Plesna skola

Не би било лоше да напишеш колико имаш година, какво предзнање тј искуство имаш итд да би те људи лакше усмерили у коју школу да се јавиш и када ;)
 
Ajde da te poslusam...:) Imam 17 god,od III do VI razreda sam isla u neku plesnu skolu na NBG-u,al se to zatvorilo,jer nas je bas bilo malo. Onda sam isla u skolu latino plesova 3 god i sad godinu i po treniram dance aerobik,al me to malo smorilo,pa vec 2 meseca trazim plesnu skolu,al svuda il traze klinke koje jos idu u osnovnu,il je skola sranje,a na neke brojeve se niko i ne javlja...
 
тренирају моје 2 другарице, али не на Земуну него овде негде у крају. Бртае шта оне раде то је страшно биле су и на неком такмичењу у иностранству и освојиле прво место
 
ja treniram ples oko 8 godina,ali latino,Zivim u blizini Zemuna,ali na ples idem na KONJARNIK!!!Mnogo daleko..znam...ali obozavam da plesem.Imaju i moderan ples,ali cisto sumnjam da bi ti isla na KONJARNIK!Neke moje drugarice iz razreda treniraju tu negde u Zemunu,dosta su dobre,skoro uvek prve,imaju i starije grupe...auuuu covece,sta te devojke rade,ludillo...sto bi moja otkacena drugarica rekla `da se smrznes...
 
PLESNA SKOLA STREET DANCE ACADEMY

u ulici Prote Mateje 36 (iznad Slavije), Mesna zajednica Cvetni Trg, casovi su

SUBOTOM OD 13:00 i

NEDELJOM OD 14:00.

Naucite trenutno najpopularnije stilove - hip hop, fanky, street dance...

CLANARINA: 1200 DINARA

Kontakt: Katarina Tomic
064/1430214
kacadance@gmail.com
 
NAJVECI PLESNI CENTAR U BEOGRADU!!!

Zaplesite sve plesne stilove:
Salsa, Latino i standard (preko 15 plesova), Hip Hop (svi stilovi), break dance, show dance, argentinski tango, IRSKI STEP (NOVO!!!), AMERICKI STEP (NOVO)!!!

JEDINA PLESNA SKOLA U SRBIJI GDE MOZETE NAUCITI I IRSKI I AMERICKI STEP!!!

Upis je u toku....
Informacije mozete dobiti na tel: 069 1 000 001 (069/milionjedan), 065 4 500 900
Ul.Resavska 28 (100m od Beogradjanke), Udruzenje Novinara Srbije, sala na spratu.
Tecajevi krecu od 1. septembra.

Dodjite, pogledajte, probajte... PRVI CAS JE BESPLATAN!!!
 

Back
Top