Redovni treninzi...

imam mali plastični koš u sobi. linija za tri poena je ivica stola gde mi je pc... neka klasika je da trčim levo-desno pa se naglo izvučem za tri poena, zid mi asistira i onda usledi off balance fade away šut, a nekad krenem na ulaz.... šteta što plafon nije višlji, dosta moram da modifikujem svoj prirodni šut...
ali da, i ja bih morao da povedem računa i da se više bavim sportom
 
a ja bi se sad klizala al sve me nesto mrzi a i tako..................... ne znam dobro to trba redovno ici pa klizaljke pa tako.......
ili kad bi se jednom probudila i da znam sigurno da skijam
u stvari mozda bi ja morala redovno neko mozda jednom obuce klizaljke i ko da se rodio s njima... jao ima tih ljdui svaki sport umeju... bas lepo
a vise volim te stvari da mi budu zadovoljstvo a ne obaveza.... nisam sad spremna na takvu obavezu.. isla sam redovno nekad na neke aerobike i tako ali nije to garant za neku vitkost... eto tako .. il da me neko vuce.. mozda bih nesto mekse od aerobika... nego zene su uglavnom svedene na to ne igraju nesto grupno, jedino ako su nekad trenirale... ajde laku noc
jao kako zavidim ljudima koji umeju super da skijaju kojima je to kao da hodaju. jednom sam i sama to dozivela ali samo jednom to je sjajno. :) ali uglavnom sve nesto pomozi boze :( pa kad prste onako op op op op
 
Danas ponovo pocinjem, posle 4 meseca pauze (dizaster:)... Pod jedan volim da sam u formi i zategnuta, pod dva treba da izdrzim skijanje bez abnormalne upale misica. Inace mislim da je vezbanje vrlo bitno, pogotovu kada se ima u vidu kakvu hranu mi jedemo, i u kojim kolicinama.
 
Скоро две године редовно одлазим у теретану, вежбам радним данима а викендом одмарам. Првих годину дана је било "у здравом телу здрав дух" а сада се уништих са разним глупостима које пијем. Биће добро ако до лета будем имао бубреге и јетру :D
 
Posle svega sto sam probala zakljucih da mi najvise odgovara da sa dragim (35 i 39) setamo malo brze po kraju otprilike dva sata. Nekada nas i to mrzi, ali nekako ipak uspemo da se disciplinujemo. Za to vreme se i lepo ispricamo, tako da je zadovoljstvo jos vece ;)
 
treninzi...masovni treninzi..
468eb265c4dbf.jpeg

16718.225582.jpg
 
Posle svega sto sam probala zakljucih da mi najvise odgovara da sa dragim (35 i 39) setamo malo brze po kraju otprilike dva sata. Nekada nas i to mrzi, ali nekako ipak uspemo da se disciplinujemo. Za to vreme se i lepo ispricamo, tako da je zadovoljstvo jos vece ;)

to je sjajno! setnja je naprirodniji nacin da aktiviramo svoje telo..uz dodatak da si na vazduhu, da provodis vreme sa nekim ko pozitivno utice na tebe..sve u svemu, pet+!
ja obozavam da setam, i sama i u paru.kad god sam u zivotu imala neki proble, te kilometarske setnje bile su mi terapija.
a uz to, vezbice kuci, tek da se malo oznojim..
od svega najvise volim da se trkam sa mojim sinom..uhhh, kad ce proleceeee:D
 

Back
Top