Kako nam je protekla novogodišnja noć!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

*~Anti~*

Poznat
Poruka
7.272
Meni je bilo odlično. Bio sam na trgu (u Novom Sadu) sa svojom devojčicom. Jeste da ne volim Zdravka Čolića, ali sam otkrio da može da se stepuje uz njegovu muziku! :D Po strani sve to, video sam svoju devojčicu srećnu i svoje roditelje zadovoljne, i to je za mene bilo sasvim dovoljno za dobru Novu godinu!!!
 
Još uvek protiče... :)
Mada će početi i da sviće...

S obzirom na to da često izlazim i da, što zbog izlazaka, što zbog obaveza, ostajem dugo budna, ne pravim neku bitnu razliku između ''najluđe noći'' i svake druge...

Neočekivano mi je bilo lepo... Jutros, tj. juče oko jedan ujutru smo drugarica i ja pomislile da možemo nešto da napravimo za doček, pa smo otišle u ''Tempo'' po namirnice, pravile tortu, kitile jelku,... imale smo manje od 24 h da okupimo ljude i spremimo hranu... Tako da smo jedva nešto odspavale - i ta priprema - po tome ću pamtiti doček...

Onda smo bili na trgu, gde su nastupale Neverne bebe...
Sa nama je u društvu i bio neki Rus, koji nas je terao stalno da pijemo. :)
Nisam ni primetila da sam od Tuborga na početku večeri, preko šampanjca koji smo svi podelili došla i do ''Džek Denijelsa''...

Mnogo radosti i malo neplanirane (ali očito nezaobilazne) tuge...

A onda sam se pretvorila u irvasa - pomoćnika Deda Mraza, pa sam delila poklone po gradu... :)
 
Još uvek protiče... :)
Mada će početi i da sviće...

S obzirom na to da često izlazim i da, što zbog izlazaka, što zbog obaveza, ostajem dugo budna, ne pravim neku bitnu razliku između ''najluđe noći'' i svake druge...

Neočekivano mi je bilo lepo... Jutros, tj. juče oko jedan ujutru smo drugarica i ja pomislile da možemo nešto da napravimo za doček, pa smo otišle u ''Tempo'' po namirnice, pravile tortu, kitile jelku,... imale smo manje od 24 h da okupimo ljude i spremimo hranu... Tako da smo jedva nešto odspavale - i ta priprema - po tome ću pamtiti doček...

Onda smo bili na trgu, gde su nastupale Neverne bebe...
Sa nama je u društvu i bio neki Rus, koji nas je terao stalno da pijemo. :)
Nisam ni primetila da sam od Tuborga na početku večeri, preko šampanjca koji smo svi podelili došla i do ''Džek Denijelsa''...

Mnogo radosti i malo neplanirane (ali očito nezaobilazne) tuge...

A onda sam se pretvorila u irvasa - pomoćnika Deda Mraza, pa sam delila poklone po gradu... :)
Kako su zvučale ''Neverne bebe''? Svirali su u Nišu koliko se sećam?
 
Bole me kosti, koža mi je užasno osetljiva i tresem se od hladnoće koja ne postoji, pa mi se onda naježi koža i to baš boli kad pipne odeću, a ako se skinem gola onda će mi biti još hladnije. E da, imam temperaturu i bole me pluća. I glava me boli, onako baš.

Inače, do jaja :)
 
Ova noc je bila neverovatna, upravo sam stigao kuci od posla, pola mog grada nije imalo struje ove noci, te sam morao da smirujem ogorcene, nervozne i opravdano frustrirane ljude, da nesreca bude jos veca najverovatnije zbog piva pokvarim stomak te sam jedno dvanaest puta povracao, isturio sam stomak, zonglirao sam izmedju nervoznih stranaka i lavaboa u WC-u. Ali sve ovo mi nije pokvarilo raspolozenje, ne mogu da verujem oguglao sam na sve, cak sta vise i sada dok pisem sa grcevima u stomaku osecam se OK, praznicno i veselo. Srecna nova svima i sve najbolje.
 
ja sam novu godinu dočekala zavaljena u fotelji... zvao me brat(rođeni) koji je trenutno u bg i drao se preko telefona, pošto se ništa nije čulo od muzike i govori: mikice, bratova srećo, srećan ti rođendan, pa da ih još puno doživiš, i onda je nabrajao ko mi još želi srećan rođendan- svo njegovo društvo- njih je bilo makar 30... kako su me obradovali...:-D i onda su u 12 majka, tata i brat čestitali i obasuli me poklonima, pa onda sam primila makar 100 poruka... a još sam se napila-ubila sam se od piva, vina i šampanjca... onda sam zvala drugaricu u 3 sata i po sedmi put joj čestitala novu godinu, i onda sam se zacenula od smijeha...
sve uz svemu je bilo savršeno...:lol:
 
psihodelicno i ledeno,od kako sam izasla iz kuce do kad se nisam vratila :)

prvo sam prosetala uzduz i popreko kroz centar jer sam se predostroznosti radi ranije pojavila.onda sma pokusala po svkau cenu da izbegnem ratiste u centru :shock: ne secam se ni da je pvo tako tandrkao svojevremeno :shock: onda sam otisla do kalemegdana gde je bilo predivno - jedina oaza tisine gde nije bilo uzaludne buke kojoj sam ja iskreno pokusala da shvatim i svrhu kao i to kakvo zadovoljstvo pruza ali mi nije islo :( doduse bili su lepi vatrometi - iz daljine :)

posle,vec rekoh goa yebala kevu :lol: ja po obicaju napravila glupost :) i morala da baronisem one retardirane garderobere :roll: ali je mi je bilo fakin dobro :)

i posle sam se smrzla na putu kuci...poceo da pada sneg opet :| cak sam uspela da omasim svoju stanicu,pa me mrzelo da se vracam pa sam napravila pun krug autobusom,doduse ja sam blizu pocetne :lol:

i sad sam spavala pun **** vremena al mi se opet spava :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top