Lazni prijatelji.....

Ako ti je toliko tesko ,topmodelsice ,nemoj da naprezesh mozak :lol:
Stvarno je jadno izneveriti prijatelje,mada PRAVI PRIJATELJI u pravom smislu te reci JOS UWEK postoJe!

hm...pa desilo se...i sve vise verujem u ono ne postoje pravi prijatelji...odvratno zvuci, ali pocinjem da verujem...ono sto meni i dalje ostaje bitna stvar je da sam ja dobar prijatelj, a oni koji imaju priliku da mi budu u blizini neka izvole i neka biraju moje drustvo ako zele i to je to...nemam vise ni zivaca ni energije za trosenje...vrata kod mene su otvorena...tako da ne zelim ni da se zamaram vise pitanjima zasto i kako se nesto desilo, nisu vise tu...bla bla...nema svrhe...jednostavno..zivot je previse kratak za te gluposti...
 
Da li ste nekada bili u situaciji da
se razocarate u nekog...ali tako da ste mislili...da vam je taj nekO onako bas prijatelj,a ispostavi se da nije....?Washa misljenja....
[/FONT]

Netreba imati u nikog toliko poverenja, ja cak i nemam poverenje usvoje d..e ( izvinite ), a kamo li poverenje u nekog drugog.Uvek biti na oprezu, pa cak i kada su u pitanju i blize familije.
 
Zar vas ne podseca rec prijatelj na starije ljude koji su jedni sa mladine strane a drugi sa mladozenjine strane na svadbi? I ne samo na svadbi, nego i kasnije, sve dok traje taj sklopljeni brak ovi jedni drugima dodju prijatelji. Ja tako mrzim tu rec kao prvo, prijateljica, prijatelj, to me odmah podseca na svadbeno veselje. To me podseca na dosta starije osobe, na osobe koje imaju preko 50 godina.
 
Meni su PRAVI prijatelji pre svega roditelji, oni me uvek razumeju i podrzavaju i kakvi god da su jedino oni ti zaista zele sve najbolje... posle njih decko... a drugarice, one su tu da se caska o sexu, modi, ljubavi, ponekad ubacis neku ozbiljniju pricu ...
 
Hmmm, pa recimo uradim nešto strašno, bude mi teško onako baš, poverim se prijateljici, a ona počne da popuje i naljuti se na mene što sam "nemoralna" :mrgreen: mislim da bih se onda razočarala..... verovatno.....
 

Back
Top