molim vas pomozite mi

tina_ns

Primećen član
Poruka
617
moja majka vec dva dana ima glavobolje. juce je je probudio jaki bol u glavi, nije mogla ni da prica, ni na posao da ode. bilo joj je muka i sad se oseca umorno i iscrpljeno, ali kaze da je malo manje boli glava. inace ona ima cesto glavobolje, ali nikad nisu tako jake kao ove sad.da li je to samo migrena ili nesto drugo? nece da ide kod lekara, jer zna da bi je poslali kuci i da bi sve bilo u redu, ali mene zanima da li ona moze da trazi da joj snimaju glavu ili da joj urade neke testove da se otkrije iz kog razloga se javljaju bolovi
 
moja majka vec dva dana ima glavobolje. juce je je probudio jaki bol u glavi, nije mogla ni da prica, ni na posao da ode. bilo joj je muka i sad se oseca umorno i iscrpljeno, ali kaze da je malo manje boli glava. inace ona ima cesto glavobolje, ali nikad nisu tako jake kao ove sad.da li je to samo migrena ili nesto drugo? nece da ide kod lekara, jer zna da bi je poslali kuci i da bi sve bilo u redu, ali mene zanima da li ona moze da trazi da joj snimaju glavu ili da joj urade neke testove da se otkrije iz kog razloga se javljaju bolovi

Mama je malo neozbiljna, takav stav je nigde ne vodi.
Ona mora da ode kod lekara, da svom lekaru jasno kaze sta joj i bice upucena na potrebne pretrage.
Kada je mama poslednji put bila kod lekara?
 
pa ona je inace medicinska sestra i radi sa doktorima, pa zna valjda da li je nesto ozbiljno,ona kaze da je pritisak u pitanju, i isto zna da kada bi otisla na pregled da bi rekli sve je ok. pa se ja eto tako raspitujem da li je to ozbiljno. to bi mogla da bude obicna migrena jer ima sve simptome za to, ali opet nije sigurno.ja je teram da ide i da zahteva ispitivanje, nada m se da cu uspeti
 
dr:
I moja mama je medicinska sestra, i puno je volim ali ne ume da dijagnostikuje iako kao i sve medicinske sestre misli da zato sto zna puno doktora zna i ono sto znaju doktori.

jaoooo jesi blesava
d045.gif

a da te mama chuje....
c040.gif
 

Back
Top