Ne mogu da udjem u My Computer?

ohmygod

Obećava
Poruka
77
ljudi pokusham da udjem u bilo koji folder, u my compuet, svim mogucim prechicama...on mi samo izbaci ono problem, sa opcijama send report i don't send...znate na sta mislim...

desilo se odjednom...
pre toga sam skinuo sa neta internet explorer 7...koji je isto nesto zabagovao...moguce da je on tu nesto zaebao pa bih ga uninstallirao, al ne mogu kad ne mogu uci u control panel...

pomoc ljudiii?????

p.s.kako se ulazi u safe mode, ako ce tako komp raditi normalno??
 
nece da se pokrene nijedan prozor , ni My computer, windows explorer, my documents ??
ni kad restartujes ?
ako mislis da je do InternetExplorera
probaj na Start/Programs/ pa na neki program desni klik/delete pa kad te pita da samo obrise ikonicu ili da odes u Add/Remove ti klikni na Add/remove i nadji IE i uninstaliraj , mozda upali :?
 
ljudi pokusham da udjem u bilo koji folder, u my compuet, svim mogucim prechicama...on mi samo izbaci ono problem, sa opcijama send report i don't send...znate na sta mislim...

desilo se odjednom...
pre toga sam skinuo sa neta internet explorer 7...koji je isto nesto zabagovao...moguce da je on tu nesto zaebao pa bih ga uninstallirao, al ne mogu kad ne mogu uci u control panel...

pomoc ljudiii?????

p.s.kako se ulazi u safe mode, ako ce tako komp raditi normalno??

Ili je virus,ili si neku glupost instalirao pa obrisao pa je ona za sobom povukla neke sistem fajlove ili imas 2 antivirusa.Ja na starom kompu sam instalirao pre par godini Kasperski 5 koji je tad bio najnovija verizija i toliko mi se usporio komp da nisam mogao da otvorim ni maj dokuments.I onda sam otisao na maj kompjuter cekao 30 minuta da se otvori pa kontrol panel 30 minuta pa add/remove 30minuta,obrisao ga i komp je nastavio da zivi normalno...
 

Back
Top