Razglasne kutije za svirke

darko81

Početnik
Poruka
5
Veliki pozdrav svima na forumu!!!
Imam bend......sviramo strani i domaci rock.Problem se javlja sa zvucnicima.Trenutno radimo na rucno pravljenim box-ovima koji su nam do skoro radili solidno.Sada nam trebaju neki bolji i laksi(posto su gore navedeni nenormalno teski i neprakticni za transport) Interesuje me koje su razglasne kutije dobre za (Live) nastup.Radi smo da izdvojimo plafon 600e za par.U Mitrosu (NS) smo gledali yamahine sa Eminence zvucnicima ali je komad 400e.Da li postoji jeftinija varijanta? da li mogu da se naprave dobre kutije "manjeg" gabarita a da rade posao?

razglas Yamaha EMX 5000

Unapred hvala!!!
 
Nisam siguran koje je snage ta mixeta ako sam dobro video 500w/ch (ispravite me ako gresim) sa njom imas veliki izbor. Mozes da pogledas na www.player.co.yu ima kvalitetne stvari a i najjeftiniji su imas jbs tsx-15 ja mislim da je oko 150e/kom 250w stvarno su xtra za te pare i nisu mnogo teske sa mrezicom napre preko cele prednje strane. Ja sam ih koristio i stvarno su se dobro pokazale.





ps: ako ti treba neko jace ozvucenje mozes da me kontaktiras posto se ja bavim ozvucenje;)
 

Back
Top