Divljake treba kastrirati ! Nikad vise ubistava, pljacki, silovanja itd.

UbicaDecijegaLica

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.071
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=8bb29e85375de7c2296cf591c096b156

...najinteresantnije je kako je otac optuzenog upao u kucu "zrtve" i zahtevao da se tuzba povuce...ja znam da sam (ne daj Boze) bio na mestu oca ove devojcice, da bi danas bio isto u novinama, ali za ubistvo oca od optuzenog, optuzenog i njegovog druga. Ne samo to, vec bi me pamtili kao "srpskog" Dzeka Trboseka na koji nacin bi ih iskasapio.

Ne znam da li samo meni to tako izgleda citajuci vesti (novine), ali u zadnjih 8g kao da vlada "bezvlasce" u Srbiji. Mozda je pre toga bila neka vrsta diktature, ali ovo danas je haos. Nikad vise poginulih (vecinom saobracajne nesrece), ubijenih (porodica), silovanih, narkomana (medju decom/omladinom).....cini mi se kao da Srbija nikad (pa ni za vreme Zlobe) nije bila u vecem HAOSU.

Strasno.
 
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=8bb29e85375de7c2296cf591c096b156

...najinteresantnije je kako je otac optuzenog upao u kucu "zrtve" i zahtevao da se tuzba povuce...ja znam da sam (ne daj Boze) bio na mestu oca ove devojcice, da bi danas bio isto u novinama, ali za ubistvo oca od optuzenog, optuzenog i njegovog druga. Ne samo to, vec bi me pamtili kao "srpskog" Dzeka Trboseka na koji nacin bi ih iskasapio.

Ne znam da li samo meni to tako izgleda citajuci vesti (novine), ali u zadnjih 8g kao da vlada "bezvlasce" u Srbiji. Mozda je pre toga bila neka vrsta diktature, ali ovo danas je haos. Nikad vise poginulih (vecinom saobracajne nesrece), ubijenih (porodica), silovanih, narkomana (medju decom/omladinom).....cini mi se kao da Srbija nikad (pa ni za vreme Zlobe) nije bila u vecem HAOSU.

Strasno.

Отиди у већину латиноамеричких или афричких земаља, па ћеш тек онда схватити шта је прави - ХАОС.

Ми смо за њих, веровали или не - Швајцарска.

Према томе, лакше мало с тим оценама.
 
Отиди у већину латиноамеричких или афричких земаља, па ћеш тек онда схватити шта је прави - ХАОС.

Ми смо за њих, веровали или не - Швајцарска.

Према томе, лакше мало с тим оценама.

Pa sta mene boli **** sta je u latinskoj americi ili u africi, nismo mi bili na njihovom nivou pre pa da sada treba da sam zadovoljan sa trenutnom situacijom. Ja poredim Srbiju sa Srbijom (SFRJ), a ne sa Somalijom i Panamom.

Mi smo za ovakve i gore slucajeve imali Goli Otok, i to ne jedan, nego sto i jedan, a danas da bi ziveo u Srbiji covek mora biti spreman da uzme zakon u svoje ruke i da sutra ubije nekoga zbog ovakvih primera. Cemu to onda vodi ? Drzava bez zakona, lancana reakcija....HAOS.
 
Ijao, da mi je da ih stave u zaključanu sobu sa mnom na 10 minuta.... Pričalo bi se posle...
I još ćale onog jednog pretio i tražio da se povuče tužba...
Može i on u sobicu...

Smesno je kad kazu "zubima bi ga zaklao" sta bi im uradio....ovakvi slucajevi izazovu toliki gnev i mrznju kod coveka da se uplasim sam sebe kakve mi misli padnu na pamet.:evil:
 
Pa sta mene boli **** sta je u latinskoj americi ili u africi, nismo mi bili na njihovom nivou pre pa da sada treba da sam zadovoljan sa trenutnom situacijom. Ja poredim Srbiju sa Srbijom (SFRJ), a ne sa Somalijom i Panamom.
ја сам, наравно, то рекла иронично пре свега.
Али, то ти је и садашње стање.

Mi smo za ovakve i gore slucajeve imali Goli Otok, i to ne jedan, nego sto i jedan,
тешко земљи у којој су "голи отоци" мера "борбе против хаоса".

А, таква нас је, у крајњој линији, заправо и довела до овакве сада.

Мада, ни свет, у глобалу, не иде ка нечем много другачијем.

