Sex tokom mestrualnog ciklusa...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pricala sam sa devojkama i momcima o ovome da bi se na kraju ispostavilo da to devojkama mnogo vise smeta nego momcima...
E sad da cujem vas sta vi mislite o tome..?

Pa nema shta da mislim kad imam realne informacije .. sto se tice muskaraca 40 % ne zele da ka-raju u tom periodu, a ostali ne prave problem .. shto se tiche mene uvek sam 100% za sex kad god mi nadodje, pa imala mecu ili ne ..

U vezi nekih komplikacija - nikad ih nisam imala. Sa stalnim partnerom bio je sex bez kondoma, sa onim 'ons' varijantama koristila sam kondom.

Tu je jedini problem prljanje svega, nas, posteljine .. ali nije neresiv problem .. postavi se puno peskira, kasnije tush ..

E, da, malo se gubi na osecaju jer je previse vlazno, ali i to se resava povremenim vadjenjem kite i brisanjem cistim peskirom ili papirnim ubrusima.
 
ja da sam muško mislim da bi mi smetalo... mislim, nečija tuđa krv... bljak.
ali još ni jednog nisam videla da mu je to zasmetalo.. čak sam se uvek ja femkala vođena ovom prvom pretpostavkom... a kako da ne "popustim" kad imam utisak da tih dana NIŠTA ne može da ubije želju.=)
 
naravno da je nehigijenski i to nebih nikad(dobro ne reci nikad) sa devojkom do koje mi je stalo

ne zbog mene,meni ne smeta nego zbog nje....
zapravo desilo se tako nesto sa nekom idimidodjimi.....


Хмм..чудно становише. Можеш ли мало појаснити? Гадно ти је са девојком до које ти је стало, а није са неком идимидођими?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top