Koliko vas kosta praznicni sex?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sex ništa nije koštao.....ionako sam prehlađen...pa je više nnju koštao...fasovala je kijavicu.....vidiš, čedo....nije ti to loše pitanje...za lamelu sam danas dao 6 'iljade dinara.....a za amortizere ću još toliko....ma ne znam...eo,ja ne idem na skijanje i na zimovanje uopšte....neam pare...mogao bih u boogarsku...ali mi se ne ide tamo...a i sneg mi dosadio.............a sex je najbolji po košavi u toploj sobi...
 
Free..uvek..
Sexxy1-1.gif
 
2x 1 ti 1 ledu..:lol:..budi musko otvori se..

da si ikada koristio Durex znao bi da se pakuju 3 kom. u kutiji,sem ovih novih "Love" kojih ima 4 kom.,ima i vecih pakovanja,ali na nasem trzistu je ovako,medjutim ti o tome nista ne znas,kao ni o sexu,glupo bubuljicavo dosadno deriste sa tim smarajucim "fotkama",stvarno bre...kako te nije sramota da budes tako dosadno naporan,oteran si vilama sa fotografije :lol: jel zato sad ovde lecis frustracije sa tim "fotkama" ? :mrgreen:
 
da si ikada koristio Durex znao bi da se pakuju 3 kom. u kutiji,sem ovih novih "Love" kojih ima 4 kom.,ima i vecih pakovanja,ali na nasem trzistu je ovako,medjutim ti o tome nista ne znas,kao ni o sexu,glupo bubuljicavo dosadno deriste sa tim smarajucim "fotkama",stvarno bre...kako te nije sramota da budes tako dosadno naporan,oteran si vilama sa fotografije :lol: jel zato sad ovde lecis frustracije sa tim "fotkama" ? :mrgreen:

E a kakvi su ti novi? To "Love"? Ocekujem detaljno objasnjenje 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top