Дакле, на крају ипак испада да је поређење из претходног поста било примерено.

Још увек смо бољи од њих.
 
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=8bb29e85375de7c2296cf591c096b156

...najinteresantnije je kako je otac optuzenog upao u kucu "zrtve" i zahtevao da se tuzba povuce...ja znam da sam (ne daj Boze) bio na mestu oca ove devojcice, da bi danas bio isto u novinama, ali za ubistvo oca od optuzenog, optuzenog i njegovog druga. Ne samo to, vec bi me pamtili kao "srpskog" Dzeka Trboseka na koji nacin bi ih iskasapio.

Ne znam da li samo meni to tako izgleda citajuci vesti (novine), ali u zadnjih 8g kao da vlada "bezvlasce" u Srbiji. Mozda je pre toga bila neka vrsta diktature, ali ovo danas je haos. Nikad vise poginulih (vecinom saobracajne nesrece), ubijenih (porodica), silovanih, narkomana (medju decom/omladinom).....cini mi se kao da Srbija nikad (pa ni za vreme Zlobe) nije bila u vecem HAOSU.

Strasno.
Takve likove u stanici policije u 29. Novembru daju ženama inspektorkama...ali mala im je to kazna...ja bih ih kažnila na isti način, a posle zatvorila na neodredjeno.
Užas!!!
 
тешко земљи у којој су "голи отоци" мера "борбе против хаоса".

А, таква нас је, у крајњој линији, заправо и довела до овакве сада.

Kao prvo Goli Otoci su cinili SFRJ oazom mira i stabilnosti, a sta nas je dovelo do ovog' sada stanja je to sto smo ziveli u neprirodnoj drzavi naroda koji ne mogu ocima da se gledaju. Goli Otok je preko potreban Srbiji danas i mnogim bivsim republikama.

Ja ne znam zasto bi se neko bojao Golog Otoka ? mislim ako postuje drzavu i zakon, ne vidim razloga da se plasi takvih mesta; a oni koji ne postuju ni drzavu ni zakon, oni i te kako treba da se plase i za takve treba stvoriti PAKAO NA ZEMLJI, da proklinju dan kad su se rodili i da zive za dan kad ce umreti.

Danas ne bi imali decu u osnovnim skolama da se drogiraju i prostituisu, maloumne tinejdzere koji su utripovali da voze reli ili F1 po ulicama gradova, mame i tate politicke lopove koji razyebase drzavu, bake i deke koji gladni kopaju po kontejnerima jer penzije nema i milion drugih primera.

Ne kaze se dzaba...BATINA JE IZ RAJA IZASLA !
 
A sve zbog prevelikih ''sloboda'' i ''prava'', a premalo poštovanja obaveza.
А и то што кажеш.
Сви би нека "људска права и слободе", а нико не би обавезе.


П. С.

Оно, "људска права..." измислили су, заправо - четници. ;)

(Кажу, у оној песми: "...не да нама, мили роде, људска права и слободе" - мисли на "петокраку").

Дакле смо , ето, открили главног кривца за све... ;) И сад нам је много лакше. 8-) :-D.
 
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=8bb29e85375de7c2296cf591c096b156

...najinteresantnije je kako je otac optuzenog upao u kucu "zrtve" i zahtevao da se tuzba povuce...ja znam da sam (ne daj Boze) bio na mestu oca ove devojcice, da bi danas bio isto u novinama, ali za ubistvo oca od optuzenog, optuzenog i njegovog druga. Ne samo to, vec bi me pamtili kao "srpskog" Dzeka Trboseka na koji nacin bi ih iskasapio.

Ne znam da li samo meni to tako izgleda citajuci vesti (novine), ali u zadnjih 8g kao da vlada "bezvlasce" u Srbiji. Mozda je pre toga bila neka vrsta diktature, ali ovo danas je haos. Nikad vise poginulih (vecinom saobracajne nesrece), ubijenih (porodica), silovanih, narkomana (medju decom/omladinom).....cini mi se kao da Srbija nikad (pa ni za vreme Zlobe) nije bila u vecem HAOSU.

Strasno.

Непотребно.
Видиш треба променити закон о оружју и самоодбрани.

Свако непозван за ког проценим да угрожава живот присутних и чланова породице, имам право да га убијем.
Тако је по америчком закону и мислим да су у праву.
 
