Raskid, pa kajanje

Mala Mo

Zainteresovan član
Poruka
135
Cao!!!

Bas me zanima da li s enekome desilo da raskine sa curom/momkom, a da se potom pokaje.
Ako jeste, poslije koliko vremena? Da li ste zeljeli da nazovete tu osobu, trazite oprostaj, ili makar nesto slicno?

Evo ja iskreno da odgovorim- meni se desilo nesto malo drugacije- posto nikad nisam ostavljala (ne racunam vezice od po mjesec dana), ne mogu se ni kajat-logicno. Nego, kajem se, recimo, sto nisam izasla s jednim momkom, a kad sam shvatila da mi se jako svidja i da je na mjestu, on me nazvao i rekao da ima djevojku... 8) 8)
 
Mala Mo:
Cao!!!

Bas me zanima da li s enekome desilo da raskine sa curom/momkom, a da se potom pokaje.
Ako jeste, poslije koliko vremena? Da li ste zeljeli da nazovete tu osobu, trazite oprostaj, ili makar nesto slicno?



e, doslo jednom meni, posle dve godine, ali sam cutala, i nisam nista rekla, niti zvala. Kada jedem g.... jedem do kraja.


Evo ja iskreno da odgovorim- meni se desilo nesto malo drugacije- posto nikad nisam ostavljala (ne racunam vezice od po mjesec dana), ne mogu se ni kajat-logicno. Nego, kajem se, recimo, sto nisam izasla s jednim momkom, a kad sam shvatila da mi se jako svidja i da je na mjestu, on me nazvao i rekao da ima djevojku... 8) 8)


a, da nije malo i sujetica proradila?? :)
jer desi se da nam neka osoba postane interesantnija tek kada popusti njegovo interesovanje za nas, ili kada nadje drugu devojku.
mislim , meni se to jednom desilo, pa cisto pitam, da nije mozda to. 8)
 
tija:
a, da nije malo i sujetica proradila?? :)
jer desi se da nam neka osoba postane interesantnija tek kada popusti njegovo interesovanje za nas, ili kada nadje drugu devojku.
mislim , meni se to jednom desilo, pa cisto pitam, da nije mozda to. 8)

Ima veze skroz! Dešavalo mi se x puta da mi se tip ne sviđa i uopšte ne razmišljam o njemu. Samo mi prija njegova pažnja, kada se vidimo, i ono vruće-hladno... Ali kada ga vidim sa djevojkom ... proradi sujeta... :roll:
 
meni se nesto slicno desavalo...ali ipak malo drugacije. upoznam devojku, malo popricamo ali mi se ona u tom trenutku uopste nesvidi. 8)
drugar mi kaze da se riba lozi na mene...a mene boli uvo.i tako prodje neko vreme i ja naletim na tu istu ribu i odlepim...kad ona meni pedalu.eto mog iskustva u vezi ove teme.glupo a? ponavlja se i dan danas... :D
 
svaki dan se zbog nečega pokajem, tako da se u gomili kajanja izgubim!
i isključivo što se tiče raskida proradi mi sujeta i toga sam svesna, pa znam da čak i da mogu da povratim osobu koju sam šutnula vratiću se na početak i ponovo će mi se smučiti iz istih razloga kao i prvi put!
 
tija:
Mala Mo:
Cao!!!

Bas me zanima da li s enekome desilo da raskine sa curom/momkom, a da se potom pokaje.
Ako jeste, poslije koliko vremena? Da li ste zeljeli da nazovete tu osobu, trazite oprostaj, ili makar nesto slicno?



e, doslo jednom meni, posle dve godine, ali sam cutala, i nisam nista rekla, niti zvala. Kada jedem g.... jedem do kraja.


Evo ja iskreno da odgovorim- meni se desilo nesto malo drugacije- posto nikad nisam ostavljala (ne racunam vezice od po mjesec dana), ne mogu se ni kajat-logicno. Nego, kajem se, recimo, sto nisam izasla s jednim momkom, a kad sam shvatila da mi se jako svidja i da je na mjestu, on me nazvao i rekao da ima djevojku... 8) 8)


a, da nije malo i sujetica proradila?? :)
jer desi se da nam neka osoba postane interesantnija tek kada popusti njegovo interesovanje za nas, ili kada nadje drugu devojku.
mislim , meni se to jednom desilo, pa cisto pitam, da nije mozda to. 8)

hehe pa evo, da ti onda ispricam sta se desilo zapravo...
Mi smo se prvo druzili pomalo, onako pricali o svemu i tako, jako duhovit prijatan momak. Ali ja nisam davala nikakve "znake". I posije nekog vremena, kad sam upoznala neke decke, primijetila sam da ih sve uporedjujem s njim, i da mu ni jedan nije ravan u mnogim stvarima. Taman sam pocela da osjecam nesto...ali CAP .... 8) 8) Sto da se radi, srecom na vrijeme se to zaustavilo, nisam patila makar.
 
Meni se desilo nesto drugo:svidjao mi se jedan a smuvala sam se sa drugim tipom koji nije ni prineti onom prvom...A zasto sam to uradila?Zato sto je ovaj prvi mnogo stidljiv,a ja nisam htela da mu donosim cvece na sastanke :roll: Bez obzira na sve,posle tri godine smo se smuvali (konacno) i moram priznati da nije ni malo stidljiv :oops: :wink: Kajem se samo zbog jedne stvari,a to je sto mu nisam onela cvece na sastanak jos pre tri godine,jer je predivan!!!Sta sam sve nalupala...Odoh da spavam...Izvinjavam se na glupostima koje sam ovde kuckala... :oops:
 
Mala Mo:
tija:
Mala Mo:
Cao!!!

