KOLIKO VREDI?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
30e max?! E pretera ga... Pa ljudi nude polovne 6600GT za 45-50e.
Ova karta nova je oko 75-80e, tako da bih ja za nju trazio oko 60-65e .. Bez obzira da li je agp ili pcie.

Mozes ti da cenis kolko oces ako niko nece da qpi. I gde je cena 75 oera ko vas dere toliko :? Dodas 15 oera i uzmes 8600 gt sto je logicniji izbor...
A kod ovog jos agp... ko ce da se igra ozivljavanja mrtvih i da se vraca na agp :?
 
Pa jel znas ti koliko je ljudi jos uvek na gf4, fx i 9550/9600 karticama? Bas se ta karta u AGP varijanti trazi najvise polovna.

Pa pogledaj malo cenu te karte po sajtovima, pa ces da vidis koliko kosta. I drugo, zasto bi bacao dodatnih 15e na 8600GT, kada ce komp verovatno da mu gusi karticu? Bolje da uzme 7600GS i za tih 15e jos 512-1024mb rama (zavisi koju memoriju mu podrzava ploca), mnogo ce bolje ubrzanje da oseti.
Ali cak i tad, ne vazi, jer njemu AGP i treba.

Bez uvrede, ali vidim da se u cene komponenti ne razumes bas najbolje.
 
Pa jel znas ti koliko je ljudi jos uvek na gf4, fx i 9550/9600 karticama? Bas se ta karta u AGP varijanti trazi najvise polovna.

Pa pogledaj malo cenu te karte po sajtovima, pa ces da vidis koliko kosta. I drugo, zasto bi bacao dodatnih 15e na 8600GT, kada ce komp verovatno da mu gusi karticu? Bolje da uzme 7600GS i za tih 15e jos 512-1024mb rama (zavisi koju memoriju mu podrzava ploca), mnogo ce bolje ubrzanje da oseti.
Ali cak i tad, ne vazi, jer njemu AGP i treba.

Bez uvrede, ali vidim da se u cene komponenti ne razumes bas najbolje.

Mozda ce pametan da baci jos 15 eura na 8600GT jer kartica ima verziju 2 video procesora koji na sebe preuzima SVU obradu videa i tako rasterecuje centralni procesor , Ili mozda pixel-shader 4 t.j. ima stream-procesore ili unapredjen sistem za obradu slike ili bolje mogucnosti uopste ili zato sto je nova i niko je nije maltretirao godinu , dve a onda resio da proda.:lol::lol::lol:
 
Pricamo bre o AGP platformi. Sta ce njemu tu 8600GT? I sta ce mu ove nove ATI kartice, to je cisto bacanje para, jer su singl kor procesori overkil za te karte, shvatas li to? Da li neko ubaci 7600GS ili 8800GT na agp slot, njemu je isto to. Mozda dobije dva frejma razlike.
Poenta cele price je da je bolje 7600GS plus eventualno malo memorije nego 8600GT, u slucaju AGP + single core procesor.
 
Pricamo bre o AGP platformi. Sta ce njemu tu 8600GT? I sta ce mu ove nove ATI kartice, to je cisto bacanje para, jer su singl kor procesori overkil za te karte, shvatas li to? Da li neko ubaci 7600GS ili 8800GT na agp slot, njemu je isto to. Mozda dobije dva frejma razlike.
Poenta cele price je da je bolje 7600GS plus eventualno malo memorije nego 8600GT, u slucaju AGP + single core procesor.

Alo bre polovno je polovno :evil:Mozda crkne za dva dana pa ga zovi da ti vrati pare.Poenta je da ako nemas 15 eura za ram idi i ubi se jer verovatno tolko potrosis u kaficu na 1-2 izlaska.
Upravo zbog uskog grla koji je single core procesor i treba da uzme HD2600 koji ima u AGP verziji i malo ga rastereti makar kada gleda nesto ili mozda konvertuje. Tako mi je i ortak puko 4600 din za radeon 9600 agp i nalozio se da ce da igra nove igrice (prodavac , covek od poverenja mu je to objasnio) i ups oprosti , izvini ali tvoja kartica podrzava shader lvl 2.0 nista od medala , biosoka itd...
Ako nadje budalu neka mu proda za 65 eura i zahvali se bogu sto se idioti jos radjaju . 50 eura je pristojna cena i to neka prihvati ako mu neko da i cuti jer je mogao da prodje i gore a samo je pitanje kada ce roknuti i podrsku za shader 3.0 i minimum biti 4.0. Uostalom kupi je ti pa napravi sli sa tvojom 7600 poboljsaces performanse za jedno 10%.
 
Pa u svim radnjama taj radeon kosta toliko. Jednostavno se ne isplati prodavati za nizu cenu. I kakve to veze ima, ja ne znam. To sto je tvoj ortak neinformisan nema veze sa vezom, a kamoli sa ovom temom.
Jednostavno, da JA prodajem tu kartu, ne bih je davao za manje od 60e, eventualno 55e. Jer je pun q AGP karti koje mogu da se nadju za te pare, a krsh su.

I kakav bre sli jbt!? I ko kaze da ja imam 7600? Sta skaces odmah iz krajnosti u krajnost.
Postovi su ti bez veze jedan sa drugim, prvo mu kazes da uzme 8600GT, pa mu kazes da uzme radeon 2600?! Ajde odluci se vise...

Edit:

samo je pitanje kada ce roknuti i podrsku za shader 3.0 i minimum biti 4.0.

Sta si ovim hteo uopste da kazes?
 
@WhenDarknessFalls
Glup si
Koliko se ja secam ti imas cuveni overklokovani 7600 koji radi bolje od 8800Gt , 4600 moze samo majmun da plati karticu staru 2 godine+ , pisao sam jer si se popisao na 8600Gt a posto nVidia nece vise da pravi AGP kartice jedino mu ostaje HD2600.Uzmi ti lepo neku karticu ispod x1000+ pa pokreni Medal pa ce ti biti jasno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top