Adrijan Mol

Minnie'95

Ističe se
Poruka
2.976
Procitala sam prva dva dela i knjiga je stvarno super. Govori o odrastanju jednog tinejdzera koji se susrece sa razlicitim problemima. Sta vi mislite o njoj i da li ste je procitali? :D;-)
 
shto li ti niko ne odgovara? :lol:

evo,ja tju prva
chitala sam je kad sam bila tvojih god
i znam da mi je bila jako smeshna. samo, tada su bila dostupna samo prva dva(ili tri?) dela.
nije to uopshte losha literatura za tinejdzere.
objavljeni su josh neki naslovi, posle?
 
Ja sam procitala prva dva dela. Dobila sam je na poklon kada sam imala od prilike isto koliko i on - 13 i 3/4 :) Secam se dobro nekih delova... Sa ponijem itd. Dobra je za tinejdzere.
 
Citala sam prvi deo,a zapocela drugi.Ali,nijedan nije ostavio neki veci utisak na mene,jer ipak je to dnevnik decaka,na neke stvari gleda drugacije nego devojcice...Ne znam ,moj brat je obozavao.Mislim ,pak da je vredi citati u tom nekom periodu od 12-13 godina...:)
 
Procitala sam 5 delova, ostao mi je josh sesti...
Pih, prvi i drugi su poprilicno interesantni, i smeshni
Treci me je ubedljivo najvise smorio
Cetvrti je odlican
Petog se ni ne secam, iako sam ga poslednjeg procitala
 
ipak je to dnevnik decaka,na neke stvari gleda drugacije nego devojcice...
nije on bash tipichan dechak, chak na neke stvari gleda vishe kao devojchica :lol:
mol je likchina :D ravna brda zavichaja moga, jel se tako zvala ona knjiga? ne secam se..
a norveshka industrija kozhe :D
u kasnijim knjigama se sve vishe provlachila politika...
ali ona pesma da li plachesh (il kako vec) za margaret tacher je... :lol:
lik :D
 
nadam se da ne smeta shto ponovo ozivljavam ovu temu ali mislim da je zasluzila...
Procitala sam svih sest delova, i chesto se vracam na drugi i treci (prvi nemam)...
knjiga je prelepa,... Iako ne pogadja u potpunosti, moze se svaki tinejdzer poistovetiti sa Adrijanom...
Dechak svojim poredjenjima i izrazavanjem chesto izmamljuje smeh :D
Volim deo kada Pandora uchi voznju kanuima(toga sam se skoro podsetila) i josh Mnoooogo toga.. :ok:
 
Čitala sam neke knjige o Adrijanu,ali su mi neki delovi (u tim knjigama) neobično dosadni.
Ono oružje za masovno uništenje mi je bilo interesantno do neke 170. strane,ali posle ne.
 
Jesam ranije, dok sam bila mladja.
Secam se prvog dela, bile su plave korice, kao noc da je pala, i kuca.
Kad sam uzela u biblioteci, bas mi se ucinila, onako..primamljivo ;)
A drugi deo crvena knjiga.
Vise se i ne secam.
Znam da je imao devojku. Mislim da se zvala Pandora.
 
Procitala sam prva dva dela i knjiga je stvarno super. Govori o odrastanju jednog tinejdzera koji se susrece sa razlicitim problemima. Sta vi mislite o njoj i da li ste je procitali? :D;-)

Dobrodosla u klub!!!

Znam cak i ono sto nije napisano u dnevniku npr.datum Ivanove smrti?


NARAVNO DA SAM JE PROČITAO,NE MOGU BEZ NJE!!!Moja druga "Biblija!":D
 
Jesam ranije, dok sam bila mladja.
Secam se prvog dela, bile su plave korice, kao noc da je pala, i kuca.
Kad sam uzela u biblioteci, bas mi se ucinila, onako..primamljivo ;)
A drugi deo crvena knjiga.
Vise se i ne secam.
Znam da je imao devojku. Mislim da se zvala Pandora.

Ne,prva je crvena,a druga plava sa crnom kućom...Treća je "Iskrene ispovesti Adrijana Alberta Mola" sa njegovim dokumentima na naslovnoj...Zatim dolaze Godine kapućina,Oružje za masovno uništenje...

U zadnjem delu njegova devojka Pandora postaje "najsjajnija zvezda u Blerovom nebu",kandiduje se za parlament i na kraju postaje zamenik ministra za infrastrukturu(ili nešto slično) u Tonijevoj vladi.Takođe postaje ekstremni laburista.

A,Adrijan nastavlja svoj život...:mrgreen:
 
Citala sam prvi deo,a zapocela drugi.Ali,nijedan nije ostavio neki veci utisak na mene,jer ipak je to dnevnik decaka,na neke stvari gleda drugacije nego devojcice...Ne znam ,moj brat je obozavao.Mislim ,pak da je vredi citati u tom nekom periodu od 12-13 godina...:)

Mi smo ovo čitali na studijama anglistike. Odlična knjiga, daje nam viđenje situacije iz ugla dječaka koji većinu stvari pogrešno protumači i to je ono najsmješnije.
Ima ona smješna scena kad mu se mama počne švalerisati sa komšijom, pa kad se komšija i mama zatvore u kupatilu, a ovaj mali kaže: ''Došao je komšija da montira bojler. Čuo sam da on i mama stenju u kupatilu, mora da je bojler bio pretežak.''
 
Ja sam čitala do nekog, ne znam kog dela, u kome je on već postao nekakav službenik, a ona njegova devojka student srpskohrvatskog. Došlo mi nešto da dam svoj doprinos pretprazničnom raspoloženju, pa možda i nastavim (kad utvrdim gde sam stala).
U svakom slučaju je :zblesav:
 

Back
Top