Dodik podrzava Tadica?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?
 
Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?

Pametan čovek.

A ako radikali nedajbože pobede? To onda nije njegov problem. On živi u svojoj državi.
 
Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?

Е,то је веома занимљиво питање!:)

Онда,или ће се догодити промена власти у Републици Српској и промена ове јалове политике која је донела само губитке,или ће Српска нестати и утопити се у унитарну БиХ.

ПС
Добијаш 5 бамбија за постављено питање,које можда наизглед делује небитно,али је у суштини веома важно за будућност РС и њен опстанак.
 
Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?

Pa Toma je to najbolje objasnio na BN-u!!! U kampanji se priča svašta, a nakon izbora valja se okrenuti poslu!!! Svi mi možemo da imamo razlićita mišljenja o mnogo čemu, al' kad je u pitanju nacionalni interes, tu ne smije da bude većih razlika!!!
Milorad samo vraća Tadiću dug za Borisovu posjetu Srpskoj uoči zadnjih izbora u BiH!!! Ništa više od toga!!!
U suštini, bh Srbaljima je bitno samo nek izbori u Srbiji prođu mirno i nek naš narod tamo izabere onoga za koga smatra da je najbolji!!!:lol::lol:
ps I svakako, da ga onaj LDP Metadonko ****** na brojanju!!! :twisted:
 
Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?
e nek je reko.
niko iole normalan u vugla nece sa radikalima da ima posla.
 
Pa Toma je to najbolje objasnio na BN-u!!! U kampanji se priča svašta, a nakon izbora valja se okrenuti poslu!!! Svi mi možemo da imamo razlićita mišljenja o mnogo čemu, al' kad je u pitanju nacionalni interes, tu ne smije da bude većih razlika!!!
Milorad samo vraća Tadiću dug za Borisovu posjetu Srpskoj uoči zadnjih izbora u BiH!!! Ništa više od toga!!!
U suštini, bh Srbaljima je bitno samo nek izbori u Srbiji prođu mirno i nek naš narod tamo izabere onoga za koga smatra da je najbolji!!!:lol::lol:
ps I svakako, da ga onaj LDP Metadonko ****** na brojanju!!! :twisted:


Pa ovo ce biti za ban.......
 
Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?
pa kakve to ima veze sto je trecina Srbije za radikale ,bilo je i vise od pola Srbije za Slobu i ostavljali su masovno pare Jezdi i Dafini takodje bar trecina Srbije ,pa ne znaci da se treba sa tim slagati :confused:
 
pa kakve to ima veze sto je trecina Srbije za radikale ,bilo je i vise od pola Srbije za Slobu i ostavljali su masovno pare Jezdi i Dafini takodje bar trecina Srbije ,pa ne znaci da se treba sa tim slagati :confused:

pa to znaci da si bar trecinu Srbije oterao u p.m....sta je tu pametno?koliko je njegovo misljenje uopste bitno u Srbiji pa pravi takav neodmeren potez...gomila demokrata na primer ne podnosi tog istog Dodika(moje skromno misljenje,ne znaci da je tacno) a sad napusava i radikale?
 
Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?[/QUOTE]

Te opasnosti, na svu srecu, nema. Bez brige.
Trecina je daleko od polovine. :D
 
Е,то је веома занимљиво питање!:)

Онда,или ће се догодити промена власти у Републици Српској и промена ове јалове политике која је донела само губитке,или ће Српска нестати и утопити се у унитарну БиХ.

ПС
Добијаш 5 бамбија за постављено питање,које можда наизглед делује небитно,али је у суштини веома важно за будућност РС и њен опстанак.

Pojma nemaššš!!! Od SDS-a nema jalovije političke stranke u Srpskoj!!! Ispušena muštikla koja je, iako slabija nego ikada u svojoj istoriji, danas još i na pragu žestokog političkog raskola na dvije suprotstavljene opcije!!! Narod je sa njima na laku noć otkako je onomad Dragan Kalinić, uz tv kamere, onomad trčao, ni manje, ni više već kod Sulje Tihića na iftar i izuven za sofrom punom baklava, gurabija i tufahija dogovarao postizbornu koaliciju!!! Radikali (šešeljevo krilo - SRSRS) u RS nisu ni parlamentarna stranka, a ozbiljnije postoje i djeluju, čini mi se, samo u Bijeljini!!! Totalna politička margina!!!
Oni drugi radikali (SRS) zapravo su politička otpadnička opcija koja je Šešelju javno okrenula leđa i mimo njegove saglasnosti nastavila da sarađuje sa, kako je ti Šešelj nazvao, mafijaškom garniturom Sarajevu podaničkog SDS-a!!! Ti drugi imaju ozbiljniju podršku samo na nivou opštine Novi Grad i imaju samo jednog predstavnika u Narodnoj Skupštini!!! Oni, ponavljam, nemaju više nikakve veze sa Vojinom SRS!!! Oni su zapravo ekspozitura tajkunskog krila SDS-a!!!
Sjedi dolje!!! Kec za kraj tromjesečja!!!
Sve je to trenutno stroga politička boranija koju vode potpuni politički marginalci!!!:roll:
 
Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?[/QUOTE]

Te opasnosti, na svu srecu, nema. Bez brige.
Trecina je daleko od polovine. :D

ali daleko vise od cetvrtine koju ima prvi sledeci kandidat..ne brini,ne brinem se;)
 
Pa u toj Republici Srpskoj su radikali na nivou statisticke greske.......sto bi Dodika bolela kita za radikale, koji u RS imaju manje pristalica nego "zene u crnom" u Srbiji????

