LjiS na snegu

Treća

Iskusan
Poruka
6.360
Setila sam se divnog filma. Večni sjaj besprekornog uma. Tamo ima nekih scena koje su meni predivne. ALi mislim da su popuni promašaj kada se rade sa nekim ko se ne voli. Da li vam je seksi, nežno, zabavno da se valjate u snegu, gađate gudvama i snegom, pravite otiske u snegu, kulirate u snegu? Meni je to fantastično, ali samo ako je to sa nekim koga volim.
Malo sam romantično raspoložena. Izvinjavam se tvrdokornim ljisovcima.
 
odlican film...a vec sam mnoogo puta govorila tj pisala koliko obozavam sneg...grudvanje,sankanje,pravljenje otisaka(to mi je nesto najlepse),i setanje po snegu...jurcanje..nema potrebe spominjati da sve to gubi smisao ako se radi sa nekim ko se ne voli...
 
a sto mozes i da se grudvas sa nekim koga ne volis to je cak i zanimljivije ,gadjas ga onim ledenjacama ,umivas ga u snegu i tako ... :lol:
jeste i meni je to zanimljivije stavis ledenicu u grudvu i gadjas ga u vugla,ili mu zabijes glavu sneg ili ga teras da jede "sladoled" :lol:

e sad u snegu meni nema ni trunke romantike,osim ako ne sedne u cebe da me greje :lol: :lol:

jee koja crna romantika sve strahujem da cu dok se ne otopi ovo sto se napravilo :shock: da tako slatko padnem negde i dobijem potres mozga :neutral:
 
Bila sam u Zemunu za Novu godinu, pa sam se malo prošetala Kalvarijom. Divno. Sneg napadao. Svetluca. Padaju krupne pahulje. One koje ne volim uništavam na druge načine, a igre su za one koje volim. Ne mogu da vežem lepo i ružno. Ne ide.
 
jeste i meni je to zanimljivije stavis ledenicu u grudvu i gadjas ga u vugla,ili mu zabijes glavu sneg ili ga teras da jede "sladoled" :lol:

e sad u snegu meni nema ni trunke romantike,osim ako ne sedne u cebe da me greje :lol: :lol:

jee koja crna romantika sve strahujem da cu dok se ne otopi ovo sto se napravilo :shock: da tako slatko padnem negde i dobijem potres mozga :neutral:
pa da secam se kako je samo na velikim odmorima u skoli bilo ratovanja ,kasnije u gimnaziji cak i gadjanje "omiljenih " profesora iz potaje i mase ili strebera koje niko nije voleo :twisted:
 
Ne volim sneg ali sa voljenom osobom..sve ima drugu dimenziju ..pa i na -6 stepeni kao sto je veceras..u svakom slucaju to mi je veselo i zabavno..pod uslovom da se posle oboje svucemo i .mnogo ..mnogo ..kasnije obucemo u suvu odecu..;)
 
Joj sto ja volim da se grudvam, sankam i valjam po snegu. A zimogrozljiva sam i hladno mi, al sneg obozavam. A igre s voljenom osobom u snegu su mi nekako romanticne, bajkovite. Nekako je detinjasto, neiskvareno, iskreno.
 
Obozavam sneg, ali kad tek napada...tada prosto podetinjim...pre jedno mesec dana, sneg je bas bio napadao, a ja i decko se vracali iz grada, i bas smo bili detinjasti-gadjali se grudvama, klizali, obarali jedno drugo..eh, kad se setim.. :)
 

Back
Top