s+ra+ovarius

Imao sam priliku da kod kuma cujem par pesama i svidele su mi se. Drugaciji je od ostalih albuma, ali svidja mi se. Interesantna je cinjenica da je snimljen za samo par dana. Uskoro cu ga nabaviti, a onda KONACNO 1. decembra u Petofi Csarnok- BUDAPEST, Stratovarius + Hammerfall LIVE za samo 5500 Ft. ( Kupio sam karte ;-)))))) )
 
Karte su 5500 Ft. do 31. oktobra. Posle su 6000. Moj kum ima jednog lika koji je isao u Budu, pa nam je kupio. Inace mozesda rezervises preko http://www.petoficsarnok.hu/, ali ne znam koliko je pouzdano. Kada sam letos bio na Yngwie-u, bio je jedan novinar koji je prodavao karte ispred ulazi.

Inace, idem vozom, koji krece iz NS u 9:50. Posto mi je istekla besplatna karta, placam pola cene. Karta za voz je, inace, oko dva soma
 
E sto bi voleo da odem. HammerFall je moj prvi metal bend, sto znaci da umirem za njim! A Stratovarius je posebna prica.... Nisam imao priliku da cujem njihov novi album, ali potrudicu se da ga nabavim u sto kracem roku. Koliko je uopste 6000 ft u dinarima?
 
Saznao sam danas za jos jednu varijantu. 2100 dinara-povratna karta busom kojom ce ici masa na koncert i nocenje u hotelu za 12 E, sto je bolja varijanta, iako imam popust na voz, jer, bi posle zavrsetka koncert morao da trcim na Keleti, a taxi bi me izasao nesto manje od 10 E!
 
Imam jedan album (nemam pojma koji, ali mislim da je nesto sa Elements, posto vidim da pominjete), pa meni licno su ok, nisu nesto posebno (imho), ali to ne znaci da imam nesto protiv njih ili da osporavam njihov rad - jednostavno nije moja stvar
 

Back
Top