kipar


Moras mi konkretnije reci zasto i kako bi ti dolazio na Kipar!Kao turista, ili da radis, ili nesto trce?!?!Ja zivim na Kipru, tako da ako me upoznas sa detaljima, mozda ti i mogu nekako pomoci!!!
Pozdrav!!!
 
minna:

Moras mi konkretnije reci zasto i kako bi ti dolazio na Kipar!Kao turista, ili da radis, ili nesto trce?!?!Ja zivim na Kipru, tako da ako me upoznas sa detaljima, mozda ti i mogu nekako pomoci!!!
Pozdrav!!!
Ćao MInna! Ja sam Jana.. Na Kipar bih otišla kao turista, mada priznajem da bih ostala ukoliko bih našla posao i ukoliko bi to bilo sigurno u smislu da produžim vizu.. Ujedno bih volela i da vidim šta sad ima u ponudi Inter College-a... Pre 7 godina sam želela da tu završim Tourism & Hotel i Tv/radio ali mi otac na kraju nije pustio zbog neke priče tipa kako ću ja sama tamo, bla, bla...
inače radim ovde već 5 godina za stalno u jakoj državnoj firmi u Beogradu, i mogu da uzmem potvrdu o zaposlenju, primanjima...Eto ti sad vidi da li bi mi pomogla. U svakom slučaju pozdravljam i ja tebe... I odgovori mi, pliiiz, pa neka to bude i ne..
Inače u Nikoziji živi moja drugarica iz osnovne škole, ali sam od pre 7 godina izgubila kontakt s njom...Zove se Sandra Ilijašević... KO zna, svet je mali, možda je i znaš...
 

Back
Top