Obaveza je društva da se bavi umno poremećenima pre nego što urade ovako nešto. Onaj ko je u stanju da uradi ovako nešto, sigurno je i ranije pokazivao određene ... hm, simptome i tendencije. Naš je problem (kao društva) što je nama sve "normalno" - dok se ne dokaže suprotno tj. kad se desi ovako nešto ekstremno. A ko zna šta je još tome prethodilo.

Zato ja kazem, GOLI OTOK, gde se krv pisha i kamen tuca 18 sati na dan po najgorim vremenskim faktorima iz dana u dan iz godine u godinu. PAKAO u zemlji stvoriti, pa svako ko pomisli na bilo kakvo njesra da mu je to prva stvar sto ce da mu padne na pamet, pa bi te ja pitao sta bi uradio kad bi znao da nekog boli **** jel on imao burno detinjstvo ili je mentalno zaostao ili mu fali majcinske ljubavi.

Ko ne misli glavom, mislit ce dupetom ;) a znajuci da je to mnogima bilo poslednje sranye sto su uradili u zivotu i da se vecina od tamo nije radila, ja bi te pitao koja stopa kriminala bi bila u Srbiji....ni Singapur nam nebi bio ravan ;)
 
Kao prvo Goli Otoci su cinili SFRJ oazom mira i stabilnosti,
:shock:

a sta nas je dovelo do ovog' sada stanja je to sto smo ziveli u neprirodnoj drzavi naroda koji ne mogu ocima da se gledaju.
Јесте, и то.
Али с "голим отоцима", управо супротно.

То је - ЛАЖНИ мир и стабилност.

Goli Otok je preko potreban Srbiji danas i mnogim bivsim republikama.
Ja ne znam zasto bi se neko bojao Golog Otoka ? mislim ako postuje drzavu i zakon, ne vidim razloga da se plasi takvih mesta; a oni koji ne postuju ni drzavu ni zakon, oni i te kako treba da se plase i za takve treba stvoriti PAKAO NA ZEMLJI, da proklinju dan kad su se rodili i da zive za dan kad ce umreti.
Е, да је то тако просто... толике теорије, философија, теологија, нису решиле, а решиће неки "голи отоци". :roll:

Danas ne bi imali decu u osnovnim skolama da se drogiraju i prostituisu, maloumne tinejdzere koji su utripovali da voze reli ili F1 po ulicama gradova, mame i tate politicke lopove koji razyebase drzavu, bake i deke koji gladni kopaju po kontejnerima jer penzije nema i milion drugih primera.
Рекох - постоји "ерозија2 на глобалном плану, те је тешко очувати неко "острво" у томе.
Било оно "голо", или "шумовито".

Ne kaze se dzaba...BATINA JE IZ RAJA IZASLA !
Слажем се. Али, опет, генерално, ако се залажеш за батину, прогласе те "кршитељем права и слобода..."

Не кажем да се не треба борити, напротив. Али, све је тежа та битка.
 
Непотребно.
Видиш треба променити закон о оружју и самоодбрани.

Свако непозван за ког проценим да угрожава живот присутних и чланова породице, имам право да га убијем.
Тако је по америчком закону и мислим да су у праву.

Pa nisu oni nju silovali u kuci, a ti zakoni o samoodbrani i oruzju je formula za DIVLJI ZAPAD. Srbiji, srbima i svima na Balkanu treba diktatura i Goli Otok, pa da vidis mira i blagostanja. Bezakonje je i kad covek mora da uzima zakon u svoje ruke, zayebi to, kome placas porez? Zandarmeriji da ga drqa ? ali nisu oni krivi, nego lopovi koje imate na vlasti i koje boli **** sta se desava u drzavi i kome, sve dok se oni vozaju u blindiranim meckama i zive iza bodljikave zice dok vam rasprodaju drzavnu imovinu i pune svoje dzepove. Ne brini se ti, nece niko Dinkicevu , Tadicevu , itd. kcerku da siluje kad se ona skoluje u Svajcarskoj ili na Harvardu.
 
Zato ja kazem, GOLI OTOK, gde se krv pisha i kamen tuca 18 sati na dan po najgorim vremenskim faktorima iz dana u dan iz godine u godinu. PAKAO u zemlji stvoriti, pa svako ko pomisli na bilo kakvo njesra da mu je to prva stvar sto ce da mu padne na pamet, pa bi te ja pitao sta bi uradio kad bi znao da nekog boli **** jel on imao burno detinjstvo ili je mentalno zaostao ili mu fali majcinske ljubavi.