Isto je bilo i u CG......i tamo su radikali , marginalna pojava.......tretiraju se kao neminovno zlo, kao vaske, na primer.........

Jedino u Srbiji , radikalizam cveta....:).......neka cveta , i treba da cveta........kada ima dovoljno djubriva da ih hrani.......
 
Pojma nemaššš!!! Od SDS-a nema jalovije političke stranke u Srpskoj!!! Ispušena muštikla koja je, iako slabija nego ikada u svojoj istoriji, danas još i na pragu žestokog političkog raskola na dvije suprotstavljene opcije!!! Narod je sa njima na laku noć otkako je onomad Dragan Kalinić, uz tv kamere, onomad trčao, ni manje, ni više već kod Sulje Tihića na iftar i izuven za sofrom punom baklava, gurabija i tufahija dogovarao postizbornu koaliciju!!! Radikali (šešeljevo krilo - SRSRS) u RS nisu ni parlamentarna stranka, a ozbiljnije postoje i djeluju, čini mi se, samo u Bijeljini!!! Totalna politička margina!!!
Oni drugi radikali (SRS) zapravo su politička otpadnička opcija koja je Šešelju javno okrenula leđa i mimo njegove saglasnosti nastavila da sarađuje sa, kako je ti Šešelj nazvao, mafijaškom garniturom Sarajevu podaničkog SDS-a!!! Ti drugi imaju ozbiljniju podršku samo na nivou opštine Novi Grad i imaju samo jednog predstavnika u Narodnoj Skupštini!!! Oni, ponavljam, nemaju više nikakve veze sa Vojinom SRS!!! Oni su zapravo ekspozitura tajkunskog krila SDS-a!!!
Sjedi dolje!!! Kec za kraj tromjesečja!!!
Sve je to trenutno stroga politička boranija koju vode potpuni politički marginalci!!!:roll:
А,ти мислиш да је промена политике у РС искључиво везана за избор неке од партија бивших СРС-оваца,с обзиром да си се на њих фокусирао?

Заслепљени сте Додиком...Сагледајте резултате.Само резултати су релевантни.Потребне су нове снаге.Потребна је одлучна и искрена политика према сопственом народу и према Србији.Додикова политика не садржи ни једно ни друго.
 
pa to znaci da si bar trecinu Srbije oterao u p.m....sta je tu pametno?koliko je njegovo misljenje uopste bitno u Srbiji pa pravi takav neodmeren potez...gomila demokrata na primer ne podnosi tog istog Dodika(moje skromno misljenje,ne znaci da je tacno) a sad napusava i radikale?
pa nije on oterao trecinu Srbije u PM al ne mora da se slaze sa njihovim izborom ,podrzalo je i preko 30% Nemaca NSDAP i Hitlera na izborima 32. pa ne treba pricati da je on super kako ne bi odjebao trecinu Nemacke :-?
 
pa ja sam ipak za to da najzad dobijemo predsednika koji voli svoju zemlju i nema bolesnu potrebu da se svakome izvinjava za nesto sto njegova drzava nije uradila,nanoseci time najvise stete toj istoj drzavi...o Cedi necu ni trositi reci...i prvi i poslednji put, ja sam za TOMU!
 
Dobro sad!!! Politički odnosi u Srbiji nikako ne mogu da budu reper za definisanje političkih pozicija stranaka u Srpskoj!!! Neko bi možda to nazvao i apsurdom, ali za Muye iz Sarajeva, Miloradov SNSD je trenutno "najradikalnija" opcija u RS!!!
Sam njihov medijski eksponent, novinar Bakir Hadžiomerović, je prije desetak dana, na HRT-ovoj političkoj emisiji 2Nedeljom u 2" izjavio da svi "ONI" tamo "žale za onim starim SDS-om, sa kojim su mogli sve dogovoriti...!!!"
Po pitanju srpstva, sa ove strane drine svi mi Srbalji smo manje više jedinstveni (podjednako demokratični ili podjednako radikalni)!!! Političke opcije bh Srbalja danas se najviše razlikuju po svojoj sposobnosti da manje ili više rješavaju socijalna, tj ekonomska pitanja i da pruže manji ili veći otpor sarajevskoj politici latentnih pokušaja nacionalne majorizacije i političke unitarizacije BiH!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top