Gdje s Republikom Srpskom?

Kada postavljash novu temu imash opciju u samom dnu ekrana prozora "dodati anketu",tu pored je polje sa brojem opcija za anketu,samo upishesh broj.Kad poshaljesh temu otvori ti novi prozor da upishesh opcije za anketu i mozesh da stavish i par parametara tipa:javna ili tajna anketa,vreme trajanja..itd..,...mislim i da sada,kada si vetj postavio temu imash kao postavljash opciju "dodaj anketu"ili tako neshto pod zutom crtom iznad prvog posta gde pishe "alati za teme"...ili tu negde...
Nema na chemu i drugi put.

Shto se same teme tiche,ja sam za demokratsko pravo "Naroda RS" da odluchuje o svojoj sudbini samo ako se isto pravo uskoro bude dalo i "narodu Kosova"....ali ne danas nego za jedno 50-ak godina dok se za to lepo izlobira a i "Boshnjaci"izguraju Hrvate iz jednachine....dvoje se mnogo lakshe dogovori nego troje.
 
Kada postavljash novu temu imash opciju u samom dnu ekrana prozora "dodati anketu",tu pored je polje sa brojem opcija za anketu,samo upishesh broj.Kad poshaljesh temu otvori ti novi prozor da upishesh opcije za anketu i mozesh da stavish i par parametara tipa:javna ili tajna anketa,vreme trajanja..itd..,...mislim i da sada,kada si vetj postavio temu imash kao postavljash opciju "dodaj anketu"ili tako neshto pod zutom crtom iznad prvog posta gde pishe "alati za teme"...ili tu negde...
Nema na chemu i drugi put.

Shto se same teme tiche,ja sam za demokratsko pravo "Naroda RS" da odluchuje o svojoj sudbini samo ako se isto pravo uskoro bude dalo i "narodu Kosova"....ali ne danas nego za jedno 50-ak godina dok se za to lepo izlobira a i "Boshnjaci"izguraju Hrvate iz jednachine....dvoje se mnogo lakshe dogovori nego troje.

Aha OK. No ajde sad molim da se izbrise ova tema da je ponovo postavim normalno.
 
RS-u bi najbolje bilo da bude, ili na ovom sto sad jeste, ili kao federalna jedinica u BiH, ali bez ikakvog prava na otcjepljenje ili zakidanje. Medjunarodna zajednica bi to potpomogla, a nezavisnost je neizvodiva (bar ne u sadasnjosti). A da se pripoji Srbiji bi bila totalna glupost. Realno bi bila slijepo crijevo Srbije.....a na kraju za 10-ak godina cemo svi biti jedna "drzava" EU, tako da se nece primjetiti kad si u Srbiji, a kad u BiH.....8-)
 
Ma to je sve zajebancija i lazna dilema bice im sranje ko i sada, gajice ovce i secice sume ,na svakih 10 km pilana i to je to, bilo da su u Srbiji ,Bosni nekoj novoj Jugoslaviji hebem li ga rupa ostaje rupa .Isto kao sto i oni siptari na Kosovu ubise se od zelje za nezavisnoscu i samo na to misle, a nasi se kao ne slazu sa tim ,a kakvo god da bude resenje bili nezavisni ,pod protektoratom ili u Srbiji , zivece i dalje u govnima kao i oduvek sto je bilo .
 
:lol:pravoslavni bosanci...
Pa ne znam ali mislim da je stanje"na terenu"danas drugachije.
Nek me demantuju kolege 4umashi iz RS (a ima ih) ako nisam u pravu.
Pravoslavnih ,Katolichkih ili Muslimanskih Bosanaca vishe nema,postoje samo Srbi Hrvati i Boshnjaci.
 
Ja sam z Bosne i ja sam Srbin, pravoslavac (porodica, a ja ateista :D), drzavljanin Bosne i Hercegovine.

Postoje:
-Ko ima drzavljanstvo BiH - On je Bosanac (i Hercegovac);
-Nacija: Srbin, Hrvat, Bošnjak, ostali;
-Vjeroispovjest: Pravoslavac, Katolik, Musliman, Ostali.

