Po cemu cete zapamtiti 2007 god.?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.464
I po cemu uopste najcesce pamtite godine za vama? Dogadjajima na licnom planu, dogadjajima u svetu,po velikim tugama,po velikim radostima..uspesima..kombinacijama..?
Meni je ova bila ekstremna po mnogo cemu:pocela je,radosno,poslovno je bila dobra,zatim tuzna i sada krajem,neocekivano lepa sa velikom verovatnoscu da ce preci u bajku.Ahhh koliko obrtaja i promena.pamticu je.Inace godine pamtim po meni bitnim i licnim dogadjajima..i onim losim i onim dobrim.. A Vi..?
 
Bila mi je vrsta prekretnice u svakom bogovetnom smislu. Totalno sam se osvestila i duhovno i intelektualno i emotivno i kreativno i sve! Fenomenalna godina!!!!

Covece, da nisi postavila temu, ne bi mi se ovako sve iskristalisalo! :-D
 
Little bit of heaven & little bit of hell :)

eXtremna godina za mene, pamticu je po....apsolutno po Njujorku i Geteborgu, i po intervjuima (ja sa DRUGE strane mikrofona :D ), suvenirima Srbije, ulasku u XING grupu, po koktelima na krovovima grada i po konferencijama - ove godine ih je bilo potaman :) Po Ani, po Webfestovim pobednicima, po Piteru Fisku, 7 navika, HR temama koje su se vrtele i po cementu :D


Aha, da...
samo razlicitost moze da napravi razlike.
 
Nisam upoznala sadasnjeg decka ove neg prosle god.ali ove je krenulo ozbiljnije,ove smo poceli da se zblizavamo,dozivela sam neke stvari sa njim kakve jos nikad nisam ... i ne znam da li cu ikada vise...Ja sam se po tom pitanju promenila,prilicno uozbiljila,mislim da je to prilican korak ka sazrevanju :wink: Uhhhh....

Dobila sam stan...

Bila u Americi na 2 meseca...

Mislim da su ostale stvari manje-vise nebitne:lol:
 
pamticu 2007. po beskrajnoj neodlucnosti, razapetosti izmedju zelja i mogucnosti...po znacima da nije sve gotovo... bolnica....
promenila sam se i nije mi se svidjala ta promena....ali sada shvatam da je kljuc u mojim rukama i da je ovo tek pocetak...tako da 2008. obecava!
 
Ustvari, nanizale su mi se grozne godine, počev od 2004. ali nijedna nije tako grozna bila kao ova. Ne mogu da kažem da mi se išta suštinski lepo desilo, ima doduše jedna neutralna suštinska stvar, i upis godine, ali kakav upis :roll: sve ostalo je, bez preterivanja, užas.
-+ vratih se na -. I to veliki. Imam macu hahaha, evo je, spava mi u krilu i smeta mi da kucam. Simpatično.

Sve u šta sam verovala i na šta sam se oslanjala je umrlo u meni i ove godine sam odrasla. U sve ono što sam mrzela i mislila da nikada neću biti. Zanimljivo je da mi uglavnom godina bude onakva kako je dočekam :|
 

Back
Top