Koжа

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Miris kože... nežnost kože... feromoni koji vladaju vama kada zatvorite oči i prepustite se... Da li je fizički izgled tada bitan....? Koliko vas nervira neobrijano i bubuljicarsko mitisersko lice vaseg dragog ili prepuderisana, iskvarcovana, mitiserska, perutava koža vaše drage? Da li uopste mozete da budete sa takvom osobom u vezi...?
 
joj ja o tome nisam razmishljala..ybt bash bedak..obecavam da cu sledeci put ukljuchiti mozak ..misim za te bubuljice i sve moram da budem u pripravnosti..pa ja bubuljicu ne oprashtam..molim lepo..
 
Igor je nasao u mojim novinama Lepota i zdravlje da je po horoskopu meni najvazniji dodir, a najmanje vazan miris. A njemu je najmanje vazan dodir a najvise vazan miris. Ali u stvari meni je i miris jako vazan. To je zbog raspreda planeta po kucama horoskopa, mora da se gleda ceo natalni horoskop a ne samo to sto se odnosi na sve koji su blizanci u horoskopu.
 
volim miris ciste koze
i miris koze od mora
da sam musko verovatno ne bih volela vestacki iskvarcovanu kozu to mi je fuj
a i ovako volim da koza bude lepa,mekana i cista...ok neke stvari ne mozes da promenis,ali onoliko koliko je u tvojoj moci mislim da je najnormalnija stvar da se toliko brines :)
 
Nikad nisam birao nashminkane devojke..S' godinama imam istancaniji ukus i ne pravim kompromise.Ako vidim cigarete,istog trenutka gubim interesovanje za osobu.(izuzev sexa;))
 
Kvarc bi odobrio samo u medicinske svrhe, svega mi. Puder za facu bi zabranio. Uveo bi tretmane koze i lica kao nesto normalno, kao kad se ide kod zubara. Pa zamisli kad dodirnes neku shmirglu ....bas je eroticno i bas pali :?... ili sagorelu nesrecnicu od kvarc lampi , koja kad pocne da se znoji vonja kao crnac (nije rasisticka izjava, oni stvarno imaju drugaciji miris koze kad se znoje, koji meni vonja, kao mozda i njima bela... ko ce ga znati :lol:)
 
jeste imaju oni drugaciji miris koze...i to neki vise neki manje,ali drugaciji jeste...

Kao $to mnogi decoljubi idu na Tajland u potrazi za zabavom, tako i na$a Ban$i obilazi plemena i sela po Africi i stiche miomirisna zhivotna iskustva :)

Ja sam bio sa dve crnkinje, ali sam se toliko uroljao da nisam razlikovao miris vodque od piva :)
 
pa sad da su bila miomirisna bas i nisu al ajde :)

for d rekord - ne nisam bila sa crncima (ni crnkinjama),ali sam imala priliku da ih onjusim :lol:

aj sad idem na ovu zimu napolje da lovim upalu mozga,jos mi mokra glava al mora se :)
 
Miris kože... nežnost kože... feromoni koji vladaju vama kada zatvorite oči i prepustite se... Da li je fizički izgled tada bitan....? Koliko vas nervira neobrijano i bubuljicarsko mitisersko lice vaseg dragog ili prepuderisana, iskvarcovana, mitiserska, perutava koža vaše drage? Da li uopste mozete da budete sa takvom osobom u vezi...?

S'one strane Krstarice
Postuju foruma$ice
Kojima, koojiimaaa
Miri$e kozha
 
hehe... kakvi likovi... ne vole nashminkane, iskvarcane, kao ni zene pushache... a gde nalazite vi te silne "prirodne" devojke il ste ovde u potrazi za njima?
 

Back
Top