Jel to tesko za shvatiti?

I jos moram reci da je glavna zabluda da je Bosanac i Bosnjak isto!
 
Ja sam z Bosne i ja sam Srbin, pravoslavac (porodica, a ja ateista :D), drzavljanin Bosne i Hercegovine.

Postoje:
-Ko ima drzavljanstvo BiH - On je Bosanac (i Hercegovine);
-Nacija: Srbin, Hrvat, Bošnjak, ostali;
-Vjeroispovjest: Pravoslavac, Katolik, Musliman, Ostali.

Jel to tesko za shvatiti?

I jos moram reci da je glavna zabluda da je Bosanac i Bosnjak isto!

A sta su po nacionalnosti muslimani u Hercegovini ;) :P i od kad ? :D
 
OK, hteo sam da napravim anketu da vidimo sta mislite gdje je bolje RS-u - u Bosni ili Srbij (znaci nista detaljno, samo normalno sta mislite sta je najbolje za sve), ali nisam provalio kako se prave ankete. :?:


Најбоље би било да се створи јединствена српска држава од Србије, Српске и Црне Горе, али то у овом периоду није могуће.
Ипак, то је легитимно право српског народа на самоопредељење и уједињење, којег се не треба одрећи.

Али, ако већ мора да буде део наметнуте БиХ, Република Српска треба у сваком случају, да има широку самосталност -укључујући и сопствену полицију- и право на специјалне везе са Србијом.
 
ja tamo nikada nisam živela a u kontaktu sam sa masom ljudi različitih veropispovesti i nacionalnosti. verujte mi tamo su ljudi milion puta bolji nego ovde. vi ste samo jedna obična nafurana pokrivena lažnim patriotizmom bagra koja rata i užasa videla nije. svaka čast onima sa one strane drine. toliko od mene.
 
Ma to je sve zajebancija i lazna dilema bice im sranje ko i sada, gajice ovce i secice sume ,na svakih 10 km pilana i to je to, bilo da su u Srbiji ,Bosni nekoj novoj Jugoslaviji hebem li ga rupa ostaje rupa .Isto kao sto i oni siptari na Kosovu ubise se od zelje za nezavisnoscu i samo na to a nasi se kao nmisle,e slazu sa tim ,a kakvo god da bude resenje bili nezavisni ,pod protektoratom ili u Srbiji , zivece i dalje u govnima kao i oduvek sto je bilo .

Mislim da si se malo zezn'o!!! Zapadni dio RS nije ništa manje urban i ekonomski zaostao od prosjeka Srbije ako se izuzme Bgd i Vojvodina!!! Naravno, ovim ne želim da kažem da je ovdje ok standard, ali nije ni baš tolika jebivjetrina iz koje svi iseljavaju!!!
Najjadniji dio Bosne, i to onaj koji obično uzimaju kao reper u klasičnoj predstavi Bosne i bosanaca, ostao je u FBiH!!! Prirodni i ekonomski potencijali RS i FBiH su nebo i zemlja!!!
Tamo je sve sami goli kamen i kosina koji su jeben problem čak i za samo projektovanje saobraćajnog pravca a kamoli za nešto drugo!!!
 
Ja sam z Bosne i ja sam Srbin, pravoslavac (porodica, a ja ateista :D), drzavljanin Bosne i Hercegovine.

Postoje:
-Ko ima drzavljanstvo BiH - On je Bosanac (i Hercegovac);
-Nacija: Srbin, Hrvat, Bošnjak, ostali;
-Vjeroispovjest: Pravoslavac, Katolik, Musliman, Ostali.

Jel to tesko za shvatiti?

I jos moram reci da je glavna zabluda da je Bosanac i Bosnjak isto!
Pa sve je jasno,i sam u svojoj podeli kazesh da ne postoji nacionalnost:"pravoslavni Bosanac":lol:
Bosanac i Boshnjak naravno da nisu isto...prvo je geografska odrednica,drugo nacionalnost(zashto od kada i kako da ne ulazimo)
 

Back
Top