Šta određuje čovekovu sudbinu?

Ceniš? Ko je prvi uveo nomenklaturu broja za narod tj "gradjane" kako vole da kažu demokrate. Sve ima u kompjuteru o svakome. Od rođenja. Za samoubistva progooglaj. U samom su vrhu. Danci su za njih pojam normalnih ljudi. Ako ne znaš šta rade šveđani preko vikenda pitaj pa ću ti nacrtati.
 
Ceniš? Ko je prvi uveo nomenklaturu broja za narod tj "gradjane" kako vole da kažu demokrate. Sve ima u kompjuteru o svakome. Od rođenja. Za samoubistva progooglaj. U samom su vrhu. Danci su za njih pojam normalnih ljudi. Ako ne znaš šta rade šveđani preko vikenda pitaj pa ću ti nacrtati.

Nema potrebe. Kad ti znas, kao i ja da znam. Sad se osecam fenomenalno. Mi smo daleko od njih. Nikad nas nece stici.
 
Sudbina ne postoji. Postoji tačka u vremenu u kojoj smo se rodili i tačka u kojoj umiremo (iako ne znamo gde je ta tačka, ona postoji, jer je smrt jedini određen pojam u ljudskom životu). Za sve ostalo Njutn je dao divnu definiciju - svoj treći zakon. Svaka akcija ima suprotnu i jednaku reakciju. To nije sudbina.
 

Back
Top