Jаничар

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Сина мајци из наручја, отео је зулумћар, сада куне своју судбу .......

Момци, колико тешко-лако се одвајате од мајке.... колико пребацујете својој драгој оно што би и мајци? Да ли је мајка непревазиђена за неке ствари?

Мајка хтеде нешто рећи, али не изусти.....

Да ли је мајка најчешће у праву? Иако ви то не видите?
 
Сина мајци из наручја, отео је зулумћар, сада куне своју судбу .......

Момци, колико тешко-лако се одвајате од мајке.... колико пребацујете својој драгој оно што би и мајци? Да ли је мајка непревазиђена за неке ствари?

Мајка хтеде нешто рећи, али не изусти.....

Да ли је мајка најчешће у праву? Иако ви то не видите?

To nisu odrasle osobe vec nesnalazljivi paraziti...obichno su majke krive za takvo vaspitavanje pogotovu sinova:lol:.
 
Lako,ne prebacujem,volim kevu ali ne trazim nju u svakoj zeni..to je ono..bash sick.Nije neprevazidjena.
Ne.Ne.

Ne u svakoj, al u ponekoj:D
Zezam se.

@Autore

Ne shvatam zasto bi neko trazio majku u nekoj zeni? To bi ubilo romantiku, jer zna se da je majcinska ljubav nesto sto nemora da se zasluzi (majcinska = bezuslovna, ocinska = uslovna (ako ... onda dobijas ...) - u psihoanalizi, odakle i potice ta teorija koju nagovestavas). Uzas bi bilo kad bi te zena neka voljela a da ti to ne zasluzis, uglavnom bi mislio da te zali, omalovazava (ako ne krije to da te voli bezuslovno), ili da ona misli da ti treba pomoc itd. i to bas njena jer te je ona nekako kao "prerasla".

Majcinska ljubav je FORMALNA, i to "volim te samo zato sto si mi sin" - "moram te voljeti, to nemoze biti drugacije". Neki narodnjaci shvataju da ih cak ni majka ne voli tom ljubavlju (v.g. bezuslovnom), vec "priroda" (majka priroda), tj. "zivot" pa pjevaju kako je zivot nekome majka a nekome maceha itd. Neki to ne shvataju pa pjevaju "majko majko ...":wink:
PS.
Ako sam reko bilo sto pametno, to je bilo cista slucajnost
Tek sam se probudio
 

Back
Top