ne znam tačno za koje je sve konzole izašla ali ja sam je imao za Nintendo (NES), pa onda stari dobri Street of Rage serijal, njega smo mlatili na onim arkadnim aparatima pa kad poginemo onda ga pošteno išutiram:mrgreen: Street Fighter II, ma bila su to neka bolja vremena...

Jeste da je tema stara al' ko ga sisa :) Ah taj NES, i dan danas imam emulator (jnes) i svaki dan pikam po par minuta igre :) Ubedljivo najjaci utisak mi je ostavio Super Mario Bros 3. Luda avantura, 8 svetova sa dosta misija, zanimljivijim boss-ovima, vise mogucnosti..

Kad smo kod NES-a, postoji jedna igra kojoj ne znam ime, pa ako neko kojim slucajem zna bio bih mu zahvalan. Naime, kao sto postoji "chip & dale", u ovoj igri je fora sa crvima..znam da na svakom pocetku pocinjes samo sa glavom, imas zamke koje moras da predjes i pritom ubijes nekoliko desetine protivnika (cini mi se da je u svakoj misiji bila drugacija vrsta protivnika), svaki ti da po jednu lopticu, i sa tim lopticama napravis rep..a na kraju misije je vaga na koju moras da stanes sa odredjenom tezinom (brojem kuglica) i otvore ti se vrata..na svakom kraju je i jedno stopalo koje ima mnogo vise energije i ometa te da dodjes do vage :P Sumnjam ali vredi pokusati.. Igra je iz pticije perspektive, ali onako sa strane..nesto nalik 3d sonicu sa Sega Mega Drive konzole.
 
Jeste da je tema stara al' ko ga sisa :) Ah taj NES, i dan danas imam emulator (jnes) i svaki dan pikam po par minuta igre :) Ubedljivo najjaci utisak mi je ostavio Super Mario Bros 3. Luda avantura, 8 svetova sa dosta misija, zanimljivijim boss-ovima, vise mogucnosti..

Kad smo kod NES-a, postoji jedna igra kojoj ne znam ime, pa ako neko kojim slucajem zna bio bih mu zahvalan. Naime, kao sto postoji "chip & dale", u ovoj igri je fora sa crvima..znam da na svakom pocetku pocinjes samo sa glavom, imas zamke koje moras da predjes i pritom ubijes nekoliko desetine protivnika (cini mi se da je u svakoj misiji bila drugacija vrsta protivnika), svaki ti da po jednu lopticu, i sa tim lopticama napravis rep..a na kraju misije je vaga na koju moras da stanes sa odredjenom tezinom (brojem kuglica) i otvore ti se vrata..na svakom kraju je i jedno stopalo koje ima mnogo vise energije i ometa te da dodjes do vage :P Sumnjam ali vredi pokusati.. Igra je iz pticije perspektive, ali onako sa strane..nesto nalik 3d sonicu sa Sega Mega Drive konzole.

Evo ti link tu imaš dosta NES igara .Možda ima i ta koju tražiš
http://www.gameguerilla.com/
 
Ima jedan jako dobar fudbalsto sam igrao na segi 'al ne znam kako se zove...Na foru imas neke magije i mozes da krljas kolko oces,ima neka magija kad sutnes loptu ona ide pod zemljom u gol...Drugacije ne mogu da objasnim,pa ako neko zna neka kaze kako se zove :D
 
Koji emulator koristiš? Ja KEGA Fusion i prezadovoljan sam, ništa mu ne fali, jedino što za fullscreen ne mogu da stavim rezoluciju svog ekrana nego malo manju, pa mora da je menja. Ali to je sitan nedostatak.
 
Ja koristim Snes9X za SNES, a RockNESX za NES. Svi dobro šljakaju, pa nema razloga da ih menjam.

Fusion se odlično snalazi sa svim igrama sa kertridža, a kad sam video da može da podrži i SegaCD, probao sam igru Sonic CD, međutim nakon trećeg nivoa, nakon što se obračunaju poeni, ekran postane crn i više se ništa ne dešava. :think: Ali ako izuzmemo to, Fusion sve ostalo radi savršeno.

Nego, primetio sam da Fusion ima i opciju Netplay. Kako to funkcioniše? Da li to znači da igre mogu da se igraju i preko neta?
 
Tank 1990... i meni je trebalo vreme dok nisam prokljuvio koji je naziv, jer ih većina nas zna samo kao "tenkići". :D

0.jpg
 

Back
Top