7 PRIRODNIH SVETSKIH CUDA

<Maja>

Zainteresovan član
Poruka
101
Caos svima!
Sledece godine se biraju najznacajniji prirodni fenomeni.Glasanje se vrsi internetom na adresi www.new7wonders.com
Na spisku je i nasa Đavolja varoš.Bila sam odusevljena kada sam videla pre nekoliko dana da je na prvom mestu.Međutim sada je na 5-om...
Hajde da uradimo nesto povodom toga,jer nam preti opasnost da ne uđemo u prvih sedam...
Sta mislite o tome?
 
Caos svima!
Sledece godine se biraju najznacajniji prirodni fenomeni.Glasanje se vrsi internetom na adresi www.new7wonders.com
Na spisku je i nasa Đavolja varoš.Bila sam odusevljena kada sam videla pre nekoliko dana da je na prvom mestu.Međutim sada je na 5-om...
Hajde da uradimo nesto povodom toga,jer nam preti opasnost da ne uđemo u prvih sedam...
Sta mislite o tome?

kakva cuda
 
Caos svima!
Sledece godine se biraju najznacajniji prirodni fenomeni.Glasanje se vrsi internetom na adresi www.new7wonders.com
Na spisku je i nasa Đavolja varoš.Bila sam odusevljena kada sam videla pre nekoliko dana da je na prvom mestu.Međutim sada je na 5-om...
Hajde da uradimo nesto povodom toga,jer nam preti opasnost da ne uđemo u prvih sedam...
Sta mislite o tome?

Znači opet nešto da pokušamo da uradimo na "ooooo ruk" ili ti na silu, a da objektivno ne razmislimo šta stvarno treba izabrati kao svetsko čudo.
 
Objektivno, koliko ljudi glasa po tom principu? :(

Odgovor na ovo pitanje je nemoguće dati: broj ljudi koji se kači na Internet je moguće dosta tačno odrediti ali broj onih koji će da glasaju na oooruk, je skoro nemoguće odrediti bez ankete. No poenta mog posta nije u tome koliko nego zašto. Zašto uopšte glasati za Đavolju varoš ako objedtivno sagledate ostala svetska čuda koja su na listi?
 
Odgovor na ovo pitanje je nemoguće dati: broj ljudi koji se kači na Internet je moguće dosta tačno odrediti ali broj onih koji će da glasaju na oooruk, je skoro nemoguće odrediti bez ankete. No poenta mog posta nije u tome koliko nego zašto. Zašto uopšte glasati za Đavolju varoš ako objedtivno sagledate ostala svetska čuda koja su na listi?
Pa objektivno pogledaj listu prvih trideset i shvatices da je 80% iz Azije, a u prvih 30 je iz Evrope samo Djavolja varos!!!!!!!! Oces da kazes da u Evropi nema nista lepo? I po kom principu se reka Mekong nalazi ispred Dunava, (181 mesto!!!)? Gde je Bavarska sa Cugspicom, Norveski fjordovi. Gde je Afrika????? Pogledaj listu pazljivo i razumeces da je 80% iz Azije jer su najmnogoljudniji kontinent koji glasaju za svoje. Djavolja varos je retka tvorevina na svetu, ne znam da li na nekom lokalitetu postoje 202 zemljane piramide. Iz tog razloga sam glasala iskljucivo za evropske i africke lokalitete. Slazem se jedino da je prvo mesto zasluzeno. A Gang da bude drugi? :roll:
 

Back
Top