omiljeni butik/cool prodawnica u Nishu???..;)

''IPS'' definitivno. Danas sam tamo provela više od pola sata. I veoma se rastužila što sam videla neke stvari koje bi mogle nekim ljudima biti dobar poklon, ali...

Garderobu kupujem na različitim mestima... A na mnogim me već znaju... Odvojila bih, ipak, ''Legend'' i ''P.S.'' Dopada mi se skoro sve, ceo stil koji preferiraju, a najviše - miris prodavnice...

''Springfield'' - uvek pogledam izloge i zažalim što nisam muško... :)
 
''Women' secret'' mi se dopada, mada nisam nijednu stvar kupila do sada tamo... Sniženja sam nekako bezveze ispustila, nisam imala tada ni vremena (a vreme je i novac, je li :) ) da razgleđujem... A van sniženja mi ej uglavnom skupo, ali ne ni sve stvari, koliko sam poslednji put uspela da vidim...

''Bella Casa'' i ''Kuća lepih poklona'' (preko puta Saborne crkve) su vrlo lepe radnje gde može da se kupi nešto interesantno za sobu.

Volim i sve ''indijan šopove''...
 
jao pa IPS (Mamut) na prvom mestu, odusevljavaju me sve one prelepe knjige;
zatim, sto se tice raznoraznih sitnica za kucu Vicko i IKEA su neki moj izbor, mada ne zato sto mmi se dopadaju mnogo, vec nemam neki izbor,

i na kraju sto se tice stvari, moje najdraze, nemam neki odredjen, ali recimo da se klonim podzemnog u koji cim udjem glava pocne da me boli koliko je zagusljivo, tako da vise volim ove nove butike koji su se izotvarala, na moju veliku radost, sto zbog kvaliteta, sto zbog veceg izbora i jos nesto sto je meni veoma bitno pri kupovini, a to je "sloboda gledanja" - ne podnosim kad me s vrata napadnu :"Izvolite", ufff! Volim da u miru i tisini razgledam stvari, zato i najradije odlazim u kupovinu sama!
 
Moram u ovoj temi da prokomentarisem Nis,ali naravno odgovoricu na omiljenu prodavnicu.
Danas sam bio na Exkurziji u hotelu ''Ambasador'' u centru Nisa.Moram da priznam da vam je grad predivan.Samo,hotel je mnogo visok i izgleda fantasticno,ali su vecina soba u njemu losa.No,na to nemam zamerke ipak.
U nisu sam ostao 1,5 dan,tako da nemogu iskreno da vam odgovorim u vezi prodavnice....McDonalds.
:D
 

Back
Top