Kako postati test vozac

Rale1988

Početnik
Poruka
5
Dobar dan,
mene bi jako zanimalo pomoc drugih ljudi...Interesovalo bi me da li mi neko moze pomoci i da mi kaze sta da uradim,gde da se obratim,sta da uradim,da li moram da imam neku skolu...?
Osoba koja bi mi pomogla bi bio veoma zahvalan!
Ili ako mi moze reci neku internet adresu ili bilo sta sta bi mi moglo pomoci u mojoj potrazi za zivotnom zeljom..Zahvaljujem unapred jos jednom.HVALA

P.S:Sve suvisne komentare i misljenje zadrzite za sebe.HVALA
 
to je i moja zelja : )

mhm, moje misljenje je da su to obicno bivsi trkaci u potrazi za poslom...njih uglavnom primaju. npr pandur u penziji moze dobiti lako posao cuvara neke zgrade i slicno...dajem glup primer.

ali opet mora da postoje neki kursevi pre,nego skola.....si probao gugl?
 
Ено ти у ревији САТ Плус је био конкурс пре непуне 2 недеље, што се не пријавиш ако још траје?
А посебне школе нема, иако се помиње у најавама, ја сам се распитивао кад сам на Сајму прошле године возио Заставу 10 на оном клизавом полигону.
 
Ено ти у ревији САТ Плус је био конкурс пре непуне 2 недеље, што се не пријавиш ако још траје?
А посебне школе нема, иако се помиње у најавама, ја сам се распитивао кад сам на Сајму прошле године возио Заставу 10 на оном клизавом полигону.

hehe ti si vozio? :D

mhm imam snimkove :)

mene mrzelo da bacam pljesku i bilo mi lepse da gledam :D
 
Malo je zastarela tema, ali nema veze..
O ovome sam citao mnogo u zadnje vreme, pa sam dosao do nekih zakljucaka.
-Morate biti dobar vozac, pre svega :)
-Veoma koncentrisani, sa jakim zivcima jer test vozaci voze krugove na vreme, tako da se greske ne prastaju, a svaka greska dovodi do losijeg rezultata na kraju(Ja otpadam ovde, posle par gresaka bi urnisao kola, i pustio ih niz Dunav!):twisted:
-Pozeljno je, ali ne i obavezno, da imate diplomu npr. auto-mehanicara.U svetu postoje i programi na fax-ovima(mechanical engineering).Dakle, morate poznavati materiju do najsitnijih detalja, ne samo znati saltati manuelni menjac.:D
-Morate imati "onu stvar" jer automobil morate gurati do limita, i biti spremni da u rizicnim situacijama reagujete na najbolji moguci nacin.
-Naravno, pro vozaci imaju prednost, jer oni maltene poseduju sve gore navedeno...

Neke stvari koje sam ja saznao, ako i Vi imate nesto da dodate, tu smo da cujemo!
 
Shta li ce se raditi u NAVAK - u, krs nekih poligona, podloga . . .
Neznam da li su krenuli neshto ozbiljno, ali kada zavrshish, shta onda, umesto, recimo, te diplome Amehanichara, verovatno ce se i ovamo dobiti nekakav papir, predpostavljam, poshto neznam nishta dalje . . .
:think::think::think:
 
Znam da ce NAVAK raditi "Skolu Bezbedne Voznje"...
Kod nas nema toliko prilika za test vozace, dok je u inostranstvu mnogo lakse naci posao...
Ne postoji recept za postajanje test vozaca, jednostavno ucis sto vise, i kreces se u tim krugovima, pa mozda ti se i posreci nekada!To je moje razmisljanje...
 
