NAJZDRAVIJA PODLOGA ZA SPAVANJE

Pre dve godine sam na Sajmu u Bg video neki materac,mislim da je Tempur,je.ote,na to kad legnes,on poprima oblik tvoga tela i kako se okreces on se tako formira,posle se vraca u prvobitno stanje,ni nacemu tako dobrom nisam lezao,ali ima jednu manu,kostao je 2.000 evrova
 
moja zena je stalno imala bolove glave i vrata,jbt pre tri godine sam kupio sve moguce vrste jastuka i nista i posle sajma smo nasli Tempur jastuk(neki profilisan) i posle 10-15 dana bolovi su prestali,taj materac mi je bio super,nadam se da cu ga kupiti za nekoliko godina:)
 
moja zena je stalno imala bolove glave i vrata,*** pre tri godine sam kupio sve moguce vrste jastuka i nista i posle sajma smo nasli Tempur jastuk(neki profilisan) i posle 10-15 dana bolovi su prestali,taj materac mi je bio super,nadam se da cu ga kupiti za nekoliko godina:)

A na koji tacno oblik mislis?Onaj anatomski ili klasican model?Ja sam ih probala u Merkatoru ali me bilo strah da kupim taj anatomski posto sam vec ranije imala neki takav pa mi nije bas odgovarao.Mada mislim da su Tempur odlicni jastuci a verovatno i madraci.Nego jel volite vise ili nize krevete?Jel vam to utice na te vase bolove u vratu?
 
A na koji tacno oblik mislis?Onaj anatomski ili klasican model?Ja sam ih probala u Merkatoru ali me bilo strah da kupim taj anatomski posto sam vec ranije imala neki takav pa mi nije bas odgovarao.Mada mislim da su Tempur odlicni jastuci a verovatno i madraci.Nego jel volite vise ili nize krevete?Jel vam to utice na te vase bolove u vratu?

Onaj profilisan(anatomski),ne obicni. A sto se tice kreveta za mene je sve jedno,ja sam ti ko drvo,gde me postavis tu spavam i nista me ne boli(za sada):D
 
Društvo, ja sam imala bolove u vratu i leđima i onda sam kupila madrac s oprugama u jednom salonu u Zagrebu. Moji bolovi su prestali! Znam da salone imaju po Hrvatskoj, ali imaju i web shop, pa možete pogledati. Iako je sve to individualno, mislim da madraci zbilja znače puno za rješavanje boli iz leđa. još ako je jastuk dobar, nema boljeg!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Drveni krevet da se popnes na njega visok do kukova a untra slameni madrac i vuneni dusek prekriven lanenim prekrivacem.Pokrivka cilim u pamucnoj navlaci. Tu se ne vidi kad covek legne koliko utone! Samo stari budilnik na navijanje moze da te probudi ili petao pod prozor:D
 

Back
Top