NAJGORI DEO GRADA

to je selendraca naqjgora sve samo dno bila sam ja tamo i bas je sranje,ma ni vodu normalno nemaju,a o drustvu da ne pricam

pa kazem ja :lol:
Cekas autobus kilo vremena, uvek guzva, brdo kerova lutalica ... a jos kad dodjes sa 32. pa moras uzbrdo da sipcis :) Katastrofa.

Ne bih se složio. Urbanističko naselje spada u jedno od najlepših u Beogradu. Vode koliko ja znam ima, čak i tople uvek :mrgreen: Naselje ima svoju toplanu. Bus 35 ide direktno do trga republike i saobraća na 12min u vanvršnom i na 7min u vršnom opterećenju. Lično bus nikad i ne čekam, jer lepo odem do zadnje stanice uzmem red polazaka, i neverovatno su tačni. Pored 35 saobraća i 202 do Omladinskog Stadiona, na 30 odnosno na 20min u vršnom opeterećenju i 32L koji radi samo u vršnom. Noćni autobus takođe postoji, 202... Tako da se ne mora koristiti 32 koja ide do Višnjice. Inače vreme neophodno od Trga Republike je oko 20min. Autom dosta brže :)

Ima i serija snimanih ovde, to sam primetio od kad živim ovde. Zgrade kvalitetno uradjene, nije fušeserski ;)

Evo malo fotki

30779718956099168404599.jpg

32941151134698056121828.jpg

32941151153818534121828.jpg

32941151164458800121828.jpg

32941151177219119121828.jpg

n6210312894220517779.jpg

n6712876352124247745.jpg


Autobusko stajalište, dole se vidi most. Često zimi kada je tiho i bez vetra vidiš kako zgrade preplavlja oblak smoga. Tek tada shvataš gde dosta ljudi živi i neznajući to....
p8140173.jpg


Ceo utisak kvari prolazak od mosta kroz Karaburmu :roll: Ali i Višnjica se popravlja, biće izgradiće tu stambene zgrade, a tramvaj će kao po prvobitnom planu i proći Višnjičkom :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
sw6dcg.jpg

1qizdc.jpg

periferija Borce(misli se na slike xD) kod Dunava 3 km od centra Borce,tj preko puta Zemuna...u Borci ima 70 hiljada ljudi,nije bas daleko od centra(blize je od nekih delova NBG,pa onih mesta od Ibarske Cerak,Zarkovo,Zeleznik,Petlovo brdo itd...)Uzgred BSK Borca igra u superligi ;)
a ako neko ima problema sa Borcom ;) :
2s6asub.jpg
 
Poslednja izmena:
Krnjacu Ovcu Borcu , Padinsku skelu , kotez ne smatram delom Beograda. Najruznije mi je Zarkovo,Karaburma. A najlepsa mi je Bez.kosa.

Mozda je ovo staro ali ipak...Ne smatram ni ja :P ali sto nam ne daju posebnu opstinu,pa da radimo sta ocemo,mozda i status grada...Uzgred meni su neki delovi NBG najgori,a za Borcu neki govore,a nikad nisu ni bili...Borca je bolja od centra,gde jos mozes da nadjes tol'ku slobodu :D...Ima gde da se pika basket,fudbal,parkur....Nikada ne bih ziveo u centru...nema tih para...
 
Poslednja izmena:
Железник!! При самој помисли на то, пегла ми се!!! Беле Воде, Жарково, околина Цветкове пијаце, подручје око Војводе Степе, наравно Карабурма...
 
Ja sam rodjen na Dusanovcu,ili bolje receno u Marinkovoj Bari,dugo sam odsutan iz mog rodnog grada,ali ne volim kad ga neko okaljava,i govori sve najgore o njem.Pa to je ipak nas grad,i trebamo biti ponosni na njega,treba ga voleti,bilo da je cist ili prljav.I zato ja ne mogu pisati o najgorem delu grada,jer ga i suvise volim da bih mu nasao gresku.Pozdrav Tommy
default.jpg
:D:p
 
Meni je onaj deo od Sajma do zeleznicke stanice najgori... Sarajevska & co... Uf i sto ne volim onu Balkansku ulici grrrrrrrrr! Najlepsi deo grada mi je Vracar i ceo onaj deo oko crkve Svetog Marka...
 
Zapravo propadanje Zemuna kao ''urbane celine'' počinje tačno od 91/2.-ge godine,a sećanje me dobro služi...Tad je vlast podsticala propadanje a kasnije ''demokratske vlasti'' su ga legalizovale.
 
Najgori... JERKOVIC , tj. MICKIJEVICEVA!!!


Ja zivim u mickijevicevoj i nema Roma u mojoj ulici, cigan mala je dve stanice 26-ce niz Zaplanjsku ulicu, Jerkovic nema veze sa ciganskim krajem. Jerkovic i Medak u neku ruku deli zaplanjska ulica, sa jedne strane je jerkovic pa iza jerkovica kraj Vojvode Stepe itd, sa druge strane medakoviceva pa medak 1 2 3 itd.. Ciganski kraj se nalazi u neku ruku ispod Medakoviceve i pocetnog dela medaka. Tako da mi smo em na drugoj strani em iznad jedno 2 stanice. Meni do grada treba bukvalno 20 minuta. i prevoz ide na svakih 3, 4 minuta.

Najgori deo grada Paviljoni. Delovi Novog Beograda iznad Delta City-ja. Ima delova Palilule koji su jezivi. Mislim da u svakoj opstini ima neki uzasan kraj.
 
Krnjaca.. sve iznad sajmistami je uzas..ima neki niz krajeva do vidikovca koji su krs.. delovi i palilule i zvezdare pa i mog vozdovca tamo iznad konjarnika gde idu neki 500 i nesto busevi..zemun polje.. sto se ticeprogradskih naselja reniska ritopeka visnjice, barajeva, rakoviceitd.. necu da komentarisem,to su kao sto napisao prigradska naselja..

Lep mi je stari vracar, ne komunisticki deo kod crvenog krsta.. stari grad ima lepe delove kod crkve sv marka,najlepsa i meni omiljena ulica dositejeva..
 

Back
Top