Euro Truck Simulator

Da ti pojasnim.Igrica je NA ENGLESKOM,a BETA verzija je na Nemackom.Igra je extra,po meni mnoogo bolja od 18WoS,ali je fora sto kamioni nisu licencirani(izgled je ko licencirani,samo sto nemaju oznaku na kamionu licenciranu)(ali ja sam skinuo mod za prave oznake,znaci Mercedes,Renault,Volvo,Scania)a i postoji mod da igrica bude na Srpskom.Za te modove javite mi se na PP,a inace igra je cool.Vredi probati
 
e druze ja imam full verziju i stvarno je extra, skinuo sam je sa neta, neznam tacno koja je stranica u pitanju, jer sam kod komsije to skinuo, jer mi je bio net nesto pokvaren proteklih dana, da ti kazem igrica je extra, posebno sto imam patch koji otkriva kamione tj vide se znakovi npr:Mercedesa, renoa, volvo...jer to u osnovnoj se nevidi,e a imali neko mozda igricu School tycoon,e to mi treba obeco sam bratu da cu mu je nabaviti pa ako neko ima neka se javi na pp.
 
a hoce neko da mi posalje njegove "save game" jer meni nesto nije u redu i nikako ne mogu da dobijem onu zadnju zvezdicu na prvom nivou, tako da ako neko preso na neke sledece nivoe neka mi posalje to sacuvano, ko ima neka se javi na pp da mu dam mail.
 
a hoce neko da mi posalje njegove "save game" jer meni nesto nije u redu i nikako ne mogu da dobijem onu zadnju zvezdicu na prvom nivou, tako da ako neko preso na neke sledece nivoe neka mi posalje to sacuvano, ko ima neka se javi na pp da mu dam mail.

ma imash one requirements(6000 km, 2 cargo-a bez oshtecenja......), a poslednja zvezdica je da uzmesh dozvolu za rad u drugoj drzhavi....
 
ma imash one requirements(6000 km, 2 cargo-a bez oshtecenja......), a poslednja zvezdica je da uzmesh dozvolu za rad u drugoj drzhavi....

2 cargo bez ostecena, ja sam prevezo 10 bez ostecenja i nece da mi da zvezdicu, ne znam sta je, pa sam vozio i u istoj firmi, pa nisam ni stajao nigde, sve sam probao i nece da mi da... ne znam dal moja verzija nesto nije u redu ili sta je vec...
 

Back
Top