Sta je bolje??

Jednostavno. Ako zelis zdraviji nacin zivota ostavis pusenje(cigareta :lol: ), ako zelis da umres mlad, mada veoma sporo :roll: ne, neces umreti mlad, ... :lol: ako zelis samounistenje, ili... :lol:
Razmislicu :lol:
Thanks God zavisna sam samo od cigara :lol:
Jedva cekam da ih ostavim, jednog lepog, suncanog dana 8)
:?
 
kojote:
Gazdarica:
Zar tu dilema uopste postoji...??? :shock: :shock:
Cigareta, naravno...
Sta su one u usporedbi sa sexom...?
Mada, lijepo je naravno zapaliti cigaretu nakon dobrog sexa...

DILEMU OVU RAZRESIO BIH UZ TVOJU POMOC CITAT-DEVOJKO
(GAZDARICE)...
BATALIS SVE POROKE(DROGA I ORUZIJE SE NE RACUNAJU)
CIGARETE,ALKOXOL,KOCKU,FORUM ROMANUM JURCANJE...OSTANE TI SAMO SEX(U OVOM SLUCAJU POROK)-I TAKO NEPOROCAN(VEC SJE**N)
ZAVRSIS U KREVETU SA RASNOM ZENKOM...
...OPET UPADAS U MAKAZNOST SVOJE-BATALISVEPOROK-ODLUKE...DILEMA OSTAJE...
p.s.POSTUJEM TO STO NEKO MOZE DA ZIVI BEZ VISE POROKA U MIXU...MA OPET MU OSTANE JEDAN JEDINI...
MNOOGOO LAZE! :wink: :idea:
 
wishfish:
Ovde se krije paradoksalna situacija u kojoj sam 'zatečena' :? :lol:

...MA SVE JE TO PROSTO K'O...ETO,TI IMAS MOJ KOJOTE mozak KAO FETISH,JA IMAM TVOJU FISHFETISH U mozgu...MA SVE JE TO TAKO MALO,MOZE DA STANE...U DVA TRI REDA...
p.s.kako sad -zatocenica paradoksa-oslobodjena!? :wink: :idea:
 
kojote:
wishfish:
Ovde se krije paradoksalna situacija u kojoj sam 'zatečena' :? :lol:

...MA SVE JE TO PROSTO K'O...ETO,TI IMAS MOJ KOJOTE mozak KAO FETISH,JA IMAM TVOJU FISHFETISH U mozgu...MA SVE JE TO TAKO MALO,MOZE DA STANE...U DVA TRI REDA...
p.s.kako sad -zatocenica paradoksa-oslobodjena!? :wink: :idea:
Dan Paradoksalnog Oslobodjenja proglasiću svojim ličnim praznikom :)
 
Ostavis cigarete i sta si uradio? Kao smanjio si rizik da umres od raka pluca, mozda grla...i to je to. I da, mozda imas malo lepsi ten.
A ostavis sex. Neslucene mogucnosti. Bezbedan si od : side, sifilisa i svih drugih varijacija na temu polnih bolesti...dalje...sasvim oslobodjen straha od toga da nezeljeno i neplanirano postanes otac...dalje...lisen straha da ces biti izlozen uporedjivanju sa predhodnicima i da iz istog neces izaci kao pobednik...dalje...lisen stalnog iznalazenja mesta ljubavnog cina, jer svoj stan nemas...dalje...ekonomski faktor...nema placanja hotela (a vezano za mesto)...nema placanja moldavke(ako vec to radis)...nema ugradjivanja u platu radnika Durexa...dalje...jel treba uopste dalje?
 
wishfish:
kojote:
wishfish:
Ovde se krije paradoksalna situacija u kojoj sam 'zatečena' :? :lol:

...MA SVE JE TO PROSTO K'O...ETO,TI IMAS MOJ KOJOTE mozak KAO FETISH,JA IMAM TVOJU FISHFETISH U mozgu...MA SVE JE TO TAKO MALO,MOZE DA STANE...U DVA TRI REDA...
p.s.kako sad -zatocenica paradoksa-oslobodjena!? :wink: :idea:
Dan Paradoksalnog Oslobodjenja proglasiću svojim ličnim praznikom :)[/quote]

...RADOVANJE MENI A PETAK...VEC UVELIKO KAPLJE,MA PLJUSTI VREME PETKOM U...ISPUNIH TI DVE ZELJE,UPRAZNICIH TE...PA KO JE BRE OVDE TOZLA RIBA...
A,NECEMO VISE TAKO-OD SAD BEZ PREDUJMA(CITAJ-AVANS)NE LACAM SE NIKAKVA(CORAVA)POSLA.NEGO...AJDE,MOZE LI BAR PO COKICA KOJOTEU-ZA SVAKU ISPUNJENU TI ZELJU!? :wink: :idea:
 
kojote:
wishfish:
kojote:
wishfish:
Ovde se krije paradoksalna situacija u kojoj sam 'zatečena' :? :lol:

...MA SVE JE TO PROSTO K'O...ETO,TI IMAS MOJ KOJOTE mozak KAO FETISH,JA IMAM TVOJU FISHFETISH U mozgu...MA SVE JE TO TAKO MALO,MOZE DA STANE...U DVA TRI REDA...
p.s.kako sad -zatocenica paradoksa-oslobodjena!? :wink: :idea:
Dan Paradoksalnog Oslobodjenja proglasiću svojim ličnim praznikom :)[/quote]

...RADOVANJE MENI A PETAK...VEC UVELIKO KAPLJE,MA PLJUSTI VREME PETKOM U...ISPUNIH TI DVE ZELJE,UPRAZNICIH TE...PA KO JE BRE OVDE TOZLA RIBA...
A,NECEMO VISE TAKO-OD SAD BEZ PREDUJMA(CITAJ-AVANS)NE LACAM SE NIKAKVA(CORAVA)POSLA.NEGO...AJDE,MOZE LI BAR PO COKICA KOJOTEU-ZA SVAKU ISPUNJENU TI ZELJU!? :wink: :idea:
:D Neko i meni da ispunjava želje :D ma žeeemo kojote samo kaži, ko je ovde tozla ribić, petkom popust...pogotovo gotivnim :wink:
 

Back
Top