Ko ne misli glavom, mislit ce dupetom ;) a znajuci da je to mnogima bilo poslednje sranye sto su uradili u zivotu i da se vecina od tamo nije radila, ja bi te pitao koja stopa kriminala bi bila u Srbiji....ni Singapur nam nebi bio ravan ;)

У ствари...
Можда све ово и није лоша идеја.

Али стилска фигура "голи оток" ти баш није за то примерена. Знаш ли ти ко је био на Голом Отоку?

Можда, боље, нпр - "турски затвор"? :-D
 
Zato ja kazem, GOLI OTOK, gde se krv pisha i kamen tuca 18 sati na dan po najgorim vremenskim faktorima iz dana u dan iz godine u godinu. PAKAO u zemlji stvoriti, pa svako ko pomisli na bilo kakvo njesra da mu je to prva stvar sto ce da mu padne na pamet, pa bi te ja pitao sta bi uradio kad bi znao da nekog boli **** jel on imao burno detinjstvo ili je mentalno zaostao ili mu fali majcinske ljubavi.

Ko ne misli glavom, mislit ce dupetom ;) a znajuci da je to mnogima bilo poslednje sranye sto su uradili u zivotu i da se vecina od tamo nije radila, ja bi te pitao koja stopa kriminala bi bila u Srbiji....ni Singapur nam nebi bio ravan ;)

Ja mislim da takve ljude (bolesne, poremećene) treba registrovati (dok još ništa ovako krupno ne urade) pa izolovati i lečiti, tada neće biti potrebni ni pištolji pod jastucima ni Goli otoci, odnosno biće potrebno u neuporedivo manjoj meri.

Kad se ovako nešto desi, prosto ne postoji ni adekvaktna kompenzacija za oštećenu stranu (devojčicu), niti adekvatna kazna za počinioce pa prema tome bolje raditi prvenstveno na prevenciji. A kad se nešto ovog tipa ipak desi, kazne treba da budu 3x gore nego sada.
 
:shock:


Јесте, и то.
Али с "голим отоцима", управо супротно.

То је - ЛАЖНИ мир и стабилност.

Goli Otok je preko potreban Srbiji danas i mnogim bivsim republikama.

Е, да је то тако просто... толике теорије, философија, теологија, нису решиле, а решиће неки "голи отоци". :roll:


Рекох - постоји "ерозија2 на глобалном плану, те је тешко очувати неко "острво" у томе.
Било оно "голо", или "шумовито".


Слажем се. Али, опет, генерално, ако се залажеш за батину, прогласе те "кршитељем права и слобода..."

Не кажем да се не треба борити, напротив. Али, све је тежа та битка.

A ko te proglasi ?

Problem Srbije i Srba je u tome sto uvek gledaju sta neko drugi misli o njima. Sta je rekla US, EU, **** palac.

Greska nas kao naroda je da bi sve preko tudjih ledja, pa nam je lakse popusiti Amerima i EU da nam udele neku milostinju da se slucajno nebi oznojili za drzavu u kojoj zivimo.

Srbiji i celoj naciji ce krenuti na bolje, samo onda kad svi budu gledali da rade za dobrobit te drzave, a ne kad se udje u EU, UN, NATO ili neko drugo njesra.

Zamislite koliko smo mi glup narod, da mi nismo sposobni sami sebi da uvedemo red i zakon, vec nam je lakse da udjemo u neki "uniju" pa da zivimo pod tudjim zakonima ? Alooooo ! Koji pacijenti.....:roll:

Premijer i Predsednik drzave treba da seru u gace kad vide saobracajca na ulici a oni voze 10km/h preko limita, a kamoli za nesto drugo i cela nacija tako. Kako doci do toga u sto kracem roku ?

Pa necu ja da cekam 500g da se srpska nacija emancipuje sama od sebe, vec bi pre izabrao diktaturu pa da yebu kevu svima jednako (ili bar priblizno jednako), nego k'o sada, drzava i narod u HAOSU.
 
Pa nisu oni nju silovali u kuci, a ti zakoni o samoodbrani i oruzju je formula za DIVLJI ZAPAD. Srbiji, srbima i svima na Balkanu treba diktatura i Goli Otok, pa da vidis mira i blagostanja. Bezakonje je i kad covek mora da uzima zakon u svoje ruke, zayebi to, kome placas porez? Zandarmeriji da ga drqa ? ali nisu oni krivi, nego lopovi koje imate na vlasti i koje boli **** sta se desava u drzavi i kome, sve dok se oni vozaju u blindiranim meckama i zive iza bodljikave zice dok vam rasprodaju drzavnu imovinu i pune svoje dzepove. Ne brini se ti, nece niko Dinkicevu , Tadicevu , itd. kcerku da siluje kad se ona skoluje u Svajcarskoj ili na Harvardu.