Za početak moraš da imaš položeno za sve kategorije vozila... Sledeče što ti je potrebno je iskustvo u vožnji bilo čega što je veće i teže za vožnju od automobila... Naravno, to nije nigde zapisano, ali znajući put jednog test vozača fabrike guma, znam da je sve to poželjno... I ono poslednje i u stvari najvažnije - rakija
thumb_yello.gif
 
Citat: vule neiživljena stoka... :lol:
Ko te je snimao? Dobro izgleda, mada su mogli i malo više mesta da obezbede... :roll:

Ортак је снимао, али је било мало срање што се полигон осушио. Пунто је назад имао гуме од Југића јер са фабричким није могао да клиза, дан пре тога су пробали и улетели у онај плави шатор поред.:lol:
 
Треба за пар дана да палимо ГС који стоји 3 године (мој за делове, претходни власник га није возио од 2004), па ћу уснимити покушај ако се сетим и ако будем имао ш'чиме.
Других клипова немам (*** нико није ишао са мном на сајам да сними кад сам возио онај Јарис из Навака:cry:, а нисам оборио ниједан чуњ), јер не волим да се иживљавам на колима. Оно кретенисање типа креш тестови у сопственој режији, паљење гума без разлога, разлупавање аута... Ликови који то раде ми иду на Ђолета!
 
NAVAK - Nacionalna vozačka akademija je novoosnovana specijalizovana škola za vozače, posvećena prvenstveno naprednoj obuci i treningu postojećih vozača, kako amatera tako i profesionalaca, kojima kroz posebno razvijene teorijske programe i praktične vežbe na specijalnim poligonima prenosimo znanje i dragocena praktična iskustava, kako bi njih, njihove putnike i vozila, ali i sve koji pored nas voze - učinili bezbednijim u svakodnevnom i profesionalnom saobraćaju. NAVAK - Nacionalna vozačka akademija pokrenuta je inicijativom SAT Media Grupe iz Beograda, a uživa podršku najznačajnijih domaćih i inostranih profesionalnih organizacija, kao što su Automotive Safety Centre (Italija), Toyota (Japan), Saobraćajni fakultet u Beogradu (Srbija), AMSS Centar za motorna vozila (Srbija), MUP Republike Srbije i drugih.



Radi stalnog zaposlenja i školovanja u zemlji i inostranstvu

NAVAK - Nacionalna vozačka akademija traži kandidate za poziciju

TRENER BEZBEDNE VOŽNJE


Ako volite vožnju i automobile, imate iskustvo u komunikaciji i radu sa ljudima i želite da postanete najbolji među najboljima - očekuje vas karijera profesionalnog trenera bezbedne vožnje. Ovo je jedinstvena prilika u regionu jer NAVAK uz stalno zaposlenje obezbeđuje i specijalističko školovanje u Italiji i Austriji po međunarodno priznatim programima iz oblasti vozačkih i saobraćajnih veština i naprednih tehnika vožnje.



Od kandidata očekujemo:

* entuzijazam prema vozačkim aktivnostima i praktičan timski duh
* iskustvo u radu sa ljudima, spretnost u prezentaciji i govoru
* vozačku dozvolu B kategorije i najmanje dve godine vozačkog iskustva. Prednost je posedovanje dozvole za A i C kategorije.
* da se protiv njih ne vodi sudski postupak i da nisu osuđivani, naročito u vezi sa saobraćajem
* obavezno je znanje engleskog jezika, a prednost je poznavanje italijanskog
* obavezna je osnovna računarska pismenost.



Obezbedili smo vam:

* vrhunsko stručno usavršavanje, obuke od strane inostranih stučnjaka, licenciranje...
* rad u najboljim uslovima, uz korišćenje najmodernije opreme i vozila
* trajno angažovanje, uz mogućnost napredovanja u karijeri.



Zainteresovani kandidati mogu da dobiju detaljnije informacije tokom intervjua na koji će biti pozvani po dostavljanju prijave. Prihvataju se iskuljučivo pisane prijave sa profesionalnom biografijom (CV) poslate na adresu:

NAVAK - Nacionalna vozačka akademija, post.fah 116, 11070 Novi Beograd

ili na e-mail: konkursnavak_40126 Info

Obavezno naznačite naziv radnog mesta za koje konkurišete.

Rok za prijavljivanje je 01.10.2008. godine.

Napominjemo da će biti kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
 

Back
Top