Bojnik

jooo opet vas dvojica!!!! A sto se vi lepo ne nadjete na nekom neutralnom terenu posto ovaj iz francuske a ovaj iz austrije, pa se lepo ispricajte a ne ovako je bezveze da se svadjate.. neznam meni nije interesantno!!!
A i neznam nikog iz bojnika.. izvini!
 
koja je razlika izmedju leskovca ibojnika osim sto su udaljeni 21 km. neznate. e pa ja cu pokusati da objasnim, Leskovac vam je jedno veliko selo a Bojnik vam je jedna velika selendra i nalaze se na jugu SRBIJE
 
ko kaze da sam pobego ja sam vise dole nego ovde ne kaze se djabe gde se maca omacila tu joj je leglo obozavam svoj kraj ali i bojnik jer zena mi je iz okoline pa ne kaze se bez razloga odakle zena odatle familija a i ti . salim se malo
 
sada si u nisu trenutno ali mi to nista ne znaci jer opet neznam odakle si rodom ili je to ipak tajna za javnost ili si bas iz nisa ja ovde imam dobrog druga iz nisa
 
Dakle zena vam je iz Djindjuse, ja sam tacnije rodom iz Donjeg Konjuvca, ako ste culi za njega, a vasa zena je 100%-o cula za njega, ako je rodom iz Djindjuse.:p:p:p
 
Ama ljudi u Bojniku sam milijardu puta bio ... znam i gde je Konjuvce, i gde je Orane, i gde je Kamenica, i Lozane i Vujanovo i brestovac i Lapotince i sve tu ...

Dragovac na ulazu iz Lebana prema bojnik .. znam mnogo ljude tamoimao sam puno riba tamo, zato sam i dolazio cesto ...
 
znam i ja gde je donje konjuvce i svu tu okolinuoko bojnika lebana i leskovca a malo i okolinu vlasotinca i dosta nis jer i ja sam iz tog kraja pozdrav svima sa juzne pruge
 
Koja reka protiče kroz Bojnik?
Da li imate neko lepo/ružno iskustvo sa tom rekom?
Opižite ga! Opižite Bojnik, D. Konjuvce, nekog tipa, devojku....Radite nešto konkretno i kvalitetno!!!!
 
Koja reka protiče kroz Bojnik?
Da li imate neko lepo/ružno iskustvo sa tom rekom?
Opižite ga! Opižite Bojnik, D. Konjuvce, nekog tipa, devojku....Radite nešto konkretno i kvalitetno!!!!

Kroz Bojnik tece bre Pusta reka to imas i na Goglu da citas ... Ruzno iskustvo imam .. kad smo bili na Brestovackom jezeru da pecamo, svratili smo usput u recicu koja tad nebese velika, vise onako kao potocic .. i nikad me u zivotu nisu izujedali veci komarci .. bio sam ko onaj lik sto reklamira AUTAN kremu na tv-u .. znaci samo se udaram i brojim .. 83, 84, 85 .. znaci da sam ostao jos 5 minuta kolicina krvi koju bi mi odneli bila bi ekvivalentna davanju u crvenom krstu ... ::sad2: .. znaci koma ...

a to D. Konjuvce nemogu da opisem jer neznam ... tipa nekog da opisujem, ne ide . a ribe mogu neke ali ajde neka to uradi neko ko tamo zivi ... lakse ce mu biti ... a da ima dobrih ima to je provereno .. :)_ Lepo ih cuvaju i mora da su dobre .. - NEMA ZEZANJA !!!! :)
 

Back
Top