Koji je po vama najgori tv program?

Iluvatar:
milicaanchy:
okrenes Pink,pa prva stvar koju vidis,e to je to! :lol:

TAKOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Shinoda:
Iluvatar:
milicaanchy:
okrenes Pink,pa prva stvar koju vidis,e to je to! :lol:
Toooooooo majstore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Ti si moj covek!Pink je najgore s*r*a*nj*e od TV-a. :roll: :roll: :roll:
Samo kad vidim onaj grand show zivot mi se smuci :x
Jedino im Simpsonovi valjaju! :lol:

pink je definitivno djubre od kanala
jedino sto na njemu gledam to su Simpsonovi i mozda po neki film!
a sto se tice grand soua...slatko se ismejem :D
i jos nesto cula sam da im kao placaju nesretnicima da udju...da li je to tacno?
 
Labello:
Shinoda:
Iluvatar:
milicaanchy:
okrenes Pink,pa prva stvar koju vidis,e to je to! :lol:
Toooooooo majstore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Ti si moj covek!Pink je najgore s*r*a*nj*e od TV-a. :roll: :roll: :roll:
Samo kad vidim onaj grand show zivot mi se smuci :x
Jedino im Simpsonovi valjaju! :lol:

pink je definitivno djubre od kanala
jedino sto na njemu gledam to su Simpsonovi i mozda po neki film!
a sto se tice grand soua...slatko se ismejem :D
i jos nesto cula sam da im kao placaju nesretnicima da udju...da li je to tacno?
Nemam vise nista da dodam.
 
Uf kad vidim onog malog plavusana(koji izgleda kao devojcica) sto vodi "City Kids" na Pinku,dodje mi da
razbijem TV :evil: :twisted: i one devojcice...mlade sponzoruse u usponu :x :roll:
Takodje prezirem i Biljanu("City")-uhhh onaj njen unjkavi glas!!!I Boska...
Pink je stvarno SH*T!!!Propali bi kada ne bi uvozili fimove i serije(ne racunam meksicke)!
 
Ja mislim da kod nasih domacih kanal je lakse reci sta valja! Dakle osim filmskog i serjskog programa koji ide na Pinku, BK i B92 ponekad i RTSu kao i nekih naucno/edukativnih emisija sa B92 i RTS-a, SVE OSTALO JE BOZE SACUVAJ. Naravno i od tog serijskog i filmskog programa valja samo ponesto! Kakva cudesa nam sve nepustaju... strava jedna.
 

Back
Top