Не, имамо криве законе.
На западу се полази од претпоставке- ДА ЈЕ ЧОВЕК ЗАКОН У СВОЈОЈ КУЋИ.
У ствари претпоставка је да је сопственик куће или њен станар- сам по себи закон у својој кући, са изузетком да не сме да крши права других укућана.

- Неповредивост стана, је и код нас дуго била на снази, рецимо после 20 часова милиција није смела да ти улази у стан.

Дакле англосаксонско право (које заиста ценим) то је оно где ти кажеш "влада дивљи запад" ГАРАНТУЈЕ потпуно изузеће дома (куће) од - свих закона осим оних прописаних за општу безбедност, или кршење права других укућана Тако да:

- Полиција несме, ниподкаквим изговором да уђе у стан у колико нема налог потписан од судије, или у колико ти их не позовеш
- Унутар стана дозвољено је да радиш све што је чак и забрањено напоље или бар већину забрањених ствари.
На пример забрањено је истицати нацистичку заставу, али ти смеш да је истичеш у кући, забрањено истицати симболе груге државе, али смеш у кући и слично
- Заштита имовине, сопственик куће дужан је да упозори јасно све који улазе да онај који је непозван излаже се ризику да буде убијен.
Апсолутно има право на то.
Вреднује се ЗАШТИТА ИМОВИНЕ И ЖИВОТА СОПСТВЕНИКА КУЋЕ И УКУЋАНА.

Два примера су била у САД: један студент из иностранства покуцао је на врата да пита за адресу и - био убијен. Човек је ослобођен кривице јер је младић непозван ушао у стан, а тај крај је познат по високој стопи криминала.
Други пример је био да суи два полицијска детектива убијени на лицу места, када су са оружјем у руци покуцали човеку на врата, а нису се идентификовали, испитивали су злочин у суседству, а човек је на њихпуцао директно кроз врата и убио их. Ослобођен је кривице, јер је бранио стан.

Сада ја такав став и закон апсолутно подржавам јер:
- Укида полицијску диктатиру и диктатуру државе над појединцем
- Штити све укућане

Сада замисли да је тај закон важио на косово пре двадесет године. Шиптари бацају камење кроз прозор или цело шиптарско село у чопору кидише на Српску кућу- а онда се из куће зачују пицњи, шиптари се разбеже, а четворица остану да леже у крви пред кућом- убијени, Србин би био ослобођен је рје бранио кућу.

Дакле, траб мало шире мислити код таквих закона.
 
Ja mislim da takve ljude (bolesne, poremećene) treba registrovati (dok još ništa ovako krupno ne urade) pa izolovati i lečiti, tada neće biti potrebni ni pištolji pod jastucima ni Goli otoci, odnosno biće potrebno u neuporedivo manjoj meri.

Kad se ovako nešto desi, prosto ne postoji ni adekvaktna kompenzacija za oštećenu stranu (devojčicu), niti adekvatna kazna za počinioce pa prema tome bolje raditi prvenstveno na prevenciji. A kad se nešto ovog tipa ipak desi, kazne treba da budu 3x gore nego sada.

Ko bre da ga leci ? Pa najlakse je biti lud i blesav. Nismo mi Svajcarska pa da imamo socijalni budzet od 3 milijarde da efikasno lecimo bolesnike bez sile i straha.

Ajde da uzmemo za primer ove budale o kojim je tema.

Sve i da su mentalno poremeceni i ludi na Golom Otoku bi oni meni zavrsili 10g, a pitanje je bili se vratili sa njega (ne znam bili izdrzali).

Zasto?

Pa kako ja njega da lecim, kad bi trebao i oca da mu lecim koji je isto tako mentol, jer da nije nebi radio to sto radi. Znaci da nebi lecio celo porodicno drvo, mnogo jednostavnija solucija je STRAH, a zivotinju kad istuces a nesto uradi sto ne treba, nauci pa to vise ne radi. Te price zaostali, poremeceni i otale gluposti ne pale, st0ku treba STRAHOM odgajati i problema nece biti, a i ako ih bude, odlicno, taman da sluze kao novi primeri novim generacijama.
 

Back
Top