Net ljubav...uvek nezgodno?

div@jna

Zainteresovan član
Poruka
218
Ponovo sam napravila glupost i umirem za nekim slovom sa ekrana...sanjam neko lice sa neke slike....pojma nemam ko je ni shta je....a s njim mi pochinje dan i s njim se zavrshava...
Sad sam sebe kaznila i zabranila da ga vidim i odem na sajt gde ga mogu videti...al' umirem ljudi ......Koliko se dugo lechi ovo? :D
 
Nije sve bas tako kako ti se cini...ukoliko si sama,tebe je ocarala cinjenica da imas nekog a tog nekog sa ekrana ili avatara si idealizovala toliko da ne mozes bez njegovih slova ili cega vec....


mozda i lupetam ali recimo da mogu jedino da ti kazem da pazis sta radis...moze da bude jako,jako zeznuto po tebe posle...
 
"Virtualna ljubav je fenomen novog doba. Mnogi se parovi nalaze pišući pisma preko e-maila, a lista onih koji nakon toga stupaju u brak svakim danom sve je duža. Za druge je Internet komunikacija razonoda, uzbuđenje prolaznog karaktera, bijeg iz dosadne "stvarnosti". Treći liječe svoju osamljenost, sramežljivost, ili neugodu zbog fizičke mane. Oni koji su zaljubljeni ističu prednosti, oni prevareni i razočarani ističu samo nedostatke. Baš kao i u "pravom životu". Jedno je sigurno, upoznavanje preko Interneta odličan je početak za svaku buduću vezu. Da li će se ona i obistiniti pri prvom fizičkom susretu te da li će do fizičkog upoznavanja uopće doći, ovisi o ljudima. Internet je samo medij koji nas spaja. Sve ostalo ovisi o nama samima. Kao i uvijek."

Autorica: Nena Sudar
Tekst preuzet sa http://www.crowmagazine.com
 
Bilo nekada davno na forumu...

1. Sexualna revolucija, proces u kome je larva prerasla u prelepog leptira;

2. Jedna velika ljubav, onako malo setna ali duga i stabilna. Prosidba i ne za odgovor. Covek poznat, prepametan, prelepe 2 godine...Tako i sretoh covekovog prijatelja, na prvom susretu live sa "covekom" i taj prijatelj mi je i dan danas nemir bez premca. I ako je zivot naravno otisao dalje, mnogo dalje.

Pa sretno. Nije nemoguce, naprotiv. Brain to brain kontakt je najjaca moguca varijanta i najstabilnija osnova, u koliko je prava i iskrena.
 
Pa i moje su bile takve, nije da nije.....s`tim sto sam ja isla do kraja. Hrabro sam isla napred smatrajuci da ako je tako nesto moglo da mi se dogodi onda je neka velika greska u mom "zivotu". I prosto nisam zelela da apriori zrtvujem nesto zarad sigurnosti u kojoj je ocigIedno postojao neki problem! I nisam se pokajala.

Naglasavam da smo mi iz ove moje price bili pioniri net foruma chat room-ova i cyber ljubavi, a tada je bilo neko drugo iskrenije vreme i nekako primarni cilj nikako nije bio sresti nekog na netu, narocito ne kresnuti se. Ni meni ni njima. Stoga je pocetak bio mnogo "cistiji" nego je to sada, kada nekako, cini mi se, svi imaju neke zadnje namere. Tako smo bili nesigurniji ali i iskreniji i bilo je super dok je trajalo.

Zasto muskarci ne pisu: Evo ja cu reci za "moju" dvojicu:

Jedan pojma nemam gde je. Verovatno uplovio u mirne luke, a ako i ev cita ovo ne verujem da ce se javiti posto mu secanje na mene verovatno nije bas secanje na srecu (kad je doslo do toga da zapocnemo zivot zajedno sam ja odustala).

Drugi, i ako dobio NE bi verovatno pisao da ima interneta tamo gde je sada. Na zalost nema....inace je vrlo bio ponosan na nasu pricu i svima je rado pricao jos tada kada je to mnogima zvucalo, u najmanju ruku, cudno.

Eto...za ostale ne znam...Ali vam ipak zelim svu srecu i ne oklevajte! Zivot je prekratak!
 
Kao i obicno slazem se sa zvezdicom..takodje mislim da je lakse upoznati nekog bas na ovaj nacin,iz razloga..sto mozete pisati o svemu i svacemu bez ''zadnjih'' namera..i posledica..zajedno kreirati pravac..u kojem ce se kretati vase poznanstvo..takodje je bitno biti iskren,svoj,sto je u ''realnom zivotu' sve redje i teze,iz razloga sto su ljudi zatvoreniji i sujetniji..
Sto se tice avatara..moj pogled na svet je sarolik..tako da se ne slazem da je suprotno..od onoga sto je i u rl.;)
 
Kao i obicno slazem se sa zvezdicom..takodje mislim da je lakse upoznati nekog bas na ovaj nacin,iz razloga..sto mozete pisati o svemu i svacemu bez ''zadnjih'' namera..i posledica..zajedno kreirati pravac..u kojem ce se kretati vase poznanstvo..takodje je bitno biti iskren,svoj,sto je u ''realnom zivotu' sve redje i teze,iz razloga sto su ljudi zatvoreniji i sujetniji..
Sto se tice avatara..moj pogled na svet je sarolik..tako da se ne slazem da je suprotno..od onoga sto je i u rl.;)

A ja se slazem sa tobom,odnosno sa ovim sto si napisao u postu;)
 

Back
Top