Jet set ;)

aleksandrica_k

Aktivan član
Poruka
1.345
Jeste gledali ovaj "filmcic", tj. diplomski rad? Cula sam dosta prica o njemu, juce se davao na Avali. Likovi koji su to napravili su genijalci, plakala sam od smeha. Kakvi su vasi komentari? :)
 
Ја сам исто одушевљен! Много је добра цела прича, фазона има пуна капа, и ја сам плакао када сам први пут гледао.....!

".....он је брђанин каквог свет још није видео...." :))))
 
Хахахахахахаха

"....истучоше нам Минелу..."

"Бобане, мораш бити говедо!" - Ако треба да будем говедо да бих спасао Гранд и остале колеге шабане, бићу говедо!
 
Pre mesec ili dva bili su u nekoj emisiji ona dvojica sto su radili JET SET. Neopevani seljaci! Jedan studira na nekoj akademiji u Pristini ili tako nesto. Inace, vrlo interesantno kako osobe koje ne slusaju narodnjake znaju toliko o njima. Ja ne mogu da prepoznam polovinu onih pevaca. Fore su im trule i glupe do bola. Jedina stvar koja je dobra po autore ovog filma jeste sto su siromasni, u suprotnom tuzbe bi se samo stancovale. Cudno je i to sto nigde nema Cece, bez obzira sto nije u Grandu ona dodje nesto ako kraljica folk muzike. Ocigledno je da su cvikali i zato je izostavili.
 
Kad su mi ortaci dali film, i tako su ga zestoko hvalili i stvarno dosta je obecavao. I sa samom tom koncepcijom south park-a ocekivao sam valjanje od suza + onakva tema, kao stvorena za parodizaciju. Mada , vec pri sredini filma shvatio sam da se uopste nisam iskreno nasmejao...kako je islo ka kraju, bilo je sve gore i gore, uz poneki upad neke interesantne mada opet ne toliko jake fore....
Bila je dobra fora sa sejom, i kosovskim bojom(bojem, kako vec, ne pricamo o gramatici ovde) mada to je jedino znacajno cega mogu da se setim u ovom delu.
sve u svemu, ocena 3/10
Moglo je to mnogo bolje i duhovitije da se izvede, mada verujem da nisu imali odgovarajuceg scenaristu.Evo mogli su mene da uzmu, kad je u pitanju south-park vrsta humora, tu sam neprikosnoven :D
 
Druze Bobane...mislim da sam jednom daavno gledala neku emisiju na Pinku gde je gost bio Seselj i taj Boban i na Boskovo pitanje sta znaci IQ on slegao ramenima i kada mu Bosko rece sta je...on kao-nisam za to nikada cuo... :oops:
 
Mislim da sam čula nešto o tome, ali nisam gledala. Mada, ako je to ono što sam čula, onda ni ne želim da gledam. To je na foru South Park-a, a nekakve narodnjačke zvezde su akteri? Nisam odavno gledala nešto originalno. Ma za srpsku situaciju je dovoljno čitati Domanovića. Uvek će, na žalost, biti aktuelan.
 
e, a kako smara ovaj dzet set to je nevidjeno. ja to gledala pre tri godine i smorila se i posle došli šabani u školu i kao wauuuuuuuuu kako je strava ojse ojse muuuuuuuu...retardi primitivni glupi
 
Po meni je film strava ima dobrih odvala!Najbolja odvala po meni je :ojsa prske ajde sejo govedo jedno i ono djani nema djidanja nisam djido eeee sta ti treba debeli.................:lol::lol::lol::lol:
 
Izvolite, spojena tema sa starom, čisto da se ne zauzima mesto ;)
DakleM, o "filmu" ništa posebno, sasvim prosečan, ali dobra je ta parodija na sve te narodnjake, i uopšte na život srpskog naroda... Malo su preterali sa prozivkama, ali ovo je Srbija, to se stalno radi, zar ne? :D
 
dobrru su ideju immali i drago mi je sto su isprozivali one grandovce, ali brate likovi su majmuni... nemaju smisla za humor uopste... mozda sam se dvaput nasmejao i to jedva...
 

Back
Top