Da li ste POWER WOMEN [G!RL]?

sta propaganda i tv uradise od omladine...
yeahhh, budi bit.ch budi kucketina, drski pogledi stavovi sa visine..
a kad se setim radnih akcija i svi onih hrvatica, makedonski i ....e to su bila vremena...nit alkohola nit droge...
pa pod sator, da ti seko nesto objasnim i 4 oka....
 
Dakle...da li ste mocne,posesivne,ohole,ponekad i drske,jednom recju POWER....?Da li se boritwe za svOja prava.....

Је л' вас тако уче у Браво грл?:lol:

Ајд сад размисли о особинама које си набројала и покушај да их повежеш, па ћеш видети колико је бесмислено...:roll:
 
Za pocetak definisi pojam -mocna-, a onda razmisli da li taj pojam ide sa -posesivnoscu-, potom da li je ok biti ohol, i zasto to uopste biti, zatim sa time i pojam -drzak-. Kad sve zajedno sklopis dobijes jednu vrlo ogorcenu, besnu, jadnu i nesrecnu zenu. Ne, mislim da to zaista nisam. I nije mi jasno zasto bi to neko hteo da bude.
U mom recniku -jaka zena- podrazumeva nesto sasvim drugo.
 
Za pocetak definisi pojam -mocna-, a onda razmisli da li taj pojam ide sa -posesivnoscu-, potom da li je ok biti ohol, i zasto to uopste biti, zatim sa time i pojam -drzak-. Kad sve zajedno sklopis dobijes jednu vrlo ogorcenu, besnu, jadnu i nesrecnu zenu. Ne, mislim da to zaista nisam. I nije mi jasno zasto bi to neko hteo da bude.
U mom recniku -jaka zena- podrazumeva nesto sasvim drugo.

naravno!
 
što gde ide? ok je da se devojčica zapita o mestu žene u savremenom dobu, nema 11 nego 15 godina.

i to što je navela ove nesrećne osobine... pa ok. ne zna, zato pita.
sanjice, sve ove osobine koje si napisala - odbaci. i poslušaj ovo što su ti rekle ove pametne tete.
 

Back
Top