Bas me zanima da li s enekome desilo da raskine sa curom/momkom, a da se potom pokaje.
Ako jeste, poslije koliko vremena? Da li ste zeljeli da nazovete tu osobu, trazite oprostaj, ili makar nesto slicno?



e, doslo jednom meni, posle dve godine, ali sam cutala, i nisam nista rekla, niti zvala. Kada jedem g.... jedem do kraja.


Evo ja iskreno da odgovorim- meni se desilo nesto malo drugacije- posto nikad nisam ostavljala (ne racunam vezice od po mjesec dana), ne mogu se ni kajat-logicno. Nego, kajem se, recimo, sto nisam izasla s jednim momkom, a kad sam shvatila da mi se jako svidja i da je na mjestu, on me nazvao i rekao da ima djevojku... 8) 8)


a, da nije malo i sujetica proradila?? :)
jer desi se da nam neka osoba postane interesantnija tek kada popusti njegovo interesovanje za nas, ili kada nadje drugu devojku.
mislim , meni se to jednom desilo, pa cisto pitam, da nije mozda to. 8)

hehe pa evo, da ti onda ispricam sta se desilo zapravo...
Mi smo se prvo druzili pomalo, onako pricali o svemu i tako, jako duhovit prijatan momak. Ali ja nisam davala nikakve "znake". I posije nekog vremena, kad sam upoznala neke decke, primijetila sam da ih sve uporedjujem s njim, i da mu ni jedan nije ravan u mnogim stvarima. Taman sam pocela da osjecam nesto...ali CAP .... 8) 8) Sto da se radi, srecom na vrijeme se to zaustavilo, nisam patila makar.

kao sto rekoh, ima retkih primeraka kojima dodje do pameti, proceprkaju po svojim osecanjima, stanu malo razmisle i shvate, ali to se desi posle dve godine. (pricam o sebi) ali onda voz prosao, ali mozda, mozda napravi krug i prodje ponovo pored mene. A, tada cu ja drzati otvorene cetvoro oci :lol: da mi se slucajno ne ponovi slicna glupost. A ako ne prodje, jeb ga, sta ces zivot ide dalje, naici ce neko drugi.
A to sto ti kazes na vreme se zaustavilo, nisi makar patila. Samo napred . 8)
 
Steffan:
tamo sam gde....:
Steffan:
tamo sam gde....:
zanimljivo,nikada nisam bila ostavljena,vec suprotno
uvek sam ostavljala..kajala se nisam,a i zasto bi.. :roll:

Cekaj, cekaj, doci ce i na tebe red... :)
mislis :?: sumljam...ne pruzam vam to zadovoljstvo :P

:) Hoces hoces, i nista se ti tu neces pitati.. u tome je i poenta... :)
:shock: rado bi ali ko je brzi taj dobija :wink:
a kajes li se ti uvek ili samo ponekad :?:
za mene stvarno u ljubavi nema kajanja,u zivotu..tu bi mogla da razsmislim,ali opet ne..oprostaj da ali rec-kajanje mi se ne svida :roll:
 
tamo sam gde....:
Steffan:
tamo sam gde....:
Steffan:
tamo sam gde....:
zanimljivo,nikada nisam bila ostavljena,vec suprotno
uvek sam ostavljala..kajala se nisam,a i zasto bi.. :roll:

Cekaj, cekaj, doci ce i na tebe red... :)
mislis :?: sumljam...ne pruzam vam to zadovoljstvo :P

:) Hoces hoces, i nista se ti tu neces pitati.. u tome je i poenta... :)
:shock: rado bi ali ko je brzi taj dobija :wink:
a kajes li se ti uvek ili samo ponekad :?:
za mene stvarno u ljubavi nema kajanja,u zivotu..tu bi mogla da razsmislim,ali opet ne..oprostaj da ali rec-kajanje mi se ne svida :roll:

:) Bre ti to rastanake dozivljavas kao revolveraske okrsaje... :) ako je tako onda te izazivam na dvoboj ne zvao se ja Steffan the Kid.. :)

Ne kajem se... kajanje je jedan vid covekove slabosti, i ja ne zelim da budem takav jer to nepodnosim... trudim se da budem uvek iskren prema sebi i prema onima koje volim... iskren razgovor sve resava, i najbitnije mi je da mi je savest cista...
 
tamo sam gde....:
:lol: nemoj da se uzbudujes..mozda nekad :wink:
svida mi se tvoje razmisljanje i slazem se.
a kako vidim volis i romantiku :wink:


:) OK, ali samo da znas i ja sam uvek bio taj koji je ostavljao... tako da bi jedan od nas dvoje na kraju ipak morao da izgubi.. bilo bi ono ko prvi dozivi orgazam ostavlja drugog... :) ili u krajnjem slucaju da sporazumno proglasimo "duel" neresenim... onako diplomatksi... :)

I meni se svidja tvoje razmisljanje, valjda zato sto razmisljas kao ja... "probably"... :) A sto se tice romantike bez toga necu ni da cujem za duele.. vadim pucu samo kada mi krv sikne u glavu i kada ne mogu vise da obuzdam emocije... ne volim bespotrebne zrtve... :)
 

Back
Top