FPS - ati 9200

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.832
ljudi smorih se na ovom raspustu, treba mi neka igrica za pc...dajte neki fps ili jos bolje rpg koji je na fazonu gothic/oblivion a da radi na ovoj grafici. Ubih se trazeci po sajtovima ali nigde dobra..

Nema nigde teme koja odgovara ovom pitanju tako da sam morao da otvorim novu ;)
 
strajo, ne udaraj tamo gde je najslabije :D
Igrao i preshao Red Faction. Unreal odigrao konacno pre nekih mesec dana. A Deus Ex igrao ali mi nije ok, ne zbog grafike, nisam jedan od takvih kojima je bitna grafika.
Imam dobar PSX emulator, ali igrao sam i Final Fantasy serijale ranije na soniju, jos OKO pre 2,3 godine :( Jos neko ? :|

Ispasce da ovu temu otvaram iz zezanja ili sl, ali jbg kad ne mogu da nadjem nishta kasvetno...
 
Doom 3, Quake 4, Far Cry, Fable- The Lost Chapters, Painkiller... Ja imam istu graficku.

Ja cu ladno da se roknem :) Doom 3 mi secka katastrofalno sa detaljima na minimum na sledecoj konfi:

Intel Celeron 2.2 (radi na 2.9)
ati 9200
1gb ddr ram
:(

Quake 4..hm, probacu. Far Cry sam preshao 3 puta, pikam ga u lokalu. Painkiller probao ali mi nije odushevila, ne volim pucanje ko muva bez glave :D

Fable sam jednom skinuo i probao, igra je bila ok ali mi je pao sistem. Deluje mi da ima super prichu, a vidim da se radi i nastavak. Koliko sati otprilike treba za glavnu prichu ? Chisto informativno..
 
ma ti si verovatno video moj post na hardveru, trebalo je da uzmem nov komp, ali sam odlucio da sacekam do letnjeg kad cu imati vishe novca da ulozim. U medjuvremenu mozda uzmem ps2 cisto da imam chime da se zanimavam, ali do tada trazim josh neshto sto sam propustio za pc a da moze da se igra na ovoj grafici. Nemam trenutno para koje bih bacio za novu grafu, de internet, de trening, sve i svashta. Ako josh po neko ima dobar predlog, bio bih mu zahvalan, ako ne onda nema veze :) Nekad pomislim cemu igranje igrica...vise sam zivce izgubio zbog je****g hardvera nego zbog desavanja u igrici.
 
Jesi igrao Blood Rayne 1/2 ?
Onda ova nova stealth ww2 shunjalica Death to spies bi ti radila odlicno, ako volis taj tip igara... Splinter Cell 1 takodje.
Obscure 1/2, Max Payne 1/2...

Kapiram da si trazio FPS, ali ovo su isto odlicne igre..
 
jesam blood rayne, ne svidja mi se :(
Splinter cell 1. deo, zatim pandora tomorow i theory chaos sam preshao, ovaj noviji nema shanse da radi :(
Obscure 1 imam, skoro pa sam preshao, barem se meni tako chini. A dvojku nisam nabavio ali hocu.
Max Payne eehh..dobra stara vremena :D

Oke ljudi, da ne "tupim", tnx na predlozima. Na kraju jedino Fable i Obscure 2 :D Ako se neko seti dobre igre neka javi.
 
lol :) vise nego dobar, ipak zavisi od ukusa.

Pazite ove igre..mozda je neko igrao...
1.Nostradamus: The Last Prophecy
2.Next Life
:?: :?: :?:
Avanture, Next Life je ove godine izasla izgleda...cine mi se ok, pa bi dobro doshao komentar.

offtopic
p.s. neka mi se javi na pp neko ako je imao onaj problem sa video zapisima u igricama koje pravi vecinom ubisoft, seckanje, slika ide brza od glasa jedno 2 sekunde a da ga je reshio ;)
 

Back
Top