ADSL problemi

ne postoji.
Ono je rasprava o provajderima, a ovo je o problemima.

ne'mo se pravis pametan :P :P :P

Salu na stranu.

Sigurno cu malo reorganizovati forum ovih dana kad budem imao vise vremna.
 
Dobio sam od provajdera ( Sezam ) ruter za ADSL Tp-Link. Kako nisam bio zadovoljan njegovim radom, kupio sam wireless Linksys ruter. Sada nikako ne uspevam da ga konfigurišem da radi, čak ni uz pomoć provajderovog help - deska. Kako da utvrdim da li je ruter neispravan. Imate neku ideju ?
 
E kad vidim takve cifre za protok,nekoliko mega,stvarno mi nije dobro.Mi se jos patimo sa jedva 1.5 .

Koliko je meni poznato imas nekoliko bitnih stavki pri konfigurisanju konekcije.To je:
VPI: 8
VCI: 35
Encapsulation: RFC 2516 PPPoE Encapsulation
Modulation: Multimode

Sad samo treba da nadjes tamo u opcijama gde da podesis.
Netreba da ti govorim da posle tvog username ide @sezampro.To valjda znas.
 
uzela sam kod sezama dvoportni modem da bih umrezila sa jos jednim racunarom. jedan racunar se najnormalnije povezuje i preko usb kabla i preko mreznog (probala da bih videla gde je problem), dok drugi registruje najnormalnije mreznu karticu, ali niti svetli lampica na modemu, niti na kartici i internet naravno ne radi, zapravo ne mogu ni da pocnem sa podesavanjima.
sta bi mogao biti problem?
 
Zamisli...a nama kao nesto duplirali u septembu '07.Plafon za adsl je 1.5.
eeee najgori smo u svemu.Kod nas sve stize sa visegodisnjim kasnjenjem.Kladim se da cemo poslednji saznati cak i ko nam je novi predsednik...
 
Hrvatska i Crna Gora i tako neke nespadaju u prvih pet :)
A te zemlje bez struje...ode ti daleko brate.Necemo se s njima porediti.Valjda treba da gledamo napred,da tezimo boljem a ne da se zadovoljimo postojecim(koje i nije nesto) zato sto neko nema ni to.
Kad moze Hrvatska i Crna Gora sto ne bi mogli i mi...
 

Back
Top