Reinkarnacija-ne da li verujete,vec da li se secate?

K.b:
evo me kao i sto sam rekla.san se obestinio kao i sto sam mislila.javio se i objasnio da je u velikim problemima i da ce se javiti cim bude mogao tj.obavi to.to sto ja osecam nije trip vec imam razvijenu intuiciju od mnogih.zapamti-snovi ce ti biti onakvi kakve ti zelis i na kakve si ti spreman.putem snova mogu da komuniciram sa"onim svetom".to sad nije bitno. sve ovo sto sam napisala,napisala sam jer sam zelela da s vama neko svoje iskustvo podelim.zelela sam da se jos jednom uverim da snovi igraju veliku ulogu u nasim zivotima samo sto nisu svi spremni to da prihvate pa zbog toga neki imaju i sanjaju cest(i"cudno")dok drugi se nikako ne secaju svojih snova.veliki pozdrav od mene!
P.s.pratite svoja osecanja,vase unutrasnje"JA"i necete pogresiti
ti si se bas utripovala i stvarno mi nije jasno kako mozes da se primis preko interneta pa jos i da tako odlepis .Draga moja to je povrsno tumacenje tvog sna izazvanog prevelikom zeljom da budes sa nekim , a reinkarnacije ukoliko postoje javljaju se u vidu inteligencije i prepoznavanja razlicitih stvari i situacija tjs ako smo bili ratnik zasigurno cemo se bolje tuci nego sto cemo recimo praviti kolace .Bar ja to tako gledam
 
i da pozdrav za neutralca jer ovi sto su bili krave i macke i sta sve vec haraju svetom sto je nedopustivo citajte pravu bibliju i mirno cete spavati bez tih vizija o vitezovima i banalnih mora a i ovi sto su se rodili kao hriscani a sada se dvoume da li su bili macke ,kornjace ili neka druga bica svima treba reprogramer da bi se spasili od cuda koje ih je snaslo na zalos.cuvajte ljudi svoju porodicu i sebe
 
Ja se ne secam niceg, al' kako stvari stoje, ako je sve pitanje nekog balansa, onda mora da mi nikad niko nije dao sladoled u proslom zivotu, pa bih u ovom krepala zderuci isti. Takodje sto se tice geografske sirine...nije bila adekvatna za rast tresanja (zakljucak donesen u analogiji sa sladoledom). Kad bolje razmislim sigurno je bilo neko germansko tlo posto nikako da se priucim tom nemackom. Sta jos...sad sam tamna, dakle bila sam plavusa...i to rasna dodacu ;-)
 
LILU_@:
NIKOLA TESLA - KASTRACIJA -RADIKALNO ALI I LOGICNO=SEX.ENERGIJA JE IZUZETNO JAKA I BITNA.SAMO JE.NA NEKI NACIN PREKANALISAO,PREUSMERIO.

Sto se Tesle tice, kastriran je bio, zato sto nije mogao da ima redovne sex odnose, zbog nauke, a povremeni sex odnosi, izazivaju poremecono psihofizicko stanje zbog prevelike energije koja se oslobadja tokom ovog cina. Slicno kao kad treniras jednom mesecno, samo sto je energija mnogo veca, pa samim tim i disbalans.
Sto se tice teme... mislim da ste u najmanju ruku zbunjeni :shock: ... i nemam pojma sto se pozivate na genijalce... pa od vas niko to nije, zar ne? :confused: :shock:
 
Ljudi, mene interesuje ova tema...bez citiranja Biblije, jer Bibliju mogu da uzmem i sam i da citam..neka licna iskustva, raspolozenja, secanja...ja nisam imao nesto tako, ali sam nesto citao o tome, a imao sam mogucnost da radim regresoterapiju i da vidim, nekako, dozivim, osetim, te neke mohe prosle zivote...takodje sam slusao neke druge, koji su imali secanja na neke zivote, bukvalno tako, pre par stotina godina...ili i vise..i vrlo mi deluje interesantno...i smisleno...
 
Svakako da hoces...i veruj mi samo onda kada tvoja dusa busde spremna...sve je u tebi,u tvojoj dna koja sada pocinje da se budi...Ponovo ponavljam da nije bitno sta smo bili zbog znatizelje ili zabave,jer uglavnom se secamo traumatskih iskustava...ali bitno je da to ocistimo iz nas i da bolje funkcionisemo ovde i sada...da budemo samoodredjeniji i svesniji svoje uloge i misije u ozvom sadasnjem zaivotu...
Pozz
 
Konkretno moje iskustvo...ne, nemam sećanja - povremeno doživim deja vu, ili nešto što počnem da radim, prosto se prisećam, za pamćenje nekih stvari mi treba daleko manje vremena nego što je uobičajeno (dok kod drugih stvari sam - prosečna).. sve to me navodi da zaista mi iz života u život prenosimo određeni sloj sposobnosti, pa nastavljamo tamo gde smo stali.

Godinama sanjam snove gde sam vojnik; fantastično znam da rukujem i hladnim i vatrenim oružjem u tim snovima - to bi mogao biti neki "ostatak" doživljaja u prethodnom životu, ili u jednom od prethodnih života.
 
"Onakva kakva je covekova zudnja,takva je i njegova sudbina.Jer,kakva je njegova sudbina,takva je njegova volja;a kakva je njegova volja,takvo je njegovo delo;a kakvo je njegovo delo,takva je njegova nagrada,bilo dobra ili losa.
Covek se vlada prema zudnjama kojima je privrzen.Posle smrti odlazi u sledeci svet,drzeci na umu tanane utiske svojih dela;a,posto uzbere zetvu svojih dela,vraca se ponovo u ovaj svet akcije.Tako onaj kopji ima zudnje ostaje stalni subjekt ponovnog radjanja."-Brihadarajaka Upanishada
 

Back
Top