Naj petorka u NBA

Naravno da nije,ali Yao Ming....Ako bi njega izbacio iz kombinacije,koga onda staviti?

Inace,ne znam da li si video Minga uzivo..Ja sam imao tu srecu da sedim i stanem na 30 cm od njega...Kuku...Divac mi je bio ogroman,strvina....Ali Ming Yao-to nije normalno.Ruka ko moja noga,stopalo ko oba moja cini mi se...I visi od mene skoro pola metra.Impresivno,moram da priznam :D
 
Razmisljao sam i ja da stavim Bena ali mislim da to vise nije onaj igrac..uzeo crnja pare i dosta mu je basketa,kao i vecini igraca.Miler mi nikad nije bio simpatican,ali OK je...

Za Bredlija-ne znam kolik je bese Vranes,ova nasa konjna,ali njega sam proletos video u Budvi,,,Koja scena! Kupujem sladoled,a on iza mene,zakloni mi i Sunce i Mesec i Veneru....Covek gromada,steta sto ne zna da igra kosarku :D
 
Cek da pogadjam :D

Balvan je zna se,Darence Balvance June,Bek je verovatno Crnogorac u pokusaju Sale,,Snowboard je lazov i neandertalac Vladica,plej...Ih,onaj sto je kresnuo sve manekenke i pevacice sirom sveta,Nives i Andrijanu,Jarence nase,e samo ne mogu da se setim ko je propali suter?
'
 
Razmisljao sam i ja da stavim Bena ali mislim da to vise nije onaj igrac..uzeo crnja pare i dosta mu je basketa,kao i vecini igraca.Miler mi nikad nije bio simpatican,ali OK je...

Za Bredlija-ne znam kolik je bese Vranes,ova nasa konjna,ali njega sam proletos video u Budvi,,,Koja scena! Kupujem sladoled,a on iza mene,zakloni mi i Sunce i Mesec i Veneru....Covek gromada,steta sto ne zna da igra kosarku :D

Vranes je 2.29...i ja cuh od nekih ljudi da izgleda bas divovski...:roll:
Div mekog srca(hahahaha)Boze,spasi ga...:roll:
 
Cek da pogadjam :D

Balvan je zna se,Darence Balvance June,Bek je verovatno Crnogorac u pokusaju Sale,,Snowboard je lazov i neandertalac Vladica,plej...Ih,onaj sto je kresnuo sve manekenke i pevacice sirom sveta,Nives i Andrijanu,Jarence nase,e samo ne mogu da se setim ko je propali suter?
'

mozda sam prema nekom bio prestog, sta mislis?
steta sto Kole nije u NBA, on bi povecao konkurenciju za petorku

prava petorka (kad sam imao NBA07 igrao sam sa njom) bi bila
Nes
Alen
Megrejdi
Merion
Stodomajer

normalno igrao sam sa Finiksom, a ovu dvojicu sam dovukao
probao sam i sa Novickim na krilu i dobro se pokazao
na poziciju Meriona bi mogao i Garnet
 

Back
Top