Nova raspala godina

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Nothing changes on the New year's day......
Sta je to sto vam znaci kad se probudite 31. ujutru? Pokloni, docek, ljubav koju cete prvu(og) poljubiti kad prodje datum? Jel uopste imate osecaj da vam taj raspali ciklus od toliko obrtanja Zemlje donosi nesto novo?.... Ili vam daje caroliju ljubavi, srece, nade....? Koliko toga ste izgubili odrastajuci? Koliko toga ste dobili ziveci...?
 
Nothing changes on the New year's day......
Sta je to sto vam znaci kad se probudite 31. ujutru? Pokloni, docek, ljubav koju cete prvu(og) poljubiti kad prodje datum? Jel uopste imate osecaj da vam taj raspali ciklus od toliko obrtanja Zemlje donosi nesto novo?.... Ili vam daje caroliju ljubavi, srece, nade....? Koliko toga ste izgubili odrastajuci? Koliko toga ste dobili ziveci...?

Ja sam sebi ove godine deda mraz pa sam si kupio slatkise i spakovao u vrecu, jedva cekam da otvorim da vidim sta sam dobio.

Kako ide ono

"Sanke su mi koma, sob mi je divljak i zato vam nisam upao kroz dimnjak ...":lol:
 
Nothing changes on the New year's day......
Sta je to sto vam znaci kad se probudite 31. ujutru? Pokloni, docek, ljubav koju cete prvu(og) poljubiti kad prodje datum? Jel uopste imate osecaj da vam taj raspali ciklus od toliko obrtanja Zemlje donosi nesto novo?.... Ili vam daje caroliju ljubavi, srece, nade....? Koliko toga ste izgubili odrastajuci? Koliko toga ste dobili ziveci...?

Čarolija je davno nestala...a više je nikad neće ni biti...za mene...
 
Nishta,0.Dan ko i svaki drugi.Nekad sam se cimao sad me najiskrenije zabole sve mi to toliko smeshno.Svaka nova godina mi je identichna onoj prethodnoj i znam shta me cheka u sledecoj do iste takve "nove"sledece..tako da...ja imam sasvim po meni normalan pogled na taj dan..ko i svaki drugi-njesra ali neki mali shabani napolju samo bacaju josh i petarde.
 
Ja sam se jutros probudila nasmejana. Razmisljam da za Bozic kupim sebi lepe carapice, jer me je za to inspirisala tema na krstarici. A sta radis za Bozic, to ces raditi cele godine. Bilo bi lepo da cele godine kupujem za sebe. Nece me boleti zub veceras za docek jer sam ukapirala da ako posle jedenja slatkisa odmah istog momenta dobro i dugo perem zube i isperem usta kao led hladnom vodom, nikad me nece vise boleti zubi i desni. Ako mi tata bude radio drugu smenu ili trecu danas to ce biti ekstra, moci cu da sedim u dnevnom boravku i da gledam ono sto se meni gleda na TV - u. Kad prodje 12 gledacu Severinin koncert i film Urbane legende.
 
Jaoj, Fibo, šta mi rade tvoje teme...
koje mi potrese praviš... :)

PREPREPREPREpredivna tema...

Nekad imam osećaj, svodim ''račune'', razmišljam o tome šta mi se lepo desilo, gledam da ga ''uglavim'' u neki ''čep'' memorije, a na loša sećanja da kliknem ''delete''...
Ovog jutra, međutim, nikakav osećaj nisam imala.
Najpre nisam spavala kod kuće, sinoć sam izlazila, uspavala sam se u pola pet, jurila jutros da pokupujem neke stvari, spremala salate,...
I tek sada krećem sa nekim ritualima...

Nisam nešto previše raspoložena. Ni neraspoložena. Ne znam ni sama.

Mene emocije stižu na Badnje veče... Kad prođe doček, čestitanja, poruke, moj rođendan,...

I obično mi je mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo teško...
 
Nothing changes on the New year's day......
Sta je to sto vam znaci kad se probudite 31. ujutru? Pokloni, docek, ljubav koju cete prvu(og) poljubiti kad prodje datum? Jel uopste imate osecaj da vam taj raspali ciklus od toliko obrtanja Zemlje donosi nesto novo?.... Ili vam daje caroliju ljubavi, srece, nade....? Koliko toga ste izgubili odrastajuci? Koliko toga ste dobili ziveci...?


Kako je crveno povezano sa plavim i sta znaci ono zeleno (spraechen sie Deutsch?, Parlais vous Francais?, Panjemajes po ruski?)
 